smagios lauko pramogos vaikų ir paauglių gimtadieniams vasarą

Smagios lauko pramogos vaikų ir paauglių gimtadieniams vasarą

Šiltuoju metų laiku vaikų gimtadieniai prašyte prašosi iškraustomi į lauką – juk čia tiek judėjimo laisvės, tiek erdvės vietoje nenustygstantiems mažiems žmonėms. Variantų daug: sodai ir sodybos, individualūs ir daugiabučių kiemai, parkai, vaizdingos pakrantės ir kitos erdvės gryname ore. Telieka sugalvoti, kuo užimti vaikus, kokiomis pramogomis nuspalvinti vasariškas jų šventes. Šiandien iš arčiau pristatau keletą smagių veiklų – ne viena jų džiaugėsi ir mano vaikai. Beje, tiek vaikiška, tiek suaugusioji mūsų šeimos dalis, sulyg kiekviena švente gamtoje įsitikiname – nereikia bijoti netinkamo oro. Lietus ir vėjas, tokio stiprumo, kad trukdytų žaisti ir džiaugtis švente, pasitaiko labai retai. Visa kita išsprendžiama pasitelkus tinkamą aprangą.

Gimtadienis – puiki proga pabandyti ką nors naujo, tai, apie ką seniai svajojo vaikai, o gal ir visa jūsų šeima bei draugai. Tarkime, imti, ir atsistoti ant irklentės. Kojos kiek virpa, lygsvara priima iššūkį, išsitiesiame – pavyko! Pirmosios pažinties su šiomis vandens pramogomis įspūdžiai nepamirštami ir be galo smagūs. Na, o jei irklentė jau klauso jūsų – juolab verta ją kviesti į šventę. Gimtadienius su irklentėmis organizuojančios Vandens SUP’ynės gali atvykti į jūsų pasirinktą vietą, arba pasiūlyti tinkamiausias pakrantes vaikiškai šventei. Saugumas ir puiki nuotaika garantuojami – tik nusiteikite nelikti sausi!

vandens pramogos vaiko gimtadienis

Norite, kad vaikai šventėje laiką leistų ne tik smagiai, bet ir naudingai? Pramogas su tikslu organizuoja Skautai neskautams. Jie kviečia vaikus stovyklauti, žygiuoti, žaisti, kartu plečiant pažinimo ribas, ugdant bendravimo įgūdžius, lyderystę, komandos tvirtumą. O svarbiausia – viskas vyksta linksmoje, aktyvioje ir komandos principais paremtoje skautiškoje dvasioje.
Vaikų šventei, priklausomai nuo dalyvių amžiaus, skaičiaus ir šventės trukmės, Skautai neskautams siūlo skautoramos arba žygio formą. Juos jie gali surengti bet kuriame Lietuvos kampelyje. Jei nesate numatę šventės erdvės – Skautai neskautams jums pasiūlys savo pamėgtas vaizdingas vietas Vilniaus, Kauno ir Ukmergės apylinkėse.

Aktyviai švęsti siūlo ir Vaikų sportas, kiekvienai vaikų šventei, pagal dalyvių skaičių, pomėgius bei amžių parengiantys individualią programą: komandiniai žaidimai, smagios estafetės bei įdomiausios rungtys. Man regis, pats tas, ko reikia vaikų ar paauglių šventei gryname ore nuspalvinti. Be to, Vaikų sportas visada įteikia sportišką dovaną šventės jubiliatui. Šie organizatoriai nedvejodami siūlo tarp žodžių švęsti ir judėti rašyti lygybės ženklą. Ir priduria, kad vaikystėje išugdyti įpročiai lydi ir suaugusius, o juk sportuojant ugdoma valia, kantrybė, dėmesio koncentracija, tolerancija kitam, darbas komandoje. Judėjimas vienija ir kuria gerą emociją!

Tikras puikių emocijų užtaisas vaikų šventėms gryname ore – milžiniški muilo burbulai. Jų besimainančios formos, spalvos ir skrydis žaliuojančios gamtos fone užburia visus – tiek mažus, tiek didelius. Burbulus milžinus jau 10-tus metus pučiantis Vėjų Gaudymas sako, kad ši pramoga nepaprastai įtraukia – po parodomosios programos ir trumpos pamokėlės, prasideda tikrasis vaikų džiaugsmas – visi kartu gaudo vėjus: pūčia, skraidina, sprogdina, krykštauja ir varžosi, kuriam pavyks išpūsti įdomesnį ar spalvingesnį milžiną gražuolį.
Papuošti vaikų gimtadienį Vėjų Gaudymo burbulais galite pasikviesdami juos į savo renginį, arba įsigydami iš jų koncentruotą burbulų skystį bei Vėjų Gaudykles.

10 metų ir vyresniems vaikams puikią gimtadienio gryname ore pramogą organizuoja ShadowSong. Jų siūloma Lankininkų Kova – naujas sportinis, komandinis žaidimas, kurio metu dvi komandos varžosi tarpusavye. Pramogos tikslas panašus kaip dažasvydyje – eliminuoti priešininkų komandos narius, pelnyti daugiau taškų, pagrobti priešo vėliavą. Žaidžiama naudojant specialias strėles buku, minkštu antgaliu, kurios yra saugios ir nesukeliančios skausmo. Lyginant su dažasvydžiu, šis žaidimas skiriasi ir tuo, kad po jo nelieka šovinių ar dažų pėdsakų, nereikia specialios aprangos, išskyrus organizatorių duodamą šalmą, o žaisdamas gali išvengti į tave skriejančios strėlės ir, jei esi pakankamai kietas, netgi ją sugauti ore! Kas bandė – užtikrina, kad tai nepaprastai azartiškas, įtraukiantis ir komandinę dvasią ugdantis žaidimas.

Vasarišką vaikų gimtadienį galime padaryti gerokai smagesniu pasitelkę valgomas pramogas – cukraus vatos ar kukurūzų spragėsių aparatus. Švenčiant gamtoje jie tampa tikru šventės traukos centru, juk visi prisimename, kaip gardžiai bei viliojančiai kvepia spraginami kukurūzai – vaikų numylėtas popcornas, ar ant pagaliuko vyniojamas cukraus vatos debesis. O juk šių skanėstų gaminimas taip pat labai smagus! Cukraus vatos ir kukurūzų spragėsių aparatus šventėms nuomojantys Pukšt.lt siūlo ir mažų muilo burbulų aparatą – su juo pūsti patiems nereikia, jis tiesiog stovi ir ramiai burbuliuoja, pripildydamas šventę geros nuotaikos burbuliukais.

cukraus vata popcornas vaiko gimtadienis kur užsakyti

Nuotraukos: Vandens SUP’ynės (5), Skautai neskautams (4), Vaikų sportas (4), Vėjų gaudymas (5), Shadow Song (4), Pukst.lt (6).

Remiamas turinys

  1. Agnė
    |

    Sveiki. Liepos 9d švęsime sūnaus 7 – ąjį gimtadienį Molėtų r. Balninkų miestelyje, nuosavoje sodyboje prie ežero, bet maudomės nuo liepto, nes nuo kranto daug žolių. Kadangi, vasara, tai draugų bus nedaug, tik vienas veinmetis ir jaunesnis vaikas, bet bus vyresnės sesės, pusseserės ir nemažai suaugusių. Ką galėtumėt pasiūlyti? Kokią programą? Ačiū

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *