šeimos pramogų parkas adventica viskas yra žaidimas

Šeimos pramogų parkas ADVENTICA – viskas yra žaidimas!

Viskas yra žaidimas – įsitikinę birželio viduryje atsidariusio pramogų parko ADVENTICA kūrėjai. Ir kviečia leistis į kelionę po naująją 4300 kvadratinių metrų žaidimo aikštelę – visos šeimos pramogoms, laisvalaikiui ir poilsiui skirtą parką, įsikūrusį Vilniuje esančiame PPC „Ozas“, -1B aukšte. Kad lengviau įsivaizduotume dydį – tokiame plote galime sutalpinti 12 krepšinio aikštelių. O kas telpa ADVENTICA parke? Pasižvalgykime.

Visa ADVENTICA suskirstyta atskiromis erdvėmis pagal amžiaus grupes. Parkas prasideda patogiais minkštasuoliais viliojančia tėvų zona. ADVENTICA šeimos pramogų parko kūrėjai sako siekiantys, jog tėvai parke jaustųsi taip pat šauniai, kaip ir vaikai – tuo tikslu ir sukurta ramybės oazė, kurioje įsitaisius galima tiek dirbti, tiek poilsiauti, šnekučiuotis, bendrauti, išgerti kavos ar numalšinti alkį.

pramogų parkas adventica

Kiek atokiau tėvų zonos dūzgia daugelio vaikų svajonė – elektrinis kartodromas. Užlipus į virš jo esančius 3 apžvalgos bokštus, kartodromas matomas tarsi ant delno. Su pėsčiųjų perėjomis, kelio ženklais ir tikrais šviesoforais, suprogramuotais veikti it tikrose gatvėse. Nes viena iš šios erdvės idėjų – mokyti vaikus saugaus elgesio kelyje taisyklių. Netolimoje ateityje, elektrinius kartingus patraukus į šoną, čia turėtų vykti ir smagiausios vaikų bei paauglių varžybos su distanciniais pultais valdomomis mašinėlėmis.

šeimos pramogų parkas adventica viskas yra žaidimas

Šalia kartodromo – laipynių trasa, iš pirmo žvilgsnio panaši į daugelį kitų trasų. Tačiau ji turi vieną skirtumą – lipančiajam nereikia pačiam persegti karabino – trasos pradžioje jį prisega, o pabaigoje nusega parko darbuotojai, taip užtikrindami maksimalų saugumą. Laipynėse vaikai pramogauti gali jau nuo 5–6 metų.

Pasukame už kampo ir prieš mus išnyra didžiausias Baltijos šalyse vientisas pripučiamas batutas. Jis toks didžiulis, kad čia net krepšinį galime sužaisti, o taip pat įveikti kliūčių ruožą, pačiuožinėti ant 4 čiuožyklų ir paskraidyti šokinėjant ant oro pagalvės.

Įspūdingojo batuto prieigose prasideda gimtadienio kambarių zona. Jų net 14 – skirtingo dydžio ir temų: piratai, princesės, ledai, muzika, riedlentės, akvariumas, pasakos ir kiti. Kad sau smagiausią išsirinktų visi – mergaitės ir berniukai; dar nevaikštantys pypliukai, darželinukai, pradinukai ir net paaugliai. Gimtadienio vaišes galima atsinešti patiems arba išsirinkti iš ADVENTICA siūlomo meniu: spurgų tortai, ledai ir kiti desertai, sumuštiniai, sultys, vanduo, limonadai. Taip pat galima užsisakyti picų iš prekybos centre veikiančios picerijos.

Švenčiantys gimtadienį ADVENTICA šeimos pramogų parke gali pramogauti visose zonose, taip pat ir erdviose karstynėse, kur vienu metu gali žaisti iki 200 vaikų. Čiuožyklos, batutai, daugiaaukščiai labirintai – labiausiai patinka ikimokyklinukams. Šalia – mažylių erdvė, skirta mažiausiems žmonėms iki 3 metų amžiaus, kurie čia pramogauja kartu su tėveliais. Motorikos lavinimas, edukacija žaidžiant, aptakios formos – pagrindiniai šios erdvės motyvai.

Pramogų zona visai kitai amžiaus grupei – įspūdingas nindzių takas „Alfa Run“. ADVENTICA tėčiai sako, kad tai Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse analogų neturinti sportinė pramogų erdvė. Daugumą jos etapų gali įveikti geros fizinės formos vaikai, tačiau kai kurie jų – tikras iššūkis ir sportuojantiems suaugusiems. Puiki vieta treniruotis, o ateityje galbūt čia išvysime net ir įmonių komandų varžybas.

Pasukame dešiniau ir patenkame į žaidimų bei patirčių erdvę, apjungiančią aktyvias pramogas su mokslu ir edukacija. Elektrą gaminantys dviračiai; muzikos, šviesos bei interaktyviosios sienos; spalvų ratai, minkštieji konstruktoriai Mammutico – galva sukasi nuo pažintinių veiklų įvairovės. Nupieši žuvį, padedi po projektoriumi ir išvysti savo pieštą žvynuotąją plaukiojant milžiniškame interaktyviame akvariume ant sienos. Norėdamas gali net ją pavaikyti! Kita siena siūlo žaisti tuos pačius kompiuterinius žaidimus tik aktyviai realiai judant. Šioje erdvėje išties gali vykti kitokios fizikos ar chemijos pamokos, ar įdomybių kupinos vasaros ar dienos stovyklos.

Kas dar įdomaus? Didžiausias Lietuvoje radijas, smagios fotosienos, meninės Jolitos Vaitkutės instaliacijos, vienas didžiausių mūsų šalyje legalių grafičių, Just Dance interaktyvūs šokiai, Xbox pramogos, nuostabus tikras akvariumas. Taip pat – renginių salė, kurioje bus rengiamos tiek diskotekos švenčiantiems vaikams, tiek seminarai suaugusiesiems. Čia jie galėtų atvykti net ir su vaikais, juk kol tėvai dalyvauja seminare, jiems veiklos tikrai nestigs. Ir puikūs spalviniai sprendimai – ADVENTICA parke nerasite perdėm ryškių ir akis varginančių spalvų – spalvos parinktos taip, kad nei mažas nei didelis žmogus nuo jų nepavargtų net ir išbuvęs čia visą dieną. Taip pat nuosekliai apgalvotas ir saugumas – kiekvienoje zonoje budi parko darbuotojai, parke nėra susikertančių takų, sankryžų, kur bėgiojantys vaikai galėtų susidurti ir užsigauti; visi įrenginiai sukurti pasaulyje plačiai žinomų ir pripažintų gamintojų.

Viskas yra žaidimas. Panašu, kad žaidimas yra ir geriausias variklis naujoms idėjoms – taip atsirado ir pati ADVENTICA, o jos kūrėjai šiandien kupini dar šviežesnių minčių, kurias svajoja įgyvendinti. Tikėkim, kad žaisdami ADVENTICA šeimos pramogų parke mūsų vaikai taip pat augs kūrybingi, smalsūs ir judantys pirmyn.

Kainas, darbo laikus ir kitas detales galite sužinoti: www.adventica.lt

Nuotraukos: šeimos pramogų parkas ADVENTICA

Remiamas turinys

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *