kūrybingas kalėdų laukimas

Kūrybingas Kalėdų laukimas

Paskutinis rudens mėnuo keliauja sparčiais žingsniais: pats laikas pradėti galvoti apie gražiausių žiemos švenčių – šventų Kalėdų nuotaikos kūrimą. Namuose, darbo vietoje, mokykloje ar darželyje – mažomis detalėmis ar visu kalėdiniu orkestru suskambėsiančias šviesias emocijas.

Kalėdų laukimą galime paversti stebuklingu – padovanokime sau ir vaikams vakarus praleistus drauge – kuriant šventines dekoracijas, puošiant jomis namus, kalbantis apie šventes, jų prasmę ir jų pasitikimą. Dovanokime rytmečius, nuspalvintus Advento kalendoriaus teikiamu džiugesiu. Kartu parašykime svarbųjį metų laišką. Įžiebkime švenčių laukimo švieseles savo namų širdyse.

Vieną iš vakarų galime skirti popierinių žibintų dirbtuvėms. Mažesnieji pieš, didesnieji kirps ir klijuos. Apie reikiamas priemones ir kaip viskas paprasta – rasite čia.

Norisi daugiau švieselių? Apraizgykime namus šviečiančia medvilninių kamuoliukų girlianda. Tikrai kokybiškų jų rasite Nordini – premium kokybės dekoratyvinėms Irislights girliandoms naudojamos ilgaamžės, taupios ir saugios LED lemputės. Tai itin svarbu, nes pigių kaitrinių lempučių girlianda šviečia labai trumpai, be to, greitai kaista, tad nėra saugi. Tuo tarpu Nordini girliandų nebūtina išjunginėti nakčiai ar išvykstant iš namų. Irislights puošia namus ne tik per šventes, bet ir ištisus metus. Tai fantastiška dovana, kuria galite pradžiuginti tiek save, tiek kitus.

Šiltoms švieselėms įsižiebus, galime pamąstyti ir apie laiško Kalėdų seneliui rašymą. Bent mūsų namuose apie jį paprastai šnekama visą rudenį. Ir čia savo mažuosius galite tiesiog išversti iš koto – užsakykite Kalėdų senelio laišką! Taip taip, tikrą, kuris Jus pasieks su vaikučio vardu ir pavarde bei pilnu namų adresu. Kalėdų senelis jame pasipasakos kiek apie save, tačiau daugiausiai dėmesio skirs jūsų mažyliui. Pagirs, paskatins, pasveikins su šventėmis bei pasiteiraus, ko norėtų gauti dovanų. Rinkinyje rasite atsakymo į Kalėdų senelio laišką lapą, kuriame vaikas pats arba su jūsų pagalba turės išvardinti savo atliktus gerus darbus bei svajones apie dovanas. O kitoje laiško pusėje rasite dar ir vietą piešiniams. Kalėdų senelio raštinė, kurioje galima užsakyti tokią puikią staigmeną, įsikūrusi partypanda.lt.

Kalėdų laukimą vaikams galime padaryti nepakartojamu, panaudodami Advento kalendorių. Nebūtinai jame kas dieną turi būti materiali dovanėlė. Jei nuolat skubame, bent kelis sykius kalendoriuje vaikai gali rasti Jūsų dovanojamą laiką, skirtą tik jiems. Šiandien kartu kepsim meduolius. Organizuojama pasivažinėjimo rogutėmis popietė! Išsirink filmą ir kartu į jį nukeliausime. Advento kalendoriuje gali laukti ir pasakos, mįslės ar smagios užduotėlės.

Jei prakalbome apie meduolių kepimą, jį taip pat galime paversti smagia prieššventine pramoga. Tik neapsiimkime kartu su mažaisiais statyti ir puošti sudėtingus meduolinius namelius – verčiau pasrinkime paprastus meduoliukus, arba lengvai įgyvendinamas namukų idėjas. Vieną rasite čia, kitą – čia.

Švenčių laukti įkvepia rankdarbiai, net ir etnologai pabrėžia, kad pačių gaminami kalėdiniai žaisliukai, jų kūryba padeda gerokai labiau pajausti artėjančių švenčių dvasią. Tikrai tikrai taip – pabandykite sau ir vaikams padovanoti tokį ramų, kūrybingą vakarą – yra šaunių žaisliukų eglutei idėjų, kurias įgyvendins net ir darželinukai. Idėjos laukia čia.

Ir, žinoma, kurdami kalėdinę nuotaiką, galime pasinaudoti puikia šiandienine šventinių dekoracijų pasiūla. Party Inbox parduotuvėje rasime daugybę kalėdinių idėjų bei detalių, mums teliks malonioji dalis – kūrybingai jas panaudoti.

Pastatomos stalo dekoracijos – tiek vaikiškos, tiek solidesnės. Kalėdinę nuotaiką sukursime ir žaviais žiemiškais vienkartiniais stalo indais. Nuo lubų iki grindų kabančios snaigių girliandos – snigti gali ir namuose.

Itin universalus puošnus metalinis narvelis su atsidarančiomis durelėmis ir stogeliu – šią išskirtinę dekoraciją galime panaudoti kaip dekoratyvinę vazą, stalo dekoraciją, žvakidę ar netgi žibintą.
Taip pat įvairiai papuošime ir įspūdingą stiklinį burbulą, idealiai tinkanti dekoratyvinės vazelės, žvakidės ar kabinamos dekoracijos vaidmeniui.

Pasitelkę kūrybiškumą, priderindani kitus akcentus, šias dekoracijas galime naudoti daugybę kartų ir kaskart jos atrodys vis kitaip.

 

Nuotraukos: Nordini (5); PartyPanda.lt (2); Party Inbox (5), Alvilės Rimaitės (7).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *