Šilkais šiugždantis dovanos pakavimas

Šilkais šiugždantis pavasariškas dovanos pakavimas

Žavus ir pavasariškas dovanos pakavimo būdas, puikiai tiksiantis norint pradžiuginti kiek ūgtelėjusią mergaitę. Šilko skarelė! Na, ar gali būti kas tinkamesnio mergaitiškų smulkmenėlių dėžutei, papuošalų rinkinukui ar kvepalams įpakuoti? Dovaną išlukštenai, skarele pasidabinai, kvepalų debesėliu apsisiautei ir pirmyn pavasario sveikint! Ir aš noriuuu tokios dovanos!

Jei naudosite tikrą šilką, toks dovanėlės pakavimas bus gana prabangus… Ekonomiškiau skarelę pasiūti patiems – ilgai nesugaišite. Aišku, šilkas – ponas įnoringas ir su juo sutarti nėra paprasta – tik kas nepatiks ir kaipmat susiraukia, tačiau jei turite padoriai su plonomis medžiagomis besielgiančią siuvimo mašiną ir kruopelę kantrybės, skarelę tikrai susikurpsite.

Šalikėliui – kaklaskarei reikės:
130×55 cm šilko,
siūlų su adata,
siuvamosios mašinos.

 

 • Medžiagos kraštus atlenkiame ir sudygsniuojame. Šilkas paklusniau lenksis, jei užlenktą kraštelį  (labai atsargiai!!!) palyginsime lygintuvu.
 • Pasirenkame kuo plonesnius, kokybiškus siūlus (puiku jei turite šilkinius, bet tai nebūtina) bei adatą ir siuvame atlenktą kraštą paprasta tiesiąja siūle.
 • Ištraukiame dygsniavimo siūlą ir atlenktą kraštelį dar kartą atsargiai palyginame.

 

Užlenkę kraštelį sudygsniuojame

Kraštelį nusiuvame paprasta tiesia siūle

Štai tiek to darbo, o rezultatas – efektinga ir neginčytinai puiki dovanos pakuotė, kurioje atsidūręs net ir kuklesnis daiktelis iškilmingai pasitemps ir sušvis naujomis spalvomis.

Nuotraukos: A. Rimaitės

2 Responses

 1. Silvija
  |

  Tikrai pavasariškas dovanų pakavimas. Būtinai atsiradus progai išbandysiu tokį pakavimo būdą.

 2. Alvilė Rimaitė
  |

  Ačiū, miela Silvija, moteriškai giminei gauti dovaną tokioje pakuotėje tikrai turėtų patikti 🙂 !

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *