advento kalendorius ką galime rinktis pirkdami internetu

Advento kalendorius – ką galime rinktis pirkdami internetu?

Panašu, kad įprastai lekiantis, skubantis ir daugybę reikalų bandantis apžioti gruodis, šiemet daugeliui mūsų bus gerokai ramesnis. Siūlau tame įžvelgti šviesiąją pusę – turėsime daugiau laiko pabūti su savais, ramiau pasiruošti šventėms ir pasidžiaugti ypatingu Advento laikotarpiu. Mes, suaugusieji, jame galime rasti daugybę gerų dalykų. O vaikams, be abejonės, vienas didžiausių prieškalėdinio laikotarpio džiaugsmų yra Advento kalendorius. Ir man atrodo, ne tiek svarbu, ką mažieji jame randa – užduotėlę, laišką, skanėstą ar mažmožį – kur kas svarbiau, jiems dovanojamas jausmas, kad kiekvienas tų 24-ių gruodžio rytmečių yra iš tiesų stebuklingas. Jaukios vaikystės jausmas – vienas geriausių dalykų, kuriuos galime suteikti savo vaikams.

Apie tai, kaip kalendorių vienaip ar kitaip pasigaminti patiems, kokiomis valgomomis ar nevalgomomis dovanėlėmis, žaidimais ar užduotimis jį užpildyti, esu rašiusi ne vieną lapkritį. O šiandien – Advento kalendoriai internetu – siūlau susipažinti su labai skirtingais ir įdomiais jų variantais. Pasižvalgykim!

Žaismingas ir naudingas – japoniškas Iwako Advento kalendorius iš princesems.lt, kurio kiekviename langelyje laukia vis kitoks trintukas-žaisliukas. Nepaprastas trintukas, o trintukas-dėlionė. Kiekvieną figūrėlę galima išardyti ir vėl surinkti. Ir net mažiausia trintuko dalis – veiksmingai trina, nepajuoduoja ir nedyla.
Iwako trintukai itin kokybiški, išsiskiria tikroviškomis spalvomis, tekstūra bei detalėmis, jie malonūs liesti, puikiai lavina vaikų motoriką, atidumą, miklumą. Trintukai gaminami tik Japonijoje, nenaudojant toksiškų medžiagų.
Advento kalendoriaus dėžutė gali būti pastatoma kaip rėmelis. Iš 24 langelių surenkamas kalėdinių figūrėlių rinkinys – su jomis galima ne tik trinti! Jos šauniai tiks teminiams vaikų žaidimams, papildys pačių kurtas kalėdines dekoracijas, vieną kitą galima padovanoti ir brangiam draugui. Tik pažiūrėkite į tuos linksmus elnius, besmegenius, dinozaurus ir kitus mielus veikėjus – man atrodo, kiekvieno jų pasirodymas išskleis plačią šypseną.

Ypatingus rankų darbo Advento kalendorius daugiau nei 12 metų kuria Žaneta iš Soul Gardens. Kadaise ši puikių tekstilės gaminių kūrėja ėmėsi ieškoti savo vaikams gražaus, patvaraus, ilgaamžio, mielo, jaukaus, be klijuotų ir plastikinių detalių kalendoriaus. Neradusi tinkamo – pati pasiuvo pirmąjį. Šiandien Soul Gardens kalendoriai puošia Kalėdų laukiančius namus įvairiose šalyse, ne tik Lietuvoje. Ir puoš dar ilgus metus – jie iš tų tikrų daiktų, kurie tarnauja ne vienai kartai. Man labai patinka ir gražios Soul Gardens mintys, kuo pildyti Advento kalendorių – gerais darbais, šeimos prisiminimais. Kviečiu apsilankyti ir patiems paskaityti daugiau, o kartu ir paganyti akis į jaukius ir labai dailius siuvinius.

Atributikasventei.lt kuria originalius Advento kalendorius su jūsų pačių sugalvotomis užduotimis, prizais, mįslėmis ir kitais šauniais dalykais. Tai kalendoriai su nutrinamais laukeliais  – užsakant kalendorių internetu, surašykite norimus tekstus kiekvienai ikikalėdinei gruodžio dienai. Jie bus atspausdinti jūsų nurodytuose laukeliuose. Galiu tik įsivaizduoti, kaip vaikams turėtų būti smagu kasdien nutrinti po langelį – 24-ios dienos laimingų loterijos bilietų!
Kalendorius yra A3 lapo dydžio, atspausdintas ant storo blizgaus popieriaus. Beje, tai puikus variantas ir klasės ar darželio grupės Adventui. Arba – visos šeimos. Primenu, kad užduočių idėjų galite pasisemti šiame Gimtadienio mugės įraše.
Mazimazi.lt – meilių dovanėlių krautuvėlė vaikams siūlo jaukius rankų darbo kalendorius. Minkšti, medžiaginiai kalendoriai turi po 24 kišenėles. Kišenėlės dydis – 8×8 cm. Hm, man regis, pats tas paslėpti mažai staigmenai. Norint, ją galima pritvirtinti ant žiedelio, puošiančio kiekvieną kišenę. Arba – parašyti lobių paieškos raštelį, kad mažasis turėtų papildomo smagumo ieškodamas paslėptos dovanėlės. Advento kalendorių gali papildyti ir medžiaginė prakartėlė arba Kalėdų Senelio dirbtuvės. Šias kalėdines dekoracijas, kaip ir kalendorius kuria dviejų vaikų mama, gyvenanti Švedijoje. Visi jos gaminiai yra rankų darbo, kokybiškų medžiagų ir skirti lavinti fantazijai bei žaisti smagius imitacinius žaidimus.
Itin turtinga Advento kalendoriaus tema šventinių dekoracijų parduotuvėje Party Inbox. Čia ir kalendoriai-lentos su vokeliais, ir vilnonės kojinytės, ir maišeliai bei įvairiausios dėžutės, vaizduojančios žaismingus elnius, simpatingus Kalėdų Seneliukus, eglutes, žvaigždes ir kitus grožius. Kuriantys Advento kalendorių savomis rankomis, čia ras teminius medinius segtukus, taip pat ir medinę eglutę, kuriai maišelius ar kojinytes galima pasiūti ar numegzti patiems. Mažoms damutėms skirtas užpildytas Advento kalendorius „Papuošalų dėžutė“ – jame laukia 24 mieli vaikiški papuošalai.
Labai platus Advento kalendorių pasirinkimas ir elektroninėje parduotuvėje Toybox.lt. Čia rasime didelę įvairovę įspūdingų kalendorių iš medžio, kuriuos bus smagu užpildyti patiems. Rogutės, prakartėlė, sniego senis, eglutė, elnias, jaukūs žiemos namukai – rinktis tikrai yra iš ko. O kai kurie jų dar ir šviečia! Šie kalendoriai namuose kurs kalėdinę nuotaiką tikrai ne vienerius metus.
Norintiems jau užpildyto Advento kalendoriaus Toybox.lt siūlo žaislų pasaulyje žinomų vardų gamą: Barbie, Paw Patrol, Baby Born, Carrera, Schleich, Playmobil ir, žinoma, Lego. Pastaruosius rasime bendrų temų – Hario Poterio, Lego City, arba kurtus būtent mergaitėms – Lego Friends, ar berniukams – Lego Star Wars.
Ir pabaigai – nuoroda tiems, kas Advento kalendorių trokšta susikurti pats. Rankdarbių prekių parduotuvė Ornamentai.lt net braška nuo prekių kalendoriui kurti gausos. Nuo įvairiausių lipdukų, popierinių bei medinių etikečių su 24 skaičiais iki šaunių kalendorių ruošinių, kuriuos įsigijus liks maloniausia dalis – puošyba. Šiuos paruoštukus iš tekstilės ar kartono galėsime apklijuoti popieriumi ar lipdukais, dažyti akriliniais ar purškiamais dažais, dekoruoti dekupažo, mozaikos ar kita technika ir taip susikurti unikalų, vienintelį ir nepakartojamą Advento kalendorių savo namams.
Nuotraukos: Princesems.lt; Soul Gardens, Atributikasventei.lt; Mazimazi.lt; Party Inbox; Toybox.lt; Ornamentai.lt.
Remiamas turinys

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *