Karūna mergaitės karnavalo kostiumui – pasidaryk pats

Snaigė, karalaitė, fėja ar Elza iš Ledo šalies – žėrinti karūna tinka daugeliui mergaitiškų personažų ir sėkmingai vainikuoja jų karnavalinius kostiumus. Tiesą sakant, ji net paprastą suknutę gali perkelti į magišką pasakų pasaulį. Teminiam gimtadieniui, darželio ar mokyklos šventei, ar tiesiog – kai norisi pasijausti ypatinga.

Pagaminti iš pūkuotų blizgių vielučių, dar vadinamų šenilo vielos juostelėmis karūną mergaitei labai paprasta – jei nesileisime į įmantrius raštus, karūną padarysime per 10 minučių. Karūnos gaminimas gali tapti ir kūrybine vaikų gimtadienio pramoga – Ledo šalies ar princesių šventės mažosios viešnios gali smagiai susikurti sau po karūną. Pūkuotų blizgių vielučių – šenilo juostelių ieškokite rankdarbių, dekoravimo priemonių parduotuvėse.

 Reikės:

  • 5-9 blizgių vielučių, tikslus skaičius priklauso nuo norimo rašto.

Karūna vaikams – pasidaryk pats:

1. Pamatuojame vaiko galvą ir, sujungę 2-3 vielutes, padarome vainiką – karūnos pagrindą.

2. Toliau piname norimus raštus – aš dėjau per karūnos centrą vieną vielutę, vėliau ją apipyniau antra, iš šonų padariau karūnos bangeles dar iš 2-jų vielučių. Viso, mano karūnai suėjo 6 pūkuotos, 30 cm ilgio vielutės. Į karūną galime įpinti ir blizgių karoliukų, o jei gaminame fėjos kostiumui – iš tų pačių vielučių supinti fėjos lazdelę.

Žėrinčios nuotaikos jūsų mažosioms karalaitėms!

Daugiau karūnuotų idėjų:

Nerta karūna, arba tegyvuoja Jos Didenybė Vaikystė

Popierinės karūnos šablonai – išsikirpk ir susiklijuok

Daugiau idėjų karnavalui:

Paprastos idėjos vaikų teminei aprangai

Greitai padaromos žvėrelių kaukės

 

Nuotraukos: Alvilės Rimaitės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *