gimtadieniai su sportu vaikams ir paaugliams 10 įtraukiančių programų

Gimtadienis su sportu vaikams ir paaugliams – 10 įtraukiančių programų

Gimtadienis su sportu? Taip! Vaikams ir paaugliams judri veikla – vienas smagiausių būdų švęsti. Čia susijungia sveikas azartas, puikios emocijos, komandos jausmas ir judėjimo laisvė. O kur dar nauda sveikatai ir su naujomis aktyviomis veiklomis įgaunamos patirtys bei įgūdžiai. Ir, bene svarbiausia, – sportiška šventė įkvepia ir aktyvesnę kasdienybę.

Gimtadienio mugė pristato 10 įtraukiančių programų, kai švęsti norisi aktyviai:

Laipiojimas!

„Scala Dream“ laipiojimo centras Klaipėdoje siūlo šventines programas pagal amžių: mažiesiems (4–7 metų), vyresniems (7–12 metų) ir paaugliams bei suaugusiems. Susipažinę su saugumo taisyklėmis, šventės dalyviai neria į pramogas. Čia laukia laipiojimo sienelės įtraukiantiems žaidimams; džiunglių erdvė – apsupta virvių, tunelių, ore kabančių rąstų ir kitų elementų, teikiančių smagių emocijų ir kūrybiškumo; 10 metrų siena drąsiausiems, į kurią lipama prižiūrint instruktoriui bei nuoširdžiai skatinant draugams.

Scala Dream galime švęsti edukacinius gimtadienius, kuriuose vaikai įgauna žinių aktyviai leisdami laiką. O galime rinktis ir teminę šventę: „Havajai“, „Burbulai“, „Wednesday party“, „Popit“, „Eksperimentas“ ar „All Inclusive“. Netrukus pasirodys ir nauja programa paaugliams – „Mafija“. Vaikų vakarėlius veda ir gerą nuotaiką užtikrina instruktorius, o kiekvienos šventės pabaigoje visi svečiai gauna laipiotojų diplomus.

Boulingas!

Draugiškas komandinis šio žaidimo turnyras užtikrina linksmą bei azartišką nuotaiką. PC „Mada“, Vilniuje esančiame Amerigo boulingo ir biliardo klube įrengta 12 boulingo takelių, 10 biliardo stalų, stalo tenisas, stalo futbolas, šokių aikštelė ir daugybė interaktyvių pramogų – judesio čia į valias. O ir patogu, nes gimtadienio vaišes galima užsisakyti vietoje – klube ruošiamos picos, užkandžiai, pagrindiniai patiekalai, karštas šokoladas, pyragaičiai bei plakami ledų kokteiliai.

Gimtadienio proga boulingo žaidimui galioja specialus pasiūlymas, tereikia rezervacijos metu pranešti apie planuojamą šventę. Mažiausieji taip pat muša kėglius – automatiškai reguliuojami boulingo takų borteliai pritaikyti jiems žaisti kartu. Nuolat atnaujinamas žaidimo inventorius garantuoja kokybišką pramogą. Pasiruošk. Nusitaikyk. Ridenk. Straikas!

Lazeriai!

Super aktyvi nepamirštamų įspūdžių pramoga – lasertag žaidimas lazerių erdvėje Ka-ringas, Kaune. Tai ne tik žaidimas elektroniniais šautuvais, bet ir įvairios misijos, užduotys, lobio paieška, pinjatos mušimas. Tai tiesiog puikių emocijų užtaisas!
Kaip viskas veikia? Šventės dalyviai suskirstomi į komandas ir instruktuojami, kaip naudotis įranga ir saugiai žaisti, supažindinami su arena bei joje esančiais objektais. Žaidime naudojami elektroniniai šautuvai su šalmais, ant kurių sumontuoti jutikliai. Juose ir užfiksuojamas šūvis, pataikius į priešininką.

Bet pagrindinis dalykas, sukeliantis begalę emocijų – tai misijos, kurių metu ne tik kovosite prieš priešininkų komandą šaudydami į žaidėjus, bet ir ginsite dominavimo tašką, sprogdinsite bombą, užminuosite bačką ar galiausiai įplieksite žaibus virš priešininkų pilies. Ginkluose naudojamas infraraudonųjų spindulių mechanizmas yra saugus ir nekenkia akims, žaidimas nesukelia jokio skausmo. Pramogauti be galo įdomu, smagu ir azartiška!

Vandens pramogos!

Visa jų karalystė Vichy vandens parke: čiuožyklos, tuneliai, baseinai! Vaikų gimtadieniai užpildyti plaukimo estafetėmis, lankstumo, taiklumo bei reakcijos išbandymais, greičio varžybomis, linksmuoju banglenčių turnyru, jėgos išbandymu traukiant virvę, banguojančios jūros iššūkiais ir kitomis aktyviomis pramogomis.

„Pašėlę laukiniai vakarai“, „Polinezijos puota“, „Piratų laivas“ ir „Gelbėtojų paplūdimys“ – šios gimtadienių temos panardina vaikus į smagiausių nuotykių sūkurius, įtraukia įdomiais scenarijais, suteikia edukacinių žinių ir yra puikios nuotaikos bei įspūdžių užtaisas. Jūsų laukia šiluma, jūra ir aktyvios linksmybės!

Lazeriai!

Palaukit, vėl lazeriai? Lazeriai gamtoje! Laser Tag komandinį žaidimą lauke jau 12 metų organizuoja Miesto pramogos. Sveiko azarto pramoga be skausmo, mėlynių ir pykčio, tinkama visiems judėti norintiems žmonėms nuo 7 metų. Čia nereikia nei specialios aprangos, nei įgūdžių, o galimybės vienodos visiems. Merginos į žaidimą įsitraukia su tokiu pačiu entuziazmu, kaip ir vaikinai; vaikai rungiasi su suaugusiais nė kiek šiems nenusileisdami. Aktyvus judėjimas, sportinis įkarštis, neribotos erdvės, apkasai, miškas ir grynas oras – pačios geriausios emocijos garantuotos. Oras? Lietus ar sniegas tik suteikia papildomų įspūdžių ir linksmumo.

Lazerių mūšis gamtoje žaidžiamas apskritus metus miško aikštelėje Antakalnyje, Vilniuje, arba Saidės pažintiniame take šalia Grigiškių.

Riedlentės!

BOARDSPORTS SKATEPARK riedlenčių parke Vilniuje daug metų rengiamos unikalios riedančios šventės. Suabejojusius skubu perspėti – įgūdžiai čia nėra būtini. Atvirkščiai – gimtadienis gali tapti puikia proga užmegzti draugystę su šiuo sportu. Jo metu patyrę instruktoriai supažindina vaikus su važinėjimo pagrindais, o šventei įpusėjus dauguma naujokų rieda ne tik lyguma, bet ir nuo rampų bei pusrampių. Gimtadienio dalyviai aprūpinami visu inventoriumi: riedlentėmis, šalmais, apsaugomis. Vaišės rengiamos erdvioje poilsio zonoje. Šiltuoju sezonu vaišintis galima lauke, ant pievutės – prireikus, čia rasime ir kepsninę. Riedlenčių parko kieme švenčiantiems paruoštas ir erdvus nemokamas parkingas.

Gimtadienis ant riedlentės tinka įvairaus amžiaus dalyviams. Galite būti tikri – nuobodu tikrai nebus!

Keturračiai!

Per ausis rūksta ne tik azartas, bet ir adrenalinas! MB Richausta moto Šakių rajone rengia gimtadienius keturračių trasoje. Prieš leidžiantis į šią aktyvią pramogą, visiems važiuojantiems pravedamas instruktažas. Kuru, šalmais, ir pošalmiais pasirūpina organizatorius, tereikia apsirengti pagal oro sąlygas. Važiuoti keturračiais galima nuo 6 metų amžiaus. Vaikams skirta trasa – lygi, o suaugusieji gali pramogauti kartu su vaikais, arba kitoje, ilgesnėje trasoje su kalneliais.

Gimtadienio vaišėms galima rinktis sodo namelį, arba lauko stalą medžių apsuptyje. Švenčiančiųjų laukia ir daugiau pramogų: hamakai, sūpynės, kepsninė, žvejyba, smiginis bei kiti lauko žaidimai. Keturračių gimtadieniai vyksta nuo pavasario, atšilus, – iki rudens, kol leidžia orai.

 

Baseinas, sportas, žaidimai…

…ir kitos pramogos Forum sporto klube, Vilniuje. Trys valandos aktyvių pramogų kurios vyksta skirtingose erdvėse ir leidžia patirti daug džiaugsmo ir nuotykių.

Pirmą šventės valandą vaikai kviečiami žaisti judriuosius žaidimus, pasitelkiant muziką, jogos kamuolius, kūgelius, lankus, bosu platformas ir kitą inventorių. Žaidimai nesudėtingi, linksmi, nesivaržymo ir tinkami skirtingo amžiaus vaikams.

Antroji gimtadienio valanda – linksmybės baseine! Mažiausiesiems skirtas seklus baseinas su šiltesniu vandeniu ir negili didžiojo baseino zona. Mokantys plaukti vaikai gali naudotis baseino takeliais. Panorę pailsėti, vaikai išbando burbulinę vonią ir vaišinasi lietuviška žolelių arbata.

Trečioji šventės valanda skiriama vaišėms, tortui ir pramogoms vaikų klube Čempionai. Čia vaikų lauks šventei parengtas gimtadienio kambarys ir didelė erdvė pilna minkštų detalių, stalo žaidimų, kamuolių, priemonės piešimui ar spalvinimui ir dar daug kitokių veiklų. Pageidaujant yra galimybė prasitęsti gimtadienio laiką, taip pat persiplanuoti pirmų dviejų valandų veiklų trukmę; t.y. daugiau laiko skirti baseinui arba sportui. Programą veda patyrę vaikų klubo instruktoriai.

Lankai!

ShadowSong rengiama Lankininkų kova – pasaulyje sparčiai populiarėjantis sportinis, komandinis žaidimas. Jis paprastas ir saugus, todėl tinka tiek suaugusiems, tiek vaikams nuo 10 metų. Žaidžiama naudojant lankus ir specialias strėles su bukais, minkštais antgaliais. Tikslas panašus, kaip jau aprašytame lazerių mūšyje – eliminuoti priešininkų komandos narius, pelnyti daugiau taškų bei pagrobti priešo vėliavą. Jokios specialios aprangos – tik šalmas, kurį duoda organizatoriai. Ir jokių po žaidimo liekančių šovinių, dažų ar kitų šiukšlių. Vikrumas, reakcija, greitas mąstymas, daug aktyvaus judesio ir smagių emocijų.

Lankininkų kova pritaikoma įvairiomis sąlygomis – pramogauti galima tiek lauke, tiek salėje, pakanka 20 m x 20 m dydžio aikštelės. ShadowSong kviečia žaisti jų erdvėje Vilniuje, arba gali atvykti į jūsų šventės vietą.

 

Europos tautų tradiciniai žaidimai po atviru dangumi – sportuoti gali visi!

Unikaliajame Šarkos parke – visas hektaras žaidimų! Čia įrengta daugiau nei 60 medinių žaidimų stalų, skirtų lankytojams nuo penkerių iki šimto metų. Tereikia pasirūpinti judesių nevaržančia ir oro sąlygas atitinkančia apranga ir nusiteikti smagiai pajudėti. Parke taip pat laukia Piratų laivo karstynės, lauko batutas, atskira žaidimų zona mažiausiems, galimybė užsisakyti pripučiamą batutą. Čia ir pasakų miškas su fėjomis ir nykštukais, Raganų kalva bei vienintelis Lietuvoje Kalėdų senelio vasarnamis. O nuo šių metų į Šarkos parką galėsite užsisakyti ir specialiai pas jus atriedantį maitinimo vagonėlį „Piratų smuklę“.

Gimtadienio šventei galima rezervuoti erdvią pavėsinę, jaukiai laukiančią atokioje parko dalyje, pasinaudoti čia esančiomis šašlykinėmis, atsivežti vaišes, arba vietoje įsigyti greitų užkandžių, ledų, kavos. Šarkos parkas veikia nuo gegužės vidurio iki rugsėjo pabaigos.

Gimtadienis su sportu. Remiamas turinys

Gimtadienis su sportu © Tekstas Alvilės Rimaitės, nuotraukos: „Scala Dream“, „Amerigo“, „Ka-ringas“, „Kablys“, „Miesto pramogos“, „Vichy“ vandens parkas,  „Richausta moto“, „Shadowsong“, „Forum“ sporto klubas, „Šarkos parkas“.

Daugiau pasiūlymų Gimtadienio mugės kataloge

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *