išleistuvių dovanos kuriame fotoknygą

Išleistuvių dovanos – kuriame fotoknygą

Kadangi balandis – tas metas, kai vyriausių darželinukų bei ketvirtokų, o taip pat progimnaziją ar gimnaziją baigiančių vaikų mamos ir tėčiai rimtai imasi išleistuvių klausimų, siūlau plačiau pakalbėti apie išleistuvių dovanas. Tiksliau – apie vieną, mano galva, geriausių dovanų sprendimų baigiant kurį nors etapą – fotoknygas. Šiandien tikrai netrūksta fiksuojančių įsimintinas akimirkas mokykloje ar darželyje – tereikia surinkti šauniausius kadrus į vieną būrį ir vaikai gaus neįkainojamą dovaną – galimybę grįžti į smagias prabėgusios vaikystės minutes.

Kuriantiems fotoknygą pirmą kartą kyla nemažai klaustukų: gamybos terminai ir pristatymas, nuotraukų paruošimas, fotoknygos kaina, maketavimas ir kiti dalykai – pabandykime aptarti šiuos ir kitus svarbiausius dalykus kartu su vienais didžiausių fotoknygų Lietuvoje gamintojų. ZOOMBOOK skiria ypatingą dėmesį ugdymo įstaigų: darželių, mokyklų, universitetų, būrelių, neformalaus ugdymo organizacijų  fotoknygoms – užsakant 10 ar daugiau vienetų suteikiama 40 % nuolaida. Užsakovas neprivalo būti juridinis asmuo, juo gali būti tiek vaikų tėvai, tiek pedagogai, svarbiausias kriterijus – fotoknygos turinys.

dovanos pradinukų išleistuvėms idėjos

Laikas – ar suspėsime?

Įprastas ZOOMBOOK fotoknygų gamybos laikas 3-4 darbo dienos, knygos visoje Lietuvoje pristatomos per 1 darbo dieną. Taigi, knygas gausime per savaitę nuo užsakymo, tačiau prieš tai jas dar reikia sumaketuoti! Čia, mano manymu, svarbu aiškus darbų ir terminų pasiskirstymas tarp atsakingų tėvelių: nuotraukų surinkimui, atrankai ir paruošimui pakaks savaitės laiko, maketavimui ir tekstams – kelių vakarų. Tad fotoknygas ramiai susikursime per dešimtį dienų, o jei nuotraukų atranką paspartinsime – ir dar greičiau.

Apie maketavimą – ar reikia ypatingų žinių, nuotraukų tvarkymo programų?

Maketuojant ZOOMBOOK fotoknygas jokių specialių įgūdžių nereikia – kaip įkelti tekstą ar nuotraukas, jas perkadruoti, keisti vietą puslapyje – visi žingsniai aiškiai išdėstyti zoombook.lt puslapyje, todėl knygą sumaketuoti išties paprasta. Net jei ir kiltų neaiškumų – juos padės išspręsti pagalba telefonu arba elektroniniu paštu. Nuotraukas į knygą galime kelti ir be papildomo paruošimo – akivaizdžiai per tamsias ar per šviesias nuotraukas bei spalvų sodrumą galėsime koreguoti tiesiai fotoknygos kūrimo programoje.
Norintys sutrumpinti maketavimo procesą, gali rinktis jau paruoštus sumaketuotus fotoknygų šablonus – į juos teliks įkelti savo nuotraukas ir tekstą.
Trumpai tariant – galimybių daug, tad kiekvienas galime pasirinkti tinkamiausią variantą, kad prisiminimų vaikams karolių vėrimas taptų maloniu.

dovana darželio auklėtojai

Ką verta žinoti?

Prieš kuriant fotoknygą pirmą kartą verta peržvelgti trumpus ir aiškius ZOOMBOOK patarimus –  sužinosime, kokios nuotraukos fotoknygai tinkamiausios, kokių geriau neįtraukti, apie galimą spalvų kompiuterio ekrane ir spaudinyje skirtumą – norint jo išvengti, galime užsisakyti nemokamą pavyzdinį fotoknygos atspaudą (1-2 pasirinktus fotoknygos puslapius).
Ieškantys minčių klasės fotoknygai gali gauti nemokamą pavyzdinės fotoknygos egzempliorių – jis papildytas idėjomis ir kita naudinga informacija. Per 3 dienas atsiunčiama, ši knyga – puikus įrankis pristatyti fotoknygos, kaip išleistuvių dovanos idėją tėvų susirinkimo metu.

personalizuota dovana mokytojai

Kaip kurti klasės ar darželio grupės fotoknygą?

Kaip minėjau, šiandien fotografuojame kiekvienas – tad kurdami fotoknygą įtraukime visus tėčius ir mamas, pakvieskime juos pasidalinti turimomis nuotraukomis – taip galėsime atrinkti smagiausius kadrus. Jei fotoknygoje naudosime pavienius portretus – paprašykime, kad tėveliai atsiųstų po vieną savo vaikų portretinę nuotrauką. Fotoknygos viršelį galime puošti vaiko, kuriam skirta knyga portretu, arba bendra klasės/grupės nuotrauka, pavienių nuotraukų koliažu. Graži idėja – pirmuosius fotoknygos puslapius skirti mokytojai ar auklėtojai arba klasės himnui/dainai. O vidiniuose lapuose teatsispindi visas kasdienis vaikų gyvenimas, taip pat šventės, ekskursijos ir kiti svarbūs įvykiai.
Paskutinius fotoknygos puslapius galime paversti išleistuvių pramoga, jei juose paliksime vietos draugų bei mokytojų, auklėtojų palinkėjimams, pirštų atspaudų medžiui, mažiems piešinukams ir kitiems šiltiems dalykams, virsiantiems brangiais prisiminimais.

ZOOMBOOK galime užsakyti ir kitas suasmenintas dovanas vaikams ar jų pedagogams – fotodrobes, sieninius ir darbo kalendorius, atvirukus.

Nuotraukos: ZOOMBOOK.

Remiamas turinys

12 Responses

 1. Vilma
  |

  Laba diena,
  ar būtų galima gauti pavyzdinę foto knygos egzempliorių išleistuvėms.

 2. Alvilė Rimaitė
  |

  Miela Vilma, parašykite, prašau, tiesiai į ZOOMBOOK – pagalba@zoombook.lt

 3. Vaida
  |

  Laba diena, norėčiau sužinoti, kokia būtų fotoknygos kaina, jei būtų užsakoma tik 7 egzemplioriai?

 4. Alvilė Rimaitė
  |

  Laba diena, Vaida, susisiekite, prašau, tiesiai su ZOOMBOOK – pagalba@zoombook.lt.

 5. Donata
  |

  Laba diena, kiek maždaug kainuotų fotoknygos užsakant 26vnt?
  Ačiū.

 6. Alvilė Rimaitė
  |

  Laba diena, Donata, susisiekite, prašau, tiesiai su ZOOMBOOK – pagalba@zoombook.lt.

 7. judita
  |

  labas vakaras,kiek kainuotu vienos knygos uzsakymas tik mokytojai

 8. Alvilė Rimaitė
  |

  Labas vakaras, Judita, susisiekite, prašau, tiesiai su ZOOMBOOK – pagalba@zoombook.lt.

 9. Vaida
  |

  Kokia kaina uzsakant 8vnt

 10. Alvilė Rimaitė
  |

  Miela Vaida, susisiekite, prašau, el. paštu pagalba@zoombook.lt.

 11. Valentina
  |

  Laba diena. Domina ar spesite pagaminti 21 gnyga iki geguzes 29 dienos?

 12. Alvilė Rimaitė
  |

  Laba diena, Valentina, susisiekite, prašau el. paštu pagalba@zoombook.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *