mergaitės gimtadienis šokiai mados grožio pamokos papuošalų dirbtuvės

Mergaitės gimtadienis – šokiai, mados, grožio pamokos, papuošalų dirbtuvės

Kai norisi išmokti dailiai vaikščioti ar skrieti šokio žingsneliu, kai rūpi sužinoti makiažo paslaptis ar pasigaminti išskirtinį papuošalą, kai taip maga džiaugtis ir dalintis su draugėmis grožio paslaptimis – imkime ir surenkime tikrą mergaičių vakarėlį su smagiausiomis pramogomis – madų šou, fotosesija, įtraukiančiais šokiais ar net kvepalų dirbtuvėmis! Apžvelkime, ką šiomis temomis mums siūlo pramogų organizatoriai:

Kaune veikianti estetikos ir fotostudija „Fausta“ rengia išskirtinius elegantiškus gimtadienius – mergaitės kviečiamos švęsti stilingoje aplinkoje, pasirinkus temą ir rūbelius, su estetišku makiažu ir profesionalia fotosesija. Ši studija sukurta būtent mergaitėms ir merginoms, tad ir gimtadienių temos čia ypatingai mergaitiškos – grožis, mada, vaidyba, gėlės. Tema „Manekenių paslaptys“ paneles moko ne tik dailios eisenos, bet ir derinti rūbus, susikurti savo stilių; moteriškų paslapčių kupinas „SPA gimtadienis“ supažindina su odos grožio subtilybėmis; „Mergaičių grožio paslaptys“ – atskleidžia kaip pasidaryti pagal amžių tinkantį makiažą, kalba apie veido priežiūrą; „Vaidybos paslaptys“ parodo, kaip pozuoti prieš fotoobjektyvą, kurti vieną ar kitą vaidmenį; „Gėlių pasaulis“ pasakoja apie žiedų kalbą bei prasmę. Studija „Fausta“ garantuoja pramogų kokybę ir džiaugiasi, kad jau trečius metus daugybė šeimų jiems patiki savo vaikų šventes.

Vilniuje dirbančioje judesio studijoje „Enso“ mergaitišką temą gimtadieniui gali rinktis tiek jaunesnės, tiek vyresnės mergaitės. Pirmosioms siūloma daugumos mažų damų svajonė – balerinos gimtadienis su tikra balerina. Puantai, tiulio sijonėlis bei dailus kuodukas su tiara plaukuose – įvaizdis, kurio trokšta daugelis mergaičių. O kur dar lankstumo, plastikos bei laikysenos lavinimas ir galimybė kartu su draugėmis virsti fėjomis, pelenėmis ar miegančiomis gražuolėmis!
Paauglėms „Enso“ studija rengia spalvomis trykštančius gimtadienius – kiekvienai dalyvei įteikiamas teptukas ir laisvė fantazijai! Veidai, rūbai, kūnai padengiami švytinčiais dažais, o išsipiešus laukia profesionalaus fotografo fotosesija bei smagūs judesio užsiėmimai.

Vaikų kirpykla „Čik Čik“, esanti Vilniuje, mergaitėms siūlo gimtadienį švęsti surengiant „Glamūrinį vakarėlį“ su grožio procedūromis ir smagia fotosesija. Organizatoriai sako, kad tokia šventė ypač patinka mažiesiems stileivoms ir paaugliams. Gimtadienio metu sukaktuvininkė bei visi šventėje dalyvaujantys jaunieji svečiai gražinami – pinama, rišama, garbiniuojama kuriant stilingiausias šukuosenas, daromas makiažas bei manikiūras. Kai grožio procedūros baigiamos, visi šventės dalyviai virsta mažais modeliukais, o fotografė surengia jiems nuotaikingą fotosesiją.

Skambant šokių muzikai, švęsti jaukioje, modernioje erdvėje Vilniuje, siūlo šokių klubas „Ratuto“. Gimtadienio akcentas – nuotaikinga šokio pamoka, kurios metu vaikai, vadovaujami draugiškos šokių mokytojos, išmoksta smagaus gimtadienio šokio – jį ir vėliau dar ne sykį galės sušokti visi kartu, prisimindami smagią šventę. Pašokę ir pasivaišinę svečiai kviečiami į rankdarbių dirbtuvėles, kur įvairiais blizgučiais, karoliukais, kristalais ar kitomis detalėmis gali pasipuošti svajonių knygutę, apyrankę ar kitą suvenyrą. Šviesi, spalvinga aplinka su tikra erdvia šokių sale, kurioje kojos nejučiomis pačios ima kilnotis – pats tas, ko reikia šokiais gyvenančioms mergaitėms!

Vilniuje įsikūrusiuose fantazijų ir kūrybos namuose „Fėjų slėnis“ vyksta teatralizuotos gimtadienio šventės, pavadinimu „Gimtadienio pasaka“, kuriose ypatingas dėmesys skiriamas sukaktuvininkei. Galima pasirinkti ir kūrybišką šventę, jos metu kuriami papuošalai, kvepalai, tapomi marškinėliai, kuriami fėjų žibintai.
Fėjų lankelio dirbtuvėse „Puošmena“ mergaitės kuria puošnų lankelį plaukučiams su tikrais fėjos sparneliais.
Kvepalų dirbtuvėse vaikai susipažįsta su paslaptingu alcheminiu kvapų pasauliu. Uostydami ir pažindami augalus bei eterinius aliejus, išbandydami eilę aromatų, vaikai suranda sau labiausiai patinkančius ir iš jų kuria unikalius savo kvepalus.
Vyresnėms, 11–13 metų mergaitėms, rengiamos Veidrodžių fėjos dirbtuvės – tai grožio paslapčių laboratorija, kurioje mergaitės ne tik gauna teorinių žinių apie makiažą, bet ir naudodamos natūralią kosmetiką pačios pasipuošia savo veidukus, su mokytojos pagalba pasirenka kiekvienai labiausiai tinkantį makiažą bei spalvas.

Jau 15 metų veikianti pramogų ir šou veiklos studija „Žvaigždžių takas“ vaikams ir paaugliams siūlo fotoblykstėmis nušviestą, tikrą grožio, madų ir šokių fiestą! Čia ir šviečiantys veido dažai, ir smagiausios diskotekos, kuriose pats gali pavirsti į didžėjų ir linksmiausios fotosesijos. Mergaitės savo šventėms gali rinktis įvairias temas – gimtadienį šokių ritmu, DJ programą, Neon Disko Party, modelių šou, karaokę arba fotosesiją. „Žvaigždžių takas“ mergaitės gimtadienį gali surengti jūsų pasirinktoje vietoje, arba pakviesti į savo erdvią studiją Vilniuje. Per eilę metų suburta profesionali šou veiklos komanda – fotografas, visažistė, dainininkai, choreografai, šokėjai, modeliai, vedėjai, didžėjai užtikrina – bus smagu!

Ir žinoma, mergaitės gimtadienį šokio, mados ar grožio temomis tiesiog būtina tinkamai papuošti! Šventinių dekoracijų parduotuvė Party Inbox šiomis temomis siūlo platų pasirinkimą – jūsų dėmesiui dekoracijos temomis „Rožinis auksinis vakarėlis“, „Rausvos žvaigždutės“, „Balerina“, „Diskoteka“, „Gėlių fėja“ ir kitos. Apsipirkti galite patogiai internetu arba apsilankyti jaukioje Party Inbox parduotuvėje Žvėryne – čia visada galite tikėtis ne tik puikių kokybiškų prekių, bet ir profesionalaus švenčių ekspertų patarimo.

Nuotraukos: „Fausta“, „Enso“, „Čik Čik“, „Ratuto“, „Fėjų slėnis“, „Žvaigždžių takas“, „Party Inbox“.

Remiamas turinys

  1. Vilija
    |

    Sveiki,ieškom smagios pramogos dukros 13m.gimtadienio šventei..Norėjau sužinoti daugiau informacijos apie fotostudiją „Fausta” ir šokoladinę „AJ”…Mes gyvenam Kaune,todėl ir sudomino šios 2 vietos…Kokia gimtadienio kaina ?Ačiū..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *