frozen arba idėjos ledo šalies gimtadieniui

Frozen, arba idėjos Ledo šalies gimtadieniui

Ana, Olafas, Elza, Kristofas ir Svenas – puikiosios Ledo šalies herojai tebėra mylimiausi mažų mergaičių draugai, todėl ir svajonė apie gimtadienį Frozen tema sukasi tikrai ne vienoje mažoje galvelėje. Šventinės atributikos šia tema gausu, personažus taip pat rasime kur užsakyti, tad imkime ir apžvelkime, kokias idėjas iš Volto Disnėjaus animacinės pasakos paprastai ir nesudėtingai galime įgyvendinti patys.

Melsvos ir baltos derinys – balionams, tiulio sijonėliui, staltiesei, burbulams pom-pom, vėliavėlių ir kitoms girliandoms. Paprastas girliandos mergaitės šventei sprendimas – raukti kaspinai arba krepo juostelės: ties viduriu kaspino dvigubu siūlu nusiuvame tiesią siūlę; užkabinę vieną iš siūlų, kaspiną suraukiame.

Melsvos ir baltos karpytos snaigės – tokią Frozen gimtadienio dekoraciją pagamins ir vyresni vaikai. Snaigėmis galima tiesiog puošti stalą ar šventės erdvę, arba, įvėrus po ledinuką ant pagaliuko, paversti valgoma puošmena, o svečius išlydint namo, padalinti kaip lauktuves. Snaigės gaminamos taip pat kaip gėlių žiedai su ledinukais.

Pačių padaryta karūna iš blizgių vielučių papuoš ne tik sukaktuvininkę – karūnos darymas gali tapti smagia šventės pramoga.

Sūrios lazdelės gali apsiimti vaidinti elniuko Sveno ragus – sumerkime į skaidrias stiklinaites, primenančias ledą.

Ledo šalies gimtadienio nepakartojama pramoga gali tapti sniego gamyba! Pasigaminę sniegelio, vaikai galės iš jo lipdyti, jį kasti, vežti ir kitaip smagiai žaisti. Iš  2-jų produktų sumaišomo sniego receptas laukia čia.

Skaidrias plastiko stiklines paprasta paversti linksmuoliu Olafu – tereikia flomasterių, skirtų piešti ant tekstilės. Oranžinės spalvos neturint, nosį galime iškirpti iš medžiagos ir priklijuoti tinkamais klijais. Olafo stiklines ypač tiks pripildyti pieno ar jogurto kokteiliais, baltais ledais.

Į ledo šalies gimtadienį tikrai kviesčiau humusą – viens du padaromas, sveikas ir sotus užkandis vaikams. Į jį taip gardu padažyti Olafo nosį!

Sveno ragai buvo, o paties Sveno dar ne? Prašom, 3 idėjos, kaip simpatiškąjį elnią galima sukurti vaikų šventei: šokoladuoti bananai, apverstas meškio formos sausainis arba elniukai iš ledinuko.

Ką dar sugalvoti? Sviestinės tešlos snaigių, pirštinių, karūnos, besmegenių formos sausainiai, klasikiniai vafliai, apiberti miltinio cukraus sniegeliu, rogės iš saldainių, žvaigždės iš migdolų, keksiukai su mėlynėmis, o dar įdomiau – keksiukai iš ledų, juk gimtadienis tai – ledo! Tokius keksiukus super paprasta pagaminti ir jų gamyba taip pat gali virsti gimtadienio pramoga, vaikai tikrai ne kasdien gali pamatyti, kaip ledai virsta pyragu!

Ledo šalies gimtadienio pramogos? Be jau minėtų karūnos gaminimo ir keksiukų iš ledų kepimo, galime pašokti pagal nepakartojamas filmo garso takelio dainas, nulipdyti Olafą, jei yra sniego – galima ir tikrą, kitais atvejais – iš naminio plastilino, papuošto blizgučiais. Galima susikurti melsvai sidabrinius loterijos bilietus arba pažaisti „Išsitrauk raidę“ Frozen filmuko tema.

Tebūnie linksmas, gražus ir smagus jūsų Ledo šalies gimtadienis!

Taip pat skaitykite:

Ledo šalies gimtadienis – Let it go!

Elfų slėnis kviečia: teminiai vakarėliai mažiesiems

Nuotraukos: Alvilės Rimaitės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *