5 šaunios pramogos vaikų gimtadieniui vasarą

5 šaunios pramogos vaikų gimtadieniui vasarą

Vasara vaikų šventėms dovanoja didžiulę pramogų įvairovę – juk galima švęsti lauke!!! Žinau atvejų, kai viduržiemį gimę vaikai, gimtadienius kaskart perkeldavo pusmečiu vėliau, – kad galėtų mėgautis visais vasaros švenčių privalumais. Mano žieminuko sūnaus gimtadienį pernai taip pat kėlėme į birželį – tiek dėl ligų maratono, tiek dėl lauko pramogos, kuria Vilius labai norėjo papuošti savo šventę. Šiandien pristatau 5 super šaunias pramogas vaikų gimtadieniui vasarą – daugumą jų esame patys su vaikais išbandę ir tikrai norėtume pakartoti dar ne sykį.

Laser tag žaidimas gryname ore – būtent jis praeitais metais buvo pagrindinis Viliaus šventės akcentas. Mes žaidėme organizatorių įrengtoje aikštelėje, tačiau miestopramogos.lt lazerių mūšius gali surengti bet kurioje jums patogioje vietoje – miškelyje šalia namų, miesto parke ar net daugiabučio kieme. Žaidime naudojami lazeriniai ginklai nesukelia jokio skausmo ar kito neigiamo poveikio, žaisti gali vaikai nuo 6-7 metų. Nepakartojama, gero azarto kupina pramoga – norintiems aktyvios šventės, pasimėgauti judėjimu ir komandiniu žaidimu gamtoje.

Putų šou – parodykite vaiką, kuris nenorėtų pasiausti pilname putų kieme? Man regis, ir suaugusiųjų dauguma neatsisakytų. Kaip viskas vyksta? Ugnies šokis į šventės vietą pristato mašiną, iš kurios virsta didžiuliai kiekiai putų – pirmyn į gerų emocijų kupinas maudynes!
Ugnies šokis užtikrina, kad naudojamas tik profesionalus, visame pasaulyje pripažintas putų skystis, iš kurio pagamintos putos nekenkia nei akims, nei odai, nei kiemo vejai.

Kitas šaunus būdas padaryti vasaros šventę nepamirštama – užburbuliuoti ją milžiniškais muilo burbulais. Išbandyta – jie tikrai magiški! O Burbulų dėdė čia tiesiog neprilygstamas – patvirtins visi, mačiusieji fantastiškai gražias jo burbuliadas įvairių miestų miestelių šventėse. Spalvos, emocijos ir nepaprasti įspūdžiai garantuoti.

Kosmosas, raketos, astronautika. Esu įsitikinusi, kad šio sezono naujiena – GoCrazy.lt organizuojamas NASA gimtadienis smalsiems, žingeidiems vaikams yra tiesiog iš kojų verčianti pramoga. NASA eksperto padedami vaikai susipažįsta su kosminiais žaidimais bei gudrybėmis, įveikia krūvą išbandymų o viską vainikuoja pačių sukonstruojama ir paleidžiama tarpgalaktinė raketa.
NASA gimtadienio dalyvių amžiaus spektras platus – 6-16 metų astronautai, programa lanksčiai koreguojama ir adaptuojama pagal vaikų amžių.

Laukinės prerijos, žaidimai bei nuotykiai gryname ore, regioninio parko apsuptyje – Nuotykių akademijoje vaikų laukia nepaprasti indėniški gimtadieniai. Indėnų vadas „Bėgantis Vilkas“, tikra Amerikos senbuvių palapinė – Tipi ir, svarbiausia, pažintis su nenustygstančiais indėnų draugais – kinkomaisiais šunimis! Mano Vilius, pabuvojęs Nuotykių akademijoje, iki šiol ją prisimena kaip vieną šauniausių įspūdžių.

Smagių, gerų emocijų kupinų vasaros gimtadienių!

Nuotraukos: Miestopramogos.lt (4), Ugnies šokis (4), Burbulų dėdė (4), GoCrazy.lt (4), Nuotykių akademija (4).

7 Responses

 1. Vilma Godlewski
  |

  Sveiki,
  Mane domintu putu sou rugpjucio 3d, Vilniuje, uzsakymas. Gal turetumete koki dideli baseina toms putoms patalpinti? Kokia butu kaina?
  Is anksto dekoju uz informacija
  Su pagarba
  Vilma Godlewski

 2. Alvilė Rimaitė
  |

  Sveiki, Vilma, dėl putų šou užsakymo susisiekite, prašau, tiesiai su juos organizuojančiu „Ugnies šokiu“.

 3. Jurgita
  |

  Laba diena,

  Mane dominyu puti sou! Ar galetumete tai padaryti ne Vilniuje? Mes svesime prie Merkio sodyboje 26 diena liepos sunaus gimtadieni.

 4. Alvilė Rimaitė
  |

  Laba diena, Jurgita, dėl putų šou užsakymo susisiekite, prašau, tiesiai su juos organizuojančiu „Ugnies šokiu“.

 5. Miglė
  |

  Domina putu show

 6. Ina
  |

  Labas vakaras. Ar įmanoma putas užsisakyti mergaitės gimtadieniui liepos 10d. 17.30val. į savo kiemą?

 7. Alvilė Rimaitė
  |

  Laba diena, Ina, dėl putų šou užsakymo susisiekite, prašau, tiesiai su juos organizuojančiu „Ugnies šokiu“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *