saugios šeimos šventės verandoje lyg jaukioje namų svetainėje

Saugios šeimos šventės „Verandoje“ – lyg jaukioje namų svetainėje

Švelnėjant karantinui, po truputį grįžta pasiilgti dalykai – gyvenimas ištrūksta iš namų ribų, vėl galime susitikti su artimais žmonėmis, vėl galime platesniame rate švęsti gimtadienius, krikštynas ir kitas mums svarbias šventes. 16-tą vasarą Žvėryne pradedanti svetainė-baras „Veranda“ džiaugiasi galėdama šeimos šventėms pasiūlyti ne tik jaukią, bet ir saugią erdvę.

Antrajame „Verandos“ aukšte įrengtos šventinės patalpos – atskirtos nuo kitų kavinės erdvių ir šventės metu skiriamos tik jos svečiams – jų čia patogiai išsitenka iki dvidešimties. Šviesioje pagrindinėje šventinių patalpų salėje patiekiamos vaišės. Ypatingo žavesio čia suteikia stiklo vitrina, už kurios laukia erdvus balkonas-terasa su senų žaliuojančių medžių prislopintais miesto garsais.

kavinė krikštynos vestuvės gimtadienis jubiliejus vilnius

Už kitų durų rasime žaidimų-laisvalaikio kambarį, kuriame daugiausiai laiko praleidžia mažieji šventės dalyviai. Jiems be galo patinka nesibaigianti kūryba ant čia įrengtos Lego sienos ir dar už vienų durų pasislėpęs mažas kambarėlis, pripildytas kamuoliukų – užvis geriausia, kad čia patekti gali tik vaikai!

saugi erdvė krikštynoms kavinė vilnius

Jaukių namų svetainės jausmą „Verandoje“ kuria tiek autentiškas, daugybe Žvėryno istorijos metų pripildytas namas, tiek apgalvotos interjero detalės, organiškai susipinančios su senomis sienomis. Šių dienų kontekste ypač svarbu, kad šventinės patalpos turi ir atskirą, tik joms priskirtą sanitarinį mazgą, o kiekvienai šventei jos yra išvėdinamos ir kruopščiai dezinfekuojamos.

gimtadienis jubiliejus krikštynos vestuvės kavinė erdvė vilniuje

Atskirai būtina paminėti ypatingą „Verandos“ virtuvę, kurioje improvizuojama daugumai mūsų pažįstamais tradiciniais skoniais, pagardinant juos moderniu prieskoniu. Tai tvari ir emociškai šilta virtuvė, primenanti savus namus. Pirmenybė čia teikiama natūraliems maisto produktams, sezoninės daržovės užsakomos iš lietuviškų ūkių, virtuvėje dirbantys žmonės ypač atsakingai žiūri į maistą bei jo vartojimo kultūrą. Kad švęstume ne tik maloniai, saugiai, bet ir labai skaniai.

krikštynos vaiko gimtadienis kavinė vilnius skanus maistas gera virtuvė

Svetainės-baro „Veranda“ šventinės patalpos rezervuojamos tik iš anksto, telefonu +37062477888 arba el. paštu rezervacija@veranda.lt

Remiamas turinys

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *