vaikų gimtadienis kavinėje veranda

Gimtadienis kraustosi į lauką!

Žalia spalva atgauna pozicijas – pavasaris įsibėgėja ir glėbdamas šiltomis aksominėmis rankomis traukte traukia mus iš namų. Pats metas ir šventes kraustyti į lauką! Vaikams, kurių didžioji dauguma priklauso nenustygstančių vietoje padermei – gimtadienis gryname ore, be abejonės, vienas smagiausių. Tereikia surasti tinkamą erdvę – sodą, sodybą, kiemelį prie individualaus namo ar net daugiabučio kiemą (nesistebėkite, mūsų namo kiemas keliskart per vasarą pasidabina balionais ir smagia mažylių kompanija).

O žalumos išsiilgusių vilniečių laukia Žvėryne įsikūrusios svetainės-baro „Veranda“ erdvus lauko terasos glėbys. Su tikra mažų žmogeliukų svajone – vaikų miniparku! Bambliukų džiaugsmui – nameliai, įvairios sūpynės, čiuožykla, ūgtelėjusiems – batutas, laipiojimas takais iš virvių ir svaigus čiuožimas lynu. Pats tas savame kailyje nesutelpantiems makalams ir strakalams.
Vaišių šįkart neaptarinėsiu, nes jei švęsite Verandoje, jomis bus pasirūpinta puikiai. Siūlyčiau apgalvoti vaikų aprangą (renkite ne pačiais balčiausiais ir trapiausiais rūbais) ir žaidimus.

Daug jų pasiruošti nereikia, nes miniparkas su visomis smagybėmis vaikišką kompaniją netruks įsiurbti. Tačiau keletas žaidimų čia puikiai tiks.

Lobio paieška – žaidimų aikštelėje, kol vaikai vaišinasi, paslėpkite lobį (tai gali būti dėžutė su prizais gimtadienio dalyviams: pieštukais, saldainiais, mažais kamuoliukais ar balionais, kuriuos reikės prisipūsti). Kaip rasti prizą? 4-5 metų vaikams nupieškite linksmą žemėlapį (jis irgi gali būti paslėptas ir randamas tik įminus mįslę), o jei švenčia vyresni – suruoškite  visą mįslių kelią. Vieną mįslę įmeni – randi vietą, kurioje laukia kita užuomina ir taip tol, kol aptinkamas lobis. Daugiau apie tai – čia.

Drąsūs stiprūs vikrūs – tinkama pramoga, jei vaikai daugmaž panašaus amžiaus. Kas greičiau praeis visą miniparko kelią? Gali būti ir prizai šiame žaidime įteikiami, bet ne laimėjusiam, o  visiems dalyviams, ir vienodi, kad nebūtų nusiminusių –  juk vyksta gimtadienis ir smagu turi būti visiems. Laiką nuima ir paskaičiuoja tėčiai (žinom, žinom, kad turi savo sumaniuose telefonuose chronometrus), o mamos tuo metu mėgaujasi saule, kava ir pokalbiais. Tobula, ar ne?

pramogos su vaikais vilniaus centras

Nuotraukos: svetainė-baras „Veranda“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *