gimtadienis vasarą atšvęskime prie jūros

Gimtadienis vasarą? Atšvęskime prie jūros!

Vasarą visi keliai veda prie jūros – kelioms dienoms ar ištisoms savaitėms, su šeima ar draugais, mašinomis, autobusais, traukiniais, dviračiais, triračiais ar pėsčiomis – traukiame prie išsiilgtos Baltijos. Todėl jei mažieji šeimos nariai yra gimę šiltuoju metų laiku – jų gimtadienius taip pat galime šauniai atšvęsti prie jūros – mūsų laukia Palangos vasaros parkas! Kas ten smagaus, kas įdomaus?

Vaikams akys įsižiebs vos išgirdus, kad čia – didžiausias batutų parkas po atviru dangumi visoje Lietuvoje. 700 kv. m. šokinėjimo erdvės, linksmosios kempinių vonios bei baseinai, laipiojimo siena, krepšinio žaidimas ir, žinoma, išskirtiniai olimpiniai batutai, su kuriais galime skrieti net į 6 metrų aukštį! Regis, vien to pakaktų, kad gimtadienis būtų nepaprastai smagus.

Tačiau batutai – tik dalis Palangos vasaros parko linksmybių. Mėgstantiems varžytis ar tiesiog aktyviai pramogauti, čia paruoštas tikras iššūkis – kliūčių ruožas „Ninja Warrior“, lavinantis ne tik jėgą, bet ir protinius gabumus. Jis įrengtas po stogu, todėl čia pramogauti galima net ir orui pabjurus.

Dar viena atrakcija vikruoliams – bene arčiausiai jūros Lietuvoje įrengtas lynų takas medžiuose. Pramoga unikali savo saugumu, nes čia naudojama speciali „Continues beline“ sistema, kuri neleidžia atsisegti saugumą užtikrinančio karabino nebaigus trasos.

palangos vasaros parkas

Mažiausi žmonės vasaros parke taip pat nestokoja veiklos – jų laukia kupinas linksmybių vaikų labirintas su čiuožynėmis, laipynėmis ir kamuoliukų baseinais, taip pat nostalgiška, prancūziškus parkus primenanti karuselė. Tiek maži, tiek dideli parko lankytojai labai mėgsta žaisti mini golfą iš 18-os rankų darbo, pagal individualų dizainą sukurtų takelių sudarytame aikštyne. O kur dar e-kartingai, Lego kambarys, 3 restoranai su gardžiomis vaišėmis. Palangos vasaros parke, norint, galime net ir pernakvoti – čia įsikūrusiuose jaukiuose svečių namuose „Melt“.

Gimtadienio pramogas Palangos vasaros parke galime rinktis iš 5 siūlomų paketų, sukurtų atsižvelgiant į švenčiančiųjų amžių. Šalia gimtadienio paketų, galime užsakyti ir papildomų pramogų, pavyzdžiui, 3 metrų ūgio drambliuko ar pandos pasirodymą gimtadienyje ar net visų svečių pasivažinėjimą elektriniu traukinuku. Nenuostabu, kad tokioje linksmybių jūroje 4 gimtadienio šventės valandos prabėga nepastebimai, o juk švenčiant dar reikia ir pasistiprinti! Vaišes, švenčiant vasaros parke, galima patogiai patiekti sėdmaišių zonoje, skirtoje tik gimtadienio dalyviams – jas galima atsinešti savo, arba rinktis parko siūlomus dešrainius, blynus ir kitus gardėsius. Sėdmaišių zonoje, kol vaikai panirę į linksmas veiklas, gera pailsėti ir tėveliams.

Palangos vasaros parko komanda sako siekiantys būti nuolat įdomūs ir švieži mažiems bei dideliems lankytojams, todėl kiekvieną sezoną parko siūlomų pramogų ratas plečiasi. Čia ypatingas dėmesys skiriamas vaikų saugumui – visi įrenginiai nuolat tikrinami, vaikus stebi instruktoriai, prižiūrintys, kad pramogos vyktų saugiai. Švenčiančių gimtadienį parkas lauks visą vasarą ir rugsėjį, o jei leis orai – vaikai čia galės smagiai siautėti net ir spalį.

Nuotraukos: Palangos vasaros parkas

Remiamas turinys

2 Responses

  1. Aukse Muntianaite
    |

    Laba diena, norėjau paklausti kokiame mieste randasi šį vieta mielai lauksiu atsakymo

  2. Alvilė Rimaitė
    |

    Laba diena, Aukse, Palangos vasaros parkas yra Palangoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *