pirmasis gimtadienis kaip sukurti jaukią ir ypatingą šventę

Pirmasis gimtadienis – kaip sukurti jaukią ir ypatingą šventę

Pirmieji gyvenimo metai išskirtiniai – kupini spartaus augimo, pokyčių ir atradimų, regis tik džiaugiamės pirmuoju šypsniu, o štai ir nedrąsūs žingsniai, pirmojo gimtadienio šventė. Mano įsitikinimu, tai didžiulis džiaugsmas, visų pirma, mums – mamoms ir tėčiams, taip pat broliams, sesėms, seneliams – brangiausiems mažylio žmonėms. Tokiam artimųjų ratui ir galime surengti jaukų pirmąjį gimtadienį – galbūt be didelio šurmulio ir būrio svečių, tačiau papuoštą viena ar keliomis ypatingomis detalėmis, vėliau liksiančiomis šiltu prisiminimu.

Mažylių šventėms tiesiog tobulai tinka žavieji „Limpo limpo“ lipdukai – jais galime puošti kūdikių rūbelius jau per pirmųjų savaičių ar mėnesių sukaktuves, o svarbiajai vienerių metų sukakčiai pažymėti lipdukais galime padabinti ir visą vaišių stalą. Lipdukai lengvai prisiklijuoja ir lygiai taip pat paprastai nusiklijuoja nuo įvairių paviršių, tačiau svarbiausia, – tik pažvelkite, kokią mielą ir šiltą nuotaiką jie sukuria:

Mielumo ir išskirtinumo pirmajam gimtadieniui suteikia ir vardinės rankų darbo dovanosBaby and Smile siūlo kramtukus, vardinius barškučius ir čiulptukų laikiklius. Nuraminti besikalantiems dantukams, nušluostyti burnytei, prisegti čiulptukui – tokie svarbūs kasdieniai kūdikio daiktai gali būti jūsų norimų spalvų, papuošti mėgstamomis detalėmis ir mažylio vardu.

Vaiko pasiekimų metraštis – ypatinga šventės puošmena, vėliau tampanti gražiu prisiminimu, puošiančiu namus. Metraščius kuriantys partypanda.lt sako, kad ši idėja atsirado būtent iš mūsų – mamų poreikio originaliai užfiksuoti pirmuosius mažylio gyvenimo metus, kupinus svarbių įvykių. Pirmieji žodžiai, geriausi draugai, mėgstamiausi užsiėmimai ir patiekalai – mamoms tokia brangi mažo žmogaus kasdienybė, papuošta žaviais piešiniais ar mažylio nuotraukomis. Metraščių dydis ir dizainas – įvairūs, juos galima spausdinti ant standaus popieriaus ir vėliau įrėminti, arba ant drobės – tokiu atveju nebereikia rūpintis rėmeliais.

Palinkėjimų medis – tai ir užsiėmimas šventės metu, ir išskirtinė dovana mažyliui, prie kurios kūrimo prisideda tiek didelis, tiek mažiausias šventės dalyvis. Medeliai yra piešiami ranka ir personalizuojami – ant jų užrašomas vaikiuko vardas, data ar svarbus įvykis. Populiariausi medžiai, ant kurių svečiai turi palikti piršto atspaudą ir užrašyti savo vardą, rečiau užsakomi – su balionėlių, drugelių ar kitos formos lapeliais palinkėjimams užrašyti.
Kartu su paveikslu, gaunate instrukciją svečiams ir vieną rašalo pagalvėlę su specialiais dažais. Dailiuosius palinkėjimų medžius piešia Skruzdės dovanos.

Šypsenomis ir gera nuotaika sušildyto pirmojo gimtadienio!

Nuotraukos: „Limpo limpo“ lipdukai (4), Baby and Smile (4), partypanda.lt (3), Skruzdės dovanos (4).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *