Sausaininės raidės - valgoma dekoracija vaikų šventei

Sausaininės raidės

Tai tiesiog kita skaičiukų – sausainių versija. Tad apie gamybą nesikartosiu – ją aprašytą rasite čia. Tik pridursiu, kad sausaininės raidės, kaip ir skaičiai – labai geras dalykas: galima išsikepti prieš kelias dienas sau ramiai, kol dar neįsijungė „Aaaaa, nieko nespėju!“ mygtukas ir po to, šventei išaušus, išsitraukti iš spintelės ramiai ir puošti kas suplanuota.

Kaip panaudoti sausainines raides vaikų šventėje:

   • Iš raidelių galima sudėlioti linkėjimą ir palikti patyliukais ant pusryčių stalo, kad dar apsimiegojęs sukaktuvininkas gimtadienio rytą jį aptiktų netikėtai.
   • Sausaininės raidės puikiai tinka puošti gimtadienio tortą – net jei patys jo ir nekepėt, galite drąsiai išdėlioti ant pirktinio, suteikdami jam jaukumo ir namiškumo.
   • Raidelėmis galima pažymėti kur kas sėdės prie stalo – į kiekvieno svečio lėkštutę įdėkite jo vardo pirmąją raidę. Ši idėja labiau tinkama kai švenčiama nedideliame rate ir vardų raidės dažnai nesikartoja. Sutikite, kad taip galima net nemenką sumaištį sukelti, jei tarkim 7 iš 10 svečių vardai prasideda ta pačia A raide.
   • Iš raidžių sudėlioję sukaktuvininko vardą ar kokį palinkėjimą, galite jas sukabinti ant juostelės ar virvelės ir tokiu būdu pasigaminti šventinę girliandą.
   • Kiekvienam svečiui galite įduoti lauktuvių jo pirmąją vardo raidę, pakabintą ant virvelės kaip pakabutį.
Tortas su sausainine raidele
Sausaininės raidės – valgoma dekoracija vaikų šventei

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *