kaip-pasiūti-kiškio-ausis-ant-lankelio

Kiškio ausys ant lankelio – kaip pasiūti

Kalėdiniam vaidinimui, gimtadieniui su kaukėmis, o gal net ir Velykoms – jei vaikiukas ruošiasi pasiversti kiškučiu, vienas iš kaukės sprendimų – kiškio ausys ant lankelio. Iš karto perspėju – jas pasiūti sugaišite geras porą valandų – na, bet mažylis turės originalią ir nepasikartosiančią karnavalo kaukę.

Iš fliso ar kitos bent truputį pūkuotos, kailiuką primenančios medžiagos iškirpkite juostelę, kurios plotis būtų 3 kartus didesnis už lankelio plotį (jei lankelio plotis – 2 cm, juostelė turi būti – 6 cm). Juostelę perlenkite išilgai per pusę, geraja puse į vidų ir susiūkite. Paisnaudodami kuo plonesniu vąšeliu išverskite į gerąją pusę, įverkite lankelį. Iš tos pačios medžiagos išsikirpkite 4 vienodas kiškio ar kito gyvūno ausis – susiūkite jas sudėję po 2, gerosiomis pusėmis į vidų.  Išverskite į gerąją pusę. Kad kiškio ausis nebūtų visai nulėpusios, prie paradinės ausyčių pusės lygintuvu prilyginkite pakietinančią medžiagą, į ausų vidų įdėkite kartono arba vielučių.

Sutvirtintas kiškio ausis prisūkite prie lankelio. Kuo ausys trumpesnės ir platesnės, tuo mažiau jos norės nulinkti – aš padariau gana ilgas ir siauras, tad jos kiek svyrinėja kaip kokio truputį susigėdusio zuikio.Tokiu pačiu būdu pasiūsite ir kitų žvėrelių – meškio, voverės, peliuko ar net kokio tigro ausis.

Nuotraukos: A. Rimaitės

Daugiau karnavalinių kostiumų idėjų vaikams – skaitykite čia.

Kaukės vaikams iš popieriaus

Greitai padaroma snaigės karūna

2 Responses

 1. Gintare
  |

  Nuostabi ideja, aciu! Tai butent tai ko ieskojau nes tragedija kai vaikai aprengti is maksimos tais siaubingais kostiumais. Amerikoniskas stilius-viskas is prekybos centro ar gimtadienis ar karnavalas.
  Cia-kitas reikalas :)))

 2. Alvilė Rimaitė
  |

  Miela Gintare, labai labai džiaugiuosi, kai Gimtadienio mugės idėjos ką nors pradžiugina – yra naudojamos ir išbandomos!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *