nertos kalėdinės dekoracijos angeliukai

Nertos kalėdinės dekoracijos – angeliukai

Vąšeliu nertos kalėdinės dekoracijos dvelkia šiluma. O juk apie šį jausmą yra ir pačios Kalėdos. Jos taip pat ir apie stebuklus bei gerumą. Tai spinduliuoja angeliukų tema. Šiuos žavius eglutės papuošimus nunerti labai paprasta – puikiai susidoros ir neriantys pirmąsias kilpeles. Tik jei ners jaunesni vaikai, jiems reikėtų padėti susiūti. Ši dalis nepratusioms rankoms gali būti kiek sudėtingesnė.

Apie medžiagas. Nerti maloniau iš storesnių siūlų. Aš nėriau iš dvigubų mikrofibros siūlų, kuriuos rinkausi dėl šventiško blizgesio. Tačiau, žinoma, čia tiks ir medvilnė ar kiti siūlai. Pradžioje angeliukus užuot susiuvusi, bandžiau klijuoti karštais klijais. Tačiau mikrofibros siūlų jie visai nelaiko. Bet gali būti, kad kitus siūlus laikytų ir klijuojant būtų galima kiek paspartinti šių nertų kalėdinių dekoracijų gamybą. Pakabinimui galime naudoti įvairias derančias virveles, ar tuos pačius siūlus. Neturint medinio karoliuko angeliuko galvytei, galime ją padaryti iš tų pačių siūlų surišdami mažą bumbuliuką.

nerti kalėdiniai žaisliukai

Reikės:

  • siūlų
  • medinio karoliuko
  • virvelės
  • vąšelio
  • adatos
  • žirklių

Norint, angeliukus galime dekoruoti sagomis, karoliukais, konfeti blizgučiais ar kitomis detalėmis.

Gaminame nertas kalėdines dekoracijas – angeliukus:

1. Dvigubais stulpeliais nuneriame keturių eilių taisyklingą apskritimą. Kaip tai padaryti, puikiai parodyta šiame video. Nenorintiems žiūrėti, trumpai – pirmoje eilėje neriame 10 stulpelių, antroje – 20 stulpelių, trečioje – 30 stulpelių, ketvirtoje – 40 stulpelių.

2. Dvigubais stulpeliais nuneriame keturių eilių taisyklingą pusapskritimį. Kaip tai padaryti, puikiai parodyta šiame video. Nenorintiems žiūrėti, trumpai – pirmoje eilėje neriame 6 stulpelius, antroje – 12 stulpelių, trečioje – 18 stulpelių, ketvirtoje – 24 stulpelius.

paprastos idėjos nėrimas vąšeliu

3. Į medinį karoliuką įveriame kilpelę ir iš abiejų pusių surišame mazgelius, kad karoliukas neslankiotų. Virvelės galus, jei reikia, nudeginame.

rankų darbo kalėdinės dekoracijos

4. Dedame ant nerto apskritimo, jo kraštus užlenkiame į vidų, kad gautųsi angeliuko apsiaustėlis ir susiuvame. Siūdami užkabiname ir viduje esančią karoliuko virvelę, kad galvytė laikytųsi tvirtai.

kalėdiniai angeliukai

5. Kitoje pusėje keliais dygsniais prisuvame pusapskritimį – angeliuko sparnus.

rankų darbo kalėdiniai žaisliukai

Nertos kalėdinės dekoracijos – mieli angeliukai pasiruošę plazdėti ant mūsų kalėdinės eglutės arba sušokti į dovanėles jas jaukiai sušildydami.

rankų darbo dovanos dekoracijos kalėdoms

© Tekstas ir nuotraukos Alvilės Rimaitės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *