paauglio gimtadienis kokias programas galime rinktis

Paauglio gimtadienis – kokias programas galime rinktis?

Paauglių gimtadieniai, man atrodo, kupini įvairiausių galimybių – švenčia ūgtelėję žmonės, todėl jiems tinkamų pramogų pasiūla gerokai platesnė. Tik reikia apsispręsti, kuri veikla labiausiai traukia – gal knieti išbandyti naują sporto šaką, ar kaip tik – gimtadienį surengti gerai pažįstamo hobio tema? Galbūt norisi bent akimirkai virsti žvaigžde ir pražygiuoti raudonu kilimu, o gal – šventę perkelti į virtualią realybę?

O gal imti ir prasilėkti riedučiais?! Visai nesvarbu, kad pats, ar tavo draugai nė karto nebandėte jų apsiauti – riedučių parko „Rolling City“ rengiami gimtadieniai – šauni proga senai svajonei išpildyti. Vilnius gali pasidžiaugti, kad būtent čia atvėrė duris pirmasis Baltijos šalyse riedučių parkas po stogu – profesionalūs instruktoriai, visa reikiama įranga ir net 1600 kvadratinių metrų erdvė, pripildyta nuotaikingų videoklipų bei šviesų šou – lekiam!
Švenčiančių gimtadienius Rolling City parke laukia estafetės, konkursai, žaidimai, vietinėje kavinėje galima užsisakyti pagal originalų itališką receptą kepamų picų ir populiariausių užkandžių: bulvyčių fri, traškios vištienos, atsigaivinti gaiviais gėrimais. Telieka sukviesti šaunią bičiulių kompaniją ir šventei išsirinkti vieną iš 5 spalvotų kambarių.

Riedantį gimtadienį galime surengti ir riedlenčių parke „Kablys Skatepark“. Daug metų gimtadienius vaikams ir paaugliams organizuojantis Kablys, unikalias, smagias ir saugias šventes kviečia švęsti naujajame parke Saulėtekyje, Plytinės gatvėje, kur be erdvaus naujo vidaus skateparko, įrengtas ir mažesnis skateparkas lauke. Norint dalyvauti šventėje, nebūtina turėti riedlentininko įgūdžių – su važiavimo pagrindais supažindina patyrę instruktoriai. Todėl gimtadieniui įpusėjus, paprastai didžioji dalis naujokų jau savarankiškai rieda nuo rampų ir pusrampių.
Šventės dalyviai aprūpinami visu reikalingu inventoriumi: riedlentėmis, šalmais, apsaugomis. Skateparke taip pat įrengta erdvi poilsio zona, kurioje galima įkurti savo vaišių kampelį – vaišes galima atsinešti savo, arba patogiai užsisakyti iš šalia veikiančios picerijos „BeerCap“. Gimtadienio programa rieda atsižvelgiant į dalyvaujančių amžių ir įgūdžius, Kablys užtikrina – nuobodžiauti niekam neteks!

Linksmai bei aktyviai gimtadienis lėks ir pasirinkus ShadowSong organizuojamą Lankininkų kovą – gero azarto kupiną komandinį žaidimą, kurio metu naudojami lankai ir specialios saugios strėlės bukais, minkštais antgaliais. Strėlių žaidimo metu galima ir visai išvengti, vikresni gali jas net pagauti skriejančias ore, o ir pataikiusios strėlės, lyginant su panašaus tipo dažasvydžio ar šratasvydžio žaidimais – nėra skausmingos. Lankininkų kovai surengti galimybės plačios – ją galima žaisti tiek lauke, tiek vidaus erdvėse, iš apsaugos priemonių tereikia šalmo, kurį, kaip ir lankus su strėlėmis suteikia pramogos organizatoriai. Žaidžiama dviem komandomis, kurias apjungia bendras tikslas nugalėti priešininkus ir, surinkus kuo daugiau taškų, laimėti jų vėliavą. Komandinis darbas, reakcija, koordinacija, greitis, vikrumas, momentinis kritinis mąstymas – visa tai laukia gimtadienyje su Lankininkų kova.

 

O gal truputį šiurpo? Juk vyresnius vaikus jis traukia it magnetas – visos siaubų istorijos, filmai bei knygos. Panašūs dalykai vaikus sužavi ir naujos kartos slėpynėse tamsoje – „Tamsu baisu“, tačiau organizatoriai skuba užtikrinti: „Mes jokiu būdu negąsdiname vaikų. Atvirkščiai – mūsų tikslas išmokyti vaikus nugalėti baimes, prisijaukinti tamsą.“ Todėl su vaikais pramogos metu bendrauja patyrę administratoriai, palaikantys psichologiškai, dėl to skirtingoms amžiaus grupėms paruošti skirtingi žaidimo scenarijai.
Jaunesniems paaugliams skirtas „Stebuklingas kambarys“, kuriame reikia susidraugauti su Tamsos Sergėtoju bei visiškoje tamsoje rasti raktus ir patį kambarį. Vyresniems – komandinis žaidimas „Vaiduoklių medžiotojai“ ir „Bado žaidynės“, kur kiekvienas žaidžia už save.
Žaidimo teritorija – 200 kv. m. saugi žaidybinė erdvė, pripildyta garso bei šviesos efektų bei netikėtų staigmenų. Po žaidimo, švenčių kambaryje laukia arbata, kava, foto siena, įspūdžių veidrodis. Taip pat čia galima pasmaguriauti atsineštomis vaišėmis.

O gal surengti lazerių mūšį miške? Tik geriausi įspūdžiai ir emocijos po Laser Tag žaidimų gamtoje, kuriuos daug metų profesionaliai organizuoja MiestoPramogos.lt. Tai aktyvus, komandinis žaidimas, kurio metu šaudoma saugiais ir jokio skausmo nesukeliančiais lazeriniais ginklais, visą įrangą parūpina žaidimo organizatoriai. MiestoPramogos.lt lazerių mūšį jums gali surengti bet kurioje Lietuvos vietoje, tačiau ypač kviečia atvykti pažaisti į naująją žaidimų aikštelę Vilniaus pašonėje – Saidžiuose, šalia Stirnių piliakalnio ir Saidės pažintinio tako, Neries regioniniame parke. Čia švęsti itin patogu ir smagu: aikštelė įrengta vaizdingoje Neries pakrantėje, gimtadienio vaišes galima išsikepti laužavietėje, o užkandžiaujant – pasislėpti nuo oro negandų erdvioje pavėsinėje. Beje, pačiam žaidimui nei oro staigmenos, nei metų laikas daug įtakos neturi – netikėtai užklupęs lengvas lietutis tik atgaivina įkaitusius žaidėjus ir suteikia naujų jėgų tęsti lazerių mūšį!

Komandinius karinius žaidimus galite rinktis ir BunkerZonoje – tikrame 1000 kvadratinių metrų ploto kariniame bunkeryje Vilniuje. Paauglių gimtadieniui siūlomi mūšiai su Nerf ar Rival šautuvais, šaudančiais porolono kulkomis; lazeriais; watersoft ginklais, šaudančiais vandens gelio kulkomis. Įranga ir apsaugomis priemonėmis aprūpina organizatoriai. Žaidimams vaikus parengia ir instruktuoja, taip pat visą eigą stebi patyrę darbuotojai. Norint, gimtadienio šventę gali pravesti Kario personažas, suburiantis vaikus komandiniam darbui, organizuojantis karines misijas. Beje, BunkerZona – tikras atradimas besidomintiems praėjusio amžiaus istorija – čia gausu autentiškų karo meto, sovietmečio atributų. Švenčiantys gali nusifotografuoti su saugiai nukenksmintais raketsvaidžiais bei granatomis, tam parengta ir speciali fotosiena. BunkerZonos naujiena – taškymo dažais kambarys Paint room. Čia žaidėjai gali išreikšti save laisvai taškydami dažus ant drobės, o tokios neįprastos tapybos darbus, pasibaigus šventei, gali pasiimti į namus kaip prisiminimą.

O gal gimtadienis su madomis, DJ programa, diskoteka „Neon Party“, fejerverkais ir kitomis viliojančiomis pramogomis? 16 metų veikianti pramoginės šou veiklos studija „Žvaigždžių takas“ gimtadienius jaunimui gali surengti tek jūsų pasirinktoje vietoje, tiek savo moderniai įrengtoje 500 kv. m. studijoje su šviesos efektų sistema ir profesionalia kokybiška garso aparatūra. Programą gimtadieniui čia galima susiplanuoti iš sau labiausiai patinkančių pramogų. Renginio metų galima rinktis animatorius su ypatingai linksma programa – viktorinos (linksmosios užduotys, protmūšis ir pan.), modelių, didžėjavimo arba šokių pamokas; karaokę, fotosesiją, diskoteką su neonine atributika ir šviečiančiais veido dažais bei kitus šaunius dalykus. Pramogų kokybę ir puikią šventinę nuotaiką užtikrina profesionali šou veiklos komanda – animatoriai, fotografas, „neon art“ visažistė, dainininkai, choreografai, šokėjai, modeliai, vedėjai ir didžėjai Jūsų pasirinkimui.

 

Ir pabaigai – gimtadienis virtualioje realybėje. Parodykite man paauglį, kuriam nepatiktų kompiuteriniai žaidimai, juo labiau – žaidimai virtualioje erdvėje! Daugeliui vaikų taip žaisti yra tekę vos kartą kitą ir didžioji dalis -iolikmečių virtualią šventę sutinka su ovacijomis. „VR kambarys“ sako, kad net ir droviausi pasiduoda užburiančiai virtualiai realybei ir kartu su drąsiausiais spirga laukdami savo eilės. Tą patį daro ir bent sykį žaisti pabandę tėvai.
„VR kambarys“ virtualius gimtadienius organizuoja Vilniuje (čia laukia net 3 skirtingo dydžio kambariai skirti tik jums ir jūsų svečiams) bei Marijampolėje; taip pat su virtualios realybės įranga gali atvykti į jūsų pasirinktą šventės vietą. Įtraukiančiuose VR nuotykiuose galima net prarasti pusiausvyrą, todėl visos pramogos metu dalyvauja instruktorius, užtikrinantis žaidžiančiųjų saugumą, taip pat parenkantis vaikams labiausiai juos dominančius žaidimus. Čia yra net tokių, kuriuos įdomiau stebėti nei žaisti pačiam – ypač besivaišinant atsineštomis ar užsisakytomis vaišėmis.

paauglio gimtadienis virtualis realybe

Nuotraukos: „Rolling City“, „Kablys Skatepark“, „Lankininkų Kova“, „Tamsu baisu“, „MiestoPramogos.lt“, „BunkerZona“, „Žvaigždžių takas“, „VR kambarys“.

Remiamas turinys

 

2 Responses

  1. Raimonda
    |

    Sveiki,ka galite pasiulyti 13 metu mergaites gimtadieniui? Vasario 25d

  2. Alvilė
    |

    Sveiki, Raimonda, susisiekite, prašau, su Jus dominančiais pramogų organizatoriais tiesiogiai – spauskite ant jų pavadinimo (aktyvuota nuoroda) ir rasite kontaktus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *