Pavasariškas Kiaulytės Pepos gimtadienis

Rožinė valdo! Taip jums pasakys didžioji dauguma mažų mergyčių ir nemėginkite ginčytis, kad  neoriginalu ar neskoninga – jei apsilankė didysis rožinis vaikystės etapas, visi jūsų argumentai atsimuš kaip žirniai į sieną. Bum, bum! Mano galva, jei vaikas nori, tegul neria į rožinį debesį su džiaugsmu, o jūs galite surasti ir pasiūlyti įvairesnių, įdomesnių rausvos spalvos formų.

Tarkim jei trokštama rožinio gimtadienio, jis nebūtinai turi būti princesių ar fėjų (parašysiu, parašysiu ir apie juos netrukus!). Jei rausvos spalvos mylėtoja dar visai nedidukė, pasiūlykite susipažinti su kiaulyte Pepa. Šis mielas britų sukurtas personažas vis straksi sau po pievą, todėl jos temos gimtadienyje rožinę drąsiai derinkite su linksma žalia spalva, taip suteikdami šventei gerą porciją pavasariško gaivumo!

 

Rausva ir taskuota mazu mergyciu dziaugsmui

Uzkandeles gali tureti net ir pavadinimus

Linksma taškuota staltiesė (ją galėsite panaudoti ir kitos temos rožiniam gimtadieniui),  jai atitariantys šiaudeliai vandens buteliukuose ir slukosniuota raudonos spalvos želė indeliuose – tai tik keletas idėjų Pepos vaišėms. Kad jos būtų dar gardesnės, tituluokite linksmais pavadinimais: „Pepos sumuštiniai“, „Sausaininis kiauliukų džiaugsmas“, „Paršiukų užkandėlės“ ir panašiai.

 

Sauluciu vazoneliai kviecia pavasari

Dirbtines zoles kilimeliai issilgusiems tikros pievutes

Jau netrukus Pepos gimtadienį bus galima rengti ir ant tikros žolytės, tačiau kol kas ją keičiame dirbtinės žolytės lopinėlių, obuolių, gėlyčių vazonėliuose ir kitokiomis pavasarį kvieste kviečiančiomis dekoracijomis!

Vaises maziausiems dalyviams

Rozinis salotinis Pepos gimtadienis

Mažos mergytės gimtadieniui rožinės ir salotinės draugystė tikrai suteiks žaismingumo. Šį derinį galite naudoti ir kitų personažų gimtadieniams, ar net rinktis kaip pagrindinę gimtadienio temą.

Kiaulytės Pepos šventines dekoracijas rasite PartyInbox.lt

Taškuotos staltiesės, šiaudelių ir kitų žavių gimtadienio akcentų ieškokite taip pat pas juos!

Kokius žaidimus žaisti gimtadienyje, priklauso nuo pagrindinės publikos amžiaus. Nors visko šiam pasaulyje būna, tačiau paprastai didžiausios kiaulytės Peppos draugės būna vos stalą praaugusios, o kartais ir ne praaugusios. Taigi, galima rinktis „Pasižadėjimus gimtadieninius ar „Išsitraukus raidę“ vardinti viską, kas sutinkama ūkyje. Jei norite, kad gimtadienį aplankytų mažųjų dailininkų mūza, galite organizuoti „Piešimą pirštais“ arba Kiaulytės Pepos puslapyje atsispausdinti žavių piešinėlių spalvinimui. Na, o kad būtų visai linksma, pasidarykite daug rožinių šnipukų (svečiai gali patys juos išsikirpti ir susiklijuoti) ir pritvirtinkite prie medinių pagaliukų (pvz., maistinių iešmelių, kurių būna didesniuose prekybos centruose). O tada jau marš visi su tais šnipukais į smagią, kriuksinčią fotosesiją!

Veiklos galima susigalvoti oi kiek daug, tik nepamirškite palikti šiek tiek laiko ir laisviems vaikų žaidimams. Smagaus, gaivaus, pepiško gimtadienio!

 

Nuotraukos iš Jorytės gimtadienio, fotografas: Jevgenij Kirilenko Photography

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *