nekeptas tortas 8 itin skanūs ir paprasti receptai

Nekeptas tortas – 8 itin skanūs ir paprasti receptai

Nekeptas tortas turi daug pranašumų – visų pirma, jam nereikia skirti galybės laiko; išvengiame streso – iškils biskvitas, ar neiškils; pasiruošti tokį desertą galime net ir nutolę nuo savo virtuvės – juk orkaitė čia nedalyvauja! O bene svarbiausia – nekeptus tortus gaminti lengva ir smagu, tai įkandama net ir vyresniems vaikams. Artėjant Mamos dienai, keliu į vieną įrašą Gimtadienio mugės skaniuosius nekeptus šventinio stalo karalius – ne vienas šių receptų sulaukė puikių jūsų atsiliepimų – telieka išsirinkti ir vienas du pasigaminti.

Nekeptas Ferrero Rocher tortas – maskarponė, lazdyno riešutai, šokoladas ir traškus pagrindas, tarsi iš Ferrero saldainių sumaltas. Itin šventiškas ir ypatingai gardus desertas.
Receptas ir gaminimo eiga

ypatingai gardus ferrero rocher tortas

 

Žaibiškas maskarponės sūrio tortas – sumalame sausainius, sumaišome su sviestu, apliejame maskarpone, išplakta su kondensuotu pienu ir sušaldome. Šį tortą puikiai papuošia granatų sėklos.
Receptas ir gaminimo eiga

greitai pagaminamas maskarponės sūrio tortas

Kiek sudėtingesnis, prašmatnesnis, tačiau ir tvirtesnis yra maskarponės sūrio tortas su karameliniu pertepimu – šiame recepte jau dalyvauja ir želatina. Originaliame mano recepte sausaininius lakštus reikia išsikepti, tačiau juos drąsiai galime keisti pirktinių sausainių pagrindu iš aukščiau esančio recepto.
Receptas ir gaminimo eiga

Ypatingai skanus maskarponės sūrio tortas su rududu pertepimu

Giedrės braškių tortas, kurio nereikia kepti – sausainiai, bananai, Rududu, riešutai ir daug daug plaktos grietinėlės su šviežiomis braškėmis. Būkite tikri – šio torto neliks nei kąsnelio.
Receptas ir gaminimo eiga

tortas daug svečių

Vaflinis tortas – vaflių lakštus, geriausia, apvalius, pertepame iš 2 ingredientų suplaktu kremu. Pašaldome, apliejame tirpintu šokoladu su grietinėle, pabarstome riešutais. Viskas – tortas paruoštas.
Receptas ir gaminimo eiga

greitas nekepamas tortas

Sveikesnis nekeptas tortas – vaisių pica. Pagrindas – smulkintos datulės, migdolai, kakava, pertepimas – grietinėlės sūrio kremas ir graikiškas jogurtas. Vainikuojama mėgstamomis uogomis ir vaisiais.
Receptas ir gaminimo eiga

vaisių pica sveikas nekeptas tortas vaikams

Nekeptas saldumynas iš žemės riešutų sviesto ir šokolado – kad būtų panašesnis į tortą, gaminkime atsegamoje, apvalioje torto formoje.
Receptas ir gaminimo eiga

nekeptas tortas

Ledų tortas – kelių rūšių ledai, sluoksniuojami su sausainių pagrindu bei šokolado padažu. Malonumas karštai vasaros dienai.
Receptas ir gaminimo eiga

Nuotraukos: Alvilės Rimaitės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *