krikštynų šventė šviesiai vasariškai ir įdomiai

Krikštynų šventė – šviesiai, vasariškai ir įdomiai

Krikštynos – nuostabi, šviesi ir ypatinga proga švęsti kartu su artimiausiais žmonėmis, su šeima ir draugais. Dažniausiai jai renkamės šiltąjį sezoną, tad šiandien pristatau keletą idėjų, kaip krikštynas atšvęsti vasariškai, jų metu pasidžiaugiant gamtos kaimynyste, grynu oru ir įdomia, šventės dalyvius apjungiančia veikla.

Žaliuojančiame Žvėryne, sename mediniame name įsikūrusi svetainė-baras Veranda. Šią jaukią erdvę vilniečiai dažnai renkasi šeimos šventėms – krikštynoms ji ypač tinkama: augalų apsuptoje terasoje įsitaisiusi suaugusi šventės dalyvių dalis gali ramiai mėgautis bendravimu ir vaišėmis, tuo tarpu tiek vaikai, tiek paaugliai daug smagios veiklos randa šalia įrengtame vaikų mini parke. Pypliukai džiaugiasi įvairiomis sūpynėmis ir čiuožykla, vyresnieji šauniai jaučiasi laipiodami iš virvių padarytais takais bei čiuoždami lynu.
Verandos kolektyvas pasirūpina papuoštais ir paserviruotais stalais, puikiu šventės meniu ir gardžiais desertais. Švenčiantiems su mažyliais čia paruoštos vaikų maitinimo kėdutės, kūdikių vystymo stalai ir vaikiškas meniu, kuriame rasime net ir kūdikių košelę iš įvairių daržovių. O jei krikštynas ar kitą šeimos šventę sumanysite atšvęsti žiemą – šurmuliuojančioje Verandoje jums bus pasiūlyta jauki atskira salytė II-ajame aukšte su šalia įrengtu vaikų laisvalaikio-žaidimų kambariu.

krikštynos kavinėje kur švęsti

Kauno centre, parko pašonėje įsitaisiusi vaikų laisvalaikio ir užimtumo studija Elfų slėnis švenčiantiems suteikia visą savo erdvę, taip pat ir uždarą lauko kiemelį. Jame galima ne tik žaisti, pramogauti ar džiaugtis parko žaluma, bet ir padengti vaišių stalą. Mažiesiems krikštynų svečiams Elfų slėnyje apstu veiklos – kiemelyje laukia sūpynės bei čiuožykla, studijos patalpose – originali skandinaviško stiliaus laipynė, retro stiliaus mašinėlės ir daugybė kitų šaunių žaislų. Aktyviau pajudėti norintys suaugusieji kartu su vaikais gali pažaisti stalo futbolą, krepšinį ar papramogauti su XboX šokiais ir žaidimais. Jei tik pageidausite, vaikus šventės metu užims šaunūs Elfų slėnio animatoriai, krikštynų šventę galėsite papuošti didžiulių muilo burbulų pūtimo pramoga, o  profesionali dekoro meistrė pasirūpins stalo bei aplinkos puošimu pagal jūsų norus. Erdvėje, pritaikytoje vaikams, smagu švęsti visai šeimai!

Plaukianti krikštynų šventėvandens turizmo agentūra Jovila siūlo tokią iškilią progą atšvęsti ant vandens, specialiai jūsų pasiplaukiojimui paruoštame laive – malonus vėjo plaukuose jausmas, vandens apsuptis ir krantuose besikeičianti gamtos panorama.
Laivuose, talpinančiuose nuo 2 iki 200 keleivių, įrengti visi būtini patogumai, jaukūs salonai, barai, garso ir vaizdo aparatūra. Jais plaukti galima Kuršių mariose ir Nemuno deltoje, iš Klaipėdos, Nidos, Mingės, Uostadvario, Rusnės, Drevernos, Šilutės ir Kintų uostų. Jei švęsite krikštynas viename iš Jovilos laivų – galėsite pasirinkti ir specialų maisto meniu bei aptarnavimo paslaugas. Šventinių vaišių gama plati – nuo paprasto žuvies patiekalų pikniko krante iki restorano lygmens puotos pačiame laive.
Jovila bendradarbiauja su profesionaliais renginių vedėjais, gyvos muzikos ir šou atlikėjais, tad norint, šventinę kelionę laivu galima apipinti dar įvairesnėmis pramogomis ir atrakcijomis. Krikštynų šventė gali būti pratęsiama krante – su organizatorių surengtomis pramogomis ir vakaronėmis bei nakvyne.

Po atviru dangumi, spalvingai ir įdomiai atšvęsti krikštynas kviečia 11 km nuo Kauno centro įsikūrusi vaikų švenčių erdvė Spalvų pieva. Smagios veiklos tiek mažiems, tiek dideliems čia nors vežimu vežk: milžiniški Jenga ir Domino, Kukurūzų futbolas bei kiti stilingi mediniai žaidimai, spalvų mūšis bei didžiuliai muilo burbulai, lauko batutas, medinės sūpynės, langai piešimui su guašu ir daugybė kitų originalių pramogų. Didžiausias vaikų džiaugsmas – Spalvų pievoje lakstantys trys maži triušiukai Pienė, Kėdė, Ausytė – jie tiesiog nepalieka abejingų!
Spalvų pievoje vaišes patiekti galima erdvioje pavėsinėje, sode vaišių ar kūrybinės veiklos laukia baltai dažyti mediniai staliukai, čia bus pasirūpinta šventės dekoracijomis, muzikos aparatūra, dekoravimo indais – jums teliks džiaugtis įsimintinomis savo šventės akimirkomis jaukioje, stilingoje ir svarbiausia – gamtos apglėbtoje erdvėje.

Jei Spalvų pievoje į akį krito originalūs stilingi mediniai žaidimai, juos krikštynų ar bet kuriai kitai šventei galite išsinuomoti arba įsigyti – plačią šių išskirtinių, rankų darbo žaidimų gamą siūlo Margas miškas. Vien pavadinimai ko verti: KankoRaižis Milžinas (Jenga XXL), KankoRaižis (Jenga XL), Baggo arba Kukurūzų futbolas, Žiedynės, SkardinMūšis.
Didelėms kompanijoms ar siauram šeimos ratui – Margas miškas parinks ir pasiūlys žaidimus pagal poreikius ir šventės stilistiką. Šie žaidimai ne tik užima svečius, bet ir juos apjungia bendrai, gero azarto ir emocijų kupinai veiklai; būdami labai dekoratyvūs papuošia visą šventę ir gali tapti žaviomis fotosesijos detalėmis. Bene šauniausia, kad Margo miško žaidimai įdomūs ir suaugusiems, ir ūgtelėjusiems vaikams, ir mažiausiems bambliukams – pastarieji čia pritaiko savąsias taisykles: iš KankoRaižio stato svajonių pilis, Baggo maišelius mėto stovėdami prie pat lentos, o Skardinmūšį ir Žiedynes  žaidžia be taškų skaičiavimo – juk išbandyti savo rankų taiklumą ir akių žvitrumą labai smagu!

Nuotraukos: Svetainė-baras Veranda (5), Vaikų laisvalaikio ir užimtumo studija Elfų slėnis (4), Vandens turizmo agentūra Jovila (5), Vaikų švenčių erdvė Spalvų pieva (5), Stilingi lauko žaidimai Margas miškas (5).

Remiamas turinys

TAIP PAT SKAITYKITE:

„Jaukios krikštynų idėjos“

„Krikštynų organizatorių patarimai“

„Jaukios krikštynų dovanos“

„Saldi krikštynų stalo puošmena“

3 Responses

 1. Neringa
  |

  Kiek daug naudingos informacijos viename straipsnyje. Juk surengti nepamirštamą šventę mažyliui yra kiekvienų tėvų svajonė. Tačiau, ko pasigedau? Tai būtų krikstynu dovanos ir su jomis susijusios rekomendacijos. Tai itin aktualus klausimas, nes visada tenka sukti galvą, ką padovanoti mažyliui.

 2. Alvilė Rimaitė
  |

  Sveiki, Neringa, smagu, kad straipsnis patiko, o dėl dovanų – būtinai ateityje plačiau parašysime ir apie jas. Šįsyk straipsnio tikslas buvo aptarti kelias skirtingas krikštynų šventės erdves, atsakyti į klausimą, kur įdomiai ir vasariškai jas atšvęsti.

 3. Alvilė Rimaitė
  |

  Miela Neringa, jau turime ir pluoštą idėjų krikštynų dovanoms: https://www.gimtadieniomuge.lt/jaukios-krikstynu-dovanos/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *