kalėdiniai renginiai vaikams kur smagiai juos atšvęsti

Kalėdiniai renginiai vaikams – kur juos smagiai atšvęsti?

Kalėdos darželyje, mokykloje, būrelyje, mamos ar tėčio darbovietėje – kalėdiniais vaikų susibūrimais paprastai pasipuošia visas gruodis, juk šią ypatingą šventę taip norisi smagiai pažymėti ir sau brangiuose kolektyvuose, draugų apsuptyje. Telieka tik pasidžiaugti, kad šiandienos vaikų pramogų įvairovė tokia didelė ir plati, kad kalėdines vaikų šventes, norėdami, kaskart galime švęsti vis kitaip.

Mokslinis šou „Atradėjas“ kalėdiniams vaikų renginiams-eglutėms siūlo mokslinę-edukacinę programą, kurioje žiūrovai išvys tikrus žiemiškus stebuklus. Sakote, mažoka sniego pastaruoju metu? Vaikai jo galės pasigaminti patys! Jų laukia ir įspūdingi skystojo azoto bei sausojo ledo virsmai, kurių metu vaikai kartu su Atradėju sukurs stebuklingą rūką, užšaldys gėles bei vaisius. Smagiausia, kad visi šio mokslinio šou eksperimentai – interaktyvūs, animatoriai nepalieka be dėmesio nė vieno žiūrovo, o bandymų metu atskleidžiamos įdomiausios gamtos mokslų paslaptys. Juk mokslas gali būti tiesiog fantastiškai spalvingas ir įdomus!

„Atradėjas“ – tai mokslinė laboratorija „ant ratų“, galinti atvykti į jūsų darželį, mokyklą, kavinę, namus ar darbovietę – tereikia iš anksto pasirūpinti šventės rezervacija, galvojantiems apie gruodį, tai padaryti reikėtų jau dabar.

kalėdinis vakarėlis klasei darželio grupei

Smagios šventės garantiją žada daugiau nei 10 metų renginius organizuojantys, daugybės puikių atsiliepimų sulaukiantys „GoCrazy“. Vaikams jie siūlo net 6 skirtingus ir be galo įdomius šventinius scenarijus – kalėdinę šventę su „GoCrazy“ galime surengti tiek NASA kosminių bandymų aikštelėje – paleisdami tikrą, pačių vaikų suokonstruotą tarpgalaktinę raketą, tiek mokslo laboratorijoje tarp spalvingų ir atraktyvių mokslinių bandymų; su šnipais ir jų melo detektoriumi; generolu, jo kareiviška koše ir šauniu kliūčių ruožu; su linksmais ir draugiškais monstriukais ar žvėrelių kalbą mokančiomis, burtus išmanančiomis fėjomis. Į kiekvieną teminį renginį organizatoriai stengiasi įdėti gerų vertybių, smagių nuotykių, žinių, ir skatinti vaikus būti aktyviais, smalsiais, būsimais lyderiais.

Visas vaikų renginių programas gruodžio mėnesį „GoCrazy“ gali nuspalvinti kalėdinėmis spalvomis, pritaikyti jas tiek klasės, tiek darželio grupės ar bet kuriai kitai vaikiškai kalėdinei šventei.

Linksmus, šurmulingus, kupinus juoko, šokių ir gardžių vaišių kalėdinius vakarėlius vaikams rengia šeimos švenčių restoranas „Dėžutis“. Tai tikra įdomybių oazė mažiesiems – „Dėžutyje“, greta kitų pramogų jie ras unikalią 5 metrų landžiojimo sieną, parduotuvę su tikra atsiskaitymo už prekes kasa ir patį tikriausią policijos automobilį! Šalia žaidimų zonos – restoranas bei vaikų kavinė su scena, kurioje rengiami įvairūs šou, o už lango – jaukus lauko kiemelis. Čia, esant sniegui, organizuojamos šauniausios senių besmegenių lipdymo rungtys.

Gruodyje „Dėžutyje“ lauks ir speciali šventinė programa „Kalėdų Senelis ieško padėjėjų!“ Tiesiai iš Kalėdų Senelio dirbtuvių atvykusi elfė kvies prisijungti prie slaptos padėjėjų komandos. Vaikai susidurs su įvairiais išbandymais – mokysis saugoti paslaptis ar net gabenti dovanas ekstremaliomis sąlygomis. Puikią užduočių nuotaiką užtvirtins Slaptosios padėjėjų komandos nario pažymėjimų įteikimas.
Šventės „Dėžutyje“ gali būti vainikuojamos firminiu ledų tortu, o visu prieššventiniu laikotarpiu čia galima užsisakyti kalėdinių meduolinių namelių, šventiškai dekoruotų sausainių.

Ypatingas pramogas siūlantis laipiojimo centras „Miegantys drambliai“, šventiniam laikotarpiui taip pat parengė kalėdinę programą vaikams. Šventės metu, „Miegantys drambliai“ siūlo vaikams tapti tikrais alpinistais ir išbandyti įvairiausas laipiojimo trasas. Laipiojimo pramogose vaikus lydi instruktoriai, o laipiotojų amžius labai įvairus – čia puikiai laiką leidžia tiek 5-6-mečiai, tiek paaugliai bei suaugusieji. „Miegantys drambliai“ paruošė smagius, įtraukiančius komandos stiprinimo žaidimus, kurie yra puikus, bet kurio kolektyvo – šeimos, klasės ar grupės sutvirtinimo būdas. Kol vieni laipios, kitų veidukus padekoruos profesionali grimuotoja.
Jaukiai įsitaisę mums skirtoje privačioje vaišių erdvėje, gurkšnodami kakavą, žinoma sulauksime ir pačio, iš aukščiausių kalnų, atkeliaujančio Kalėdų Senelio su dovanomis! Kalėdos jau čia pat!

Laisvalaikio ir edukacijos centre „Cosmos Place“ gruodyje vaikų grupėms paruošta smagi 2-jų dalių kalėdinė programa. Pirmojoje, susikrovęs dovanas į roges Kalėdų Senelis atskries pas vaikus, kartu atsinešdamas ir šiltus pasakojimus apie Laplandiją, šventinius šokius bei pašėlusius žaidimus. Kol Kalėdų Senelis tupdys elnius ant stogo, linksmieji Cosmos gyventojai užims mažuosius kūrybinėse dirbtuvėlėse: magiški herojų piešiniai ant veidelių, tatuiruotės ant rankyčių, šokių pamoka, spalvotieji žvėreliai iš lagamino bei Kalėdinio miestelio statymas ir dekoravimas mažiesiems.

Antroji – edukacinė šventinės programos dalis sukurta remiantis STEAM metodika, pagrįsta gamtos, technologijų, elektronikos bei matematikos mokslų integravimu į kūrybines veiklas. Čia Cosmos su vaikais kalbėsis apie Kalėdas, jų prasmę, susipažinę su elektronikos pagrindais vaikai konstruos šviečiančius vilties ir meilės kalėdinius žaisliukus. Taip pat bus vaišinamasi gardžiais Cosmos skanumynais ir rašomas laiškas Kalėdų Seneliui – prieš pat Kalėdas, Cosmos burtų keliu išrinks iš visų gruodyje apsilankiusių vaikų laiminguosius, kurie bus apdovanoti laisvalaikio ir edukacijos centro abonementais ir Cosmos skanumynais.

kalėdinė šventė darželiui kur švęsti

Tikrus šventinius stebuklus vaikiškuose renginiuose kuria Kalėdų agentūros komanda. Į Jūsų šventę iš agentūros Kalėdų Senelis gali atvykti vienas pats, arba lydimas Snieguolės ar Elfės, agentūra gali apsiimti suorganizuoti bet kurį kalėdinį renginį, net pasirūpinti šventinėmis dovanomis. Programų scenarijai derinami individualiai, atsižvelgiant į dalyvių amžių, šventės vietą, tikslus ir lūkesčius. Nuo nedidelio vakarėlio kamerinei draugijai iki renginių didelėms grupėms su profesionaliomis DJ paslaugomis, garso ir šviesos technikos efektais.

Kalėdų agentūros personažai – profesionalūs aktoriai ir renginių vedėjai, turintys ilgametę darbo patirtį su vaikais ir suaugusiais įvairaus pobūdžio renginiuose, mokantys improvizuoti pagal situaciją ir sugebantys suvaldyti bet kokio amžiaus publikos dėmesį.
Kalėdų Senelis ir jo padėjėjai bendrauja lietuvių, rusų, lenkų, anglų kalbomis. Agentūra įsitikinusi: „kokio amžiaus bebūtumėte, susitikę su mūsų Kalėdų Seneliu, vėl patikėsite Kalėdų magija ir stebuklais!“.

kalėdiniai renginiai organizavimas

Nuotraukos: Mokslinis šou „Atradėjas“; renginių organizatoriai „GoCrazy“; šeimos švenčių restoranas „Dėžutis“; Laipiojimo centras „Miegantys drambliai“; Laisvalaikio ir edukacijos centras „Cosmos Place“; renginių organizatoriai „Kalėdų agentūra“.

Remiamas turinys

2 Responses

  1. Dangira
    |

    Sveiki norėtume užsakyti kalėdinį renginuką trečios klasės moksleiviams ar turite dar vietų ir ką pasiųlyti lauksiu informacijos labai😉

  2. Alvilė Rimaitė
    |

    Laba diena, Dangira, susisiekite, prašau tiesiai su Jus dominančios pramogos organizatoriais. Kiekvieno kontaktus rasite paspaudę ant mėlynai parašyto pavadinimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *