mergait4s gimtadienis arbatos popiet4 arba gimtadienis Alisos tema

Mergaitės gimtadienis – Arbatos popietė, arba pakvaišę dėl Alisos

Kai fėjos, karalaitės ir drugeliai jau išaugti, o gimtadieniui vis tiek norisi smagios mergaitiškos temos, surenkite gimtadienį tema Arbatos popietė, arba pakvaišę dėl Alisos! Lewis Carroll sukurta „Alisa Stebuklų šalyje ir Veidrodžio karalystėje“ – viena iš tų knygų, kurias atradęs pamilsti visam gyvenimui. Pamenate Triušį, Češyro Katiną, juokingąją, visiems galvas kapojančią Karalienę? Neskaitėte? Bus proga tai padaryti, arba, bent filmą ar senąjį animacinį filmuką pažiūrėti. Pastarojo peržiūra gali būti surengta ir kaip Alisos gimtadienio pramoga.

Apie gimtadienio temą Pakvaišę dėl Alisos išgirdau iš mūsų bičiulių – žaidimų kambario Ledinukas. Jie šia tema rengia šaunius išskirtinius gimtadienius ir, jei kreipsitės į juos, galėsite būti ramūs, kad jūsų mergaitės gimtadienis bus spalvingai, stilingai papuoštas, išskirtiniais vienkartiniais bei dekoravimo indais – pasirūpinta, Alisos nuotaika – sukurta! Pažvelkite patys:

Kokias vaišes paruošti Arbatos popietės, arba pakvaišę dėl Alisos gimtadieniui? Na, pats pavadinimas sako, kad tai ne koks kepsnių vakaras, taigi ir paruoškime arbatos popietę – o kokia arbatėlė be keksiukų? Keksiukus Alisos gimtadieniui galite rinktis ir kaip reikiant išdykusius – juk visa Alisos istorija kupina įvairiausių keistenybių ir stebuklų… Apklijuokite keksiukus saldainukais ir apkaišykite ledinukais, arba dekoruokite mažais sausainukais bei guminukais.

Dar vienas variantas – keksiukai, dekoruoti marcipano mase. Neturite specialių įrankių bei įgūdžių? Ir be jų galima šį bei tą nuveikti – suplokite masę kuo ploniau, banguota sausainių formele išpjaukite apskritimą ir juo padenkite keksiuką (kad būtų dailiau, iškilusias keksiukų nosis galima prieš dengiant marcipanu, nupjauti aštriu peiliu). Ant tokio marcipaninio paviršiaus tupdykite paprastus taškelius, gėlytes, nesudėtingas figūras.  Rudą marcipano masės spalvą išgausite įmaišę kakavos, rožinę aš nudažiau su maistiniais dažais (nors Qetker ant dažų buteliuko žadėjo raudoną…), tačiau vis galvoju, kad galima pabandyti panašią spalvą išgauti šliūkštelėjus spanguolių ar granatų sulčių.

Keksiukai dekoruoti marcipanu
Beje, keksiukų dekoravimas marcipanu, švenčiant vyresnėms, ką nors kurti mėgstančioms mergaitėms, gali tapti ir vakarėlio pramoga. Pasiruoškite 12 keksiukų, 100-150 g marcipanų masės, kurią nusidažykite bent dviem spalvomis ir surenkite alisiškiausio keksiuko konkursą!

Vienas būdų sukurti gimtadienio vaišėms Alisos nuotaiką – kortelės su užrašais „suvalgyk mane“, „išgerk mane“ – iš karto pakvimpa stebuklais ir nuotykiais, o jei užrašas įsmeigtas į krepšelį kupiną spalvotų saldainukų… Rinkitės sluoksniuotos tešlos šulinėlius, lavašo, ar trapios tešlos krepšelius.
Alisos arbatos popietei galite iškepti įvairių sausainių, pyragaičių, pavyzdžiui, burnoje tirpstančių obuolių skarelėse.

Labai šaunų dalyką Alisos gimtadieniui rasite PartyInbox.lt – Arbatos popietės indeliai užkandžiams, kuriuos patys vaikai galės dekoruoti prie indelių pridedamais lipdukais! Ant šių indelių net ir piešti galima, žodžiu, įsigydami indelius užkandžiams, dar ir šaunią pramogą vaikams suorganizuosite!

Ir, žinoma, visa PartyInbox.lt siūloma Arbatos popietės serija tiesiog tobulai tinka šiam gimtadieniui:

Gimtadieniui Alisos tema dekoruoti taip pat tiks įvairūs arbatinuko ir arbatos puodelių, triušio, katino, laikrodžio, šachmatų, kortų ir kiti motyvai, sutinkami šauniojoje Alisos istorijoje. Beje, jei vaikai ją yra skaitę ir spėję pamilti, šaunia pramoga gali tapti ir persirengimas istorijos veikėjais: svarbiausiu personažu – aišku, kas taps, o Triušiu ar Katinu (paprasčiausiai prie plaukų lankelio pritvirtinant siūtas ar iš popieriaus klijuotas ausis) gali tapti broliai, sesės; įdomesne skrybėle papuošę kurį nors svečią – turėsite Skrybėlių, Karalienei ir Karaliui, jei atsiras norinčių jais pabūti, karūnas atsispausdinkite iš princesių temos.

 

Nuotraukos: žaidimų kambario „Ledinukas“(4), PartyInbox.lt (2), A. Rimaitės (5).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *