spalvingieji medinukai pažintis iš arčiau

Spalvingieji medinukai – pažintis iš arčiau

Jaukūs, kokybiški ir smagūs žaidimų draugai – šiuos medinukus jau spėjo pamėgti tiek patys vaikai, tiek vaikų ugdymu besirūpinantys suaugusieji. Metų pabaigoje startavusi kaip elektroninė parduotuvė, EndEndu.lt gegužės 18 dieną Kaune, Pramonės pr. 29, prekybos centre „Maxima“ atidarė pirmąją parduotuvę, kurioje galima gyvai susipažinti su spalvinga ilgaamžių medinių žaislų įvairove. Ta proga ir kalbamės su EndEndu.lt marketingo koordinatoriumi Gediminu Guzeliu:

Iš elektroninės erdvės žengiate ir į „tikrų“ parduotuvių gretas. Kas lėmė tokį sprendimą?

Būdami Niurnberge, vienoje didžiausių pasaulio žaislų parodų, susižavėjome gyvai išvydę ir palietę Plan Toys žaislus, nors ir buvome juos matę internete. Supratome, kad žmogus nepatiria tokios gilios ir tikros emocijos tik iš nuotraukų bei vizualizacijų, kad ir kokios kokybiškos jos būtų. Taip pat įtakos turėjo ir mūsų siekis – atsakingas vartojimas bei pirkimas. Norime, kad žmonės turėtų galimybę susipažinti su tuo, ką perka ir galėtų rekomenduoti savo draugams. Tai ir buvo pagrindiniai akcentai, nulėmę apsisprendimą atidaryti parduotuvę.

Parduotuvės lentynos primena jaukius daugiaaukščius, pilnus linksmų, spalvingų gyventojų; čia ir rąstinį namuką vaizduojanti vitrina – kas įkvėpė kuriant interjerą?

EndEndu.lt reprezentuoja keletą prekinių ženklų, vienas iš jų – Plan Toys. Tai labai unikalus prekinis ženklas, besiremiantis stipriomis, socialiai atsakingomis vertybėmis, kurios ir paskatino mūsų parduotuvės interjero konceptą. Plan Toys žaislai kuriami iš kaučiukmedžio, jie gaminami ir apdorojami be chemikalų, klijuojami klijais, neturinčiais formaldehidų, dažomi organinio pigmento dažais, gamyboje naudojamas perdirbtas popierius bei sojos rašalas.

Papasakokite plačiau apie EndEndu.lt žaislų asortimentą – kaip renkatės gamintojus, kokie žaislai laukia vaikų Jūsų lentynose?

EndEndu.lt misija – mažylių kūrybiškumo bei gerumo skatinimas ekologiškais ir sumaniais žaislais. Tai yra mūsų filosofijos kertinis akmuo bei pagrindinis kriterijus renkantis gamintojus. Lankomės didžiausiuose pasaulio žaislų parodose, sekame naujausias tendencijas bei inovacijas, todėl tikrai galime pasiūlyti kokybiškus ir socialiai atsakingus žaislus.

Šiandieninė žaislų įvairovė didžiulė, ką patartumėte tėvams, norintiems išrinkti tikrai tinkamą,  naudingą ir vaikui patiksiantį žaislą?

Kiekviena mamytė ir tėvelis savo lepūnams nori suteikti viską, kas geriausia ir kokybiškiausia, o EndEndu.lt užduotis Jums tai pristatyti. EndEndu.lt supranta, kad mažyliams reikia jaukių ir šiltų žaislų formuojant socialiai jautrias ir draugiškas asmenybes. Mūsų siūlomi mediniai žaislai ne tik jaukūs, saugūs, bet ir ekologiški bei ilgaamžiai. Taip pat, siekiame, kad žaidimai taptų ne tik pramoga, bet ir individualių gebėjimų bei kūrybiškumo lavinimo procesas. EndEndu.lt internetinėje žaislų parduotuvėje rasite lavinamųjų žaislų kolekciją, kuri patenkins net pačius išrankiausius tėvelius.

Kaip patartumėte vaikui pirkti žaislą – atėjus su juo kartu, ar suaugusiems geriau patiems tyliai ramiai išrinkti?

Siekiame abipusio ryšio tarp mažylių ir tėvelių. Todėl džiaugiamės, kai vaikai nedrąsiai vaikštinėja parduotuvėje ir su didžiuliu susidomėjimu apžiūrinėja jiems patikusius žaislus. Visas šis mažųjų pažinimo procesas padeda tėvams geriau suvokti, kokie žaislai jų atžaloms yra tinkamesni. Apsilankykite parduotuvėje kartu su vaiku, pažiūrėkite kur krypsta jo dėmesys ir akys, kokie žaislai jį traukia stipriausiai – vėliau, galėsite puikiai pasinaudoti šia informacija ir užsakyti vaikui patikusį didesnį žaislą internetu, taip suruošdami jam gimtadienio dovanos ar kitos progos staigmeną. O paties apsilankymo metu vaikui galima nupirkti nedidelį žaisliuką.

Pirmoji parduotuvė – Kaune. Gal EndEndu.lt parduotuvių sulauks ir kiti miestai?

Neatsakysime tiesiogiai, tačiau tikrai nustebinsime visus!

Kartu su vaikais nekantriai lauksim!

Nuotraukos: EndEndu.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *