saldi krikštynų stalo puošmena

Saldi krikštynų stalo puošmena

Dailūs, maži skanėstai vis labiau populiarėja ne tik vaikų gimtadieniuose, bet ir krikštynose – spalvingi, patogūs valgyti, pagaminti kruopščiai ir su meile – jie gali tapti pačiu gražiausiu šventinio stalo akcentu. Apie keksiukus ir kitus skanumynus krikštynų šventei kalbamės su „Keksiukų pasaulio“ įkūrėja Gintare Zacharova:

Gintare, „Keksiukų pasaulį“ daugelis pažįsta kaip vaikų gimtadienių stebukladarius, kepančius ne tik gardžius, bet ir nepaprastai išvaizdžius skanėstus įvairiomis vaikiškomis temomis. O kokie Jūsų keksiukai krikštynoms, ar stipriai skiriasi nuo užsakomų gimimo dienos šventei?

Skiriasi. Gimimo dienai mamytės dažniausiai užsako keksiukus pagal vaiko pomėgius, mylimiausius herojus, didžiausius metų įvykius. Krikštynos pačios – jau yra tema. Keksiukais stengiamės atspindėti šios šventės svarbą, atributus: angeliukus, kryželius, taip pat skanumynus puošiame žaviomis kūdikystės detalėmis: vaikiškais vežimėliais, pėdutėmis, batukais. Širdelės, drugeliai, karūnos – tarsi šviesūs, šilti palinkėjimai.

Ką iš Jūsų asortimento dažniausiai užsako krikštynoms – keksiukus, mini keksiukus, o gal pyragaičius ant pagaliuko, dailiuosius Cake Pops’us?

Cake pops‘ai – nepakeičiami vaikų šventėse. Jie labiausiai traukia akį dėl pagaliuko, įdomios formos ir gausybės spalvų. Išgaruoja akimirksniu. Mini keksiukai ir cake pops’ai puikiai tinka vaišėms prie bažnyčios, po ceremonijos. Sudėti į gražią dėžutę, jie nereikalauja jokių papildomų indų – patogu vaišinti. Krikštynų pietums tėvai dažniausiai užsako tortą ir keksiukus.

Ką Jūs pati rekomenduotumėte rinktis – kokius gaminius, temas, spalvas?

Aš rekomenduočiau rinktis įvairių gaminių po truputį, kad desertų stalas būtų žaismingesnis. Tiesa, reikės daugiau įvairių indų arba vieno didelio, kelių aukštų stovo, kuriame viskas sutilptų.

Krikštynoms temų, galbūt, visai nereikia ieškoti. Kaip minėjau, tai jau savaime yra tema, tad pilnai užtenka atskirų teminių detalių – be anksčiau minėtų puikiai tinka paukšteliai, meškiukai, gėlės. Tačiau pastebime, kad teminės krikštynos populiarėja. Mums dažniausiai pasitaikanti tema – jūrinė. Ją renkasi ne tik krikštynoms, bet ir vestuvėms, mergvakariams.

Spalvos – tradiciškai pirmauja rožinė, žydra, taip pat pastelinės: žalsva, persikinė, geltona, šviesi ruda.

Kokiam vaidmeniui dažniausiai užsako krikštynų keksiukus?

Mūsų keksiukai populiarūs kaip krikšto mamos pyragas, taip pat užsakomi tradiciniam vaišių stalui, vaišėms po ceremonijos. Pastaruoju metu sparčiai populiarėja keksiukų rinkiniai, atliekantys mielo kvietimo būti krikšto tėveliais vaidmenį – jie puošiami užrašu ƒ„Ar būsite mano krikšto tėvais?“

Ar keksiukus galima rinktis tik iš sudaryto asortimento, ar priimate individualius užsakymus bet kuriai vaikiškai temai?

Mes laukiame užsakymų bet kuriai vaikiškai temai, bet jei matome, kad  negalėsime įgyvendinti užsakymo – iškart informuojame užsakovą. Kartais klientų norus įmanoma įgyvendinti tik didelėmis dekoracijomis, kurios labiau tinka tortui, o ne keksiukams. Visais atvejais užsakovo pageidavimus stengiamės išsiaiškinti kuo tiksliau, kad rezultatas atitiktų lūkesčius.

Pati esu ragavusi jūsų aguoninių ir karamelinių keksiukų – gardumu jie nė kiek nenusileidžia puikiai išvaizdai – kokius dar skonius siūlote?

Siūlome 6 skirtingus keksiukų skonius, be jūsų paminėtų gaminame šokoladinius, red velvet, jogurtinius ir ananasinius. Esame atrinkę pačius populiariausius – jie tinkami visoms šventėms ir progoms, taip pat vaikams ir suaugusiems. Skoniai nėra gurmaniški, nerasite aštrių šokoladinių ar sūrių karamelinių.

Praktiniai klausimai: kada reikia užsakyti keksiukus, ar juos pristatote į vietą, kiek laiko gaminiai išlieka švieži?

Paprastai skanumynus mes pagaminame per 2-4 darbo dienas, tačiau šiltuoju metu, prasidėjus švenčių sezonui, rekomenduojame užsakyti prieš keletą savaičių. Keksiukus galime pristatyti į šventės vietą Vilniuje, į kitus miestus taip pat siunčiame. Keksiukai švieži išlieka 5-7 dienas, jiems nebaisi aukšta temperatūra – karšta vasaros diena neišgąsdins.

Nuotraukos: „Keksiukų pasaulis“

TAIP PAT SKAITYKITE:

„Krikštynų šventė – šviesiai, vasariškai, įdomiai“

„Jaukios krikštynų idėjos“

„Krikštynų organizatorių patarimai“

„Jaukios krikštynų dovanos“

5 Responses

 1. Greta
  |

  Sveiki kokia kaina keksiuku su klausimu ar busite mano kriksti tevais?

 2. Alvilė Rimaitė
  |

  Sveiki, miela Greta, dėl keksiukų susisiekite prašau su Keksiukų pasauliu tiesiogiai 🙂

 3. G.
  |

  Sveiki,

  kokia keksiuku su uzrasu kaina?

 4. ADovile
  |

  Sveiki,
  Per kiek laiko iškepame keksiukus
  Norėtume užsakyti
  Krikšto mamai
  Ir krikšto tėčiui
  Ar būsi mano krikšto mama ?
  Ar būsi mano krikšto tetis ?
  Kadangi krikštija ne pora reiktų dvieju rinkiniu 9 vnt keksiuku 1 rinkinyje

 5. Alvilė Rimaitė
  |

  Sveiki, susisiekite, prašau, tiesiai su Keksiukų pasauliu. Keksiukus kepa jie, o mes tik rašome apie juos ir kitas vaikų švenčių pasaulio įdomybes 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *