vaiko gimtadienis namuose kokias pramogas rinktis

Vaiko gimtadienis namuose – kokias pramogas rinktis?

Vaiko gimtadienis namuose beveik garantuotai būna jaukus – juk čia savos sienos, savos taisyklės, draugai sukviesti patys artimiausi, viskas paprasta ir aišku. Tačiau kaip vaikų šventę namuose padaryti ne tik mielą, šiltą, bet ir smagią bei įdomią? Kokias pramogas suplanuoti, kad vaikams netektų nuobodžiauti it dideliems dėdėms bei tetoms susėdus aplink stalą? Juk mažiems žmonėms būtina įtraukianti veikla – žaidimai, kūryba, estafetės ar galvosūkiai vaikiškame gimtadienyje tikrai gerokai labiau laukiami nei šventinės vaišės. Kviečiu iš arčiau pažvelgti, ką įdomaus mums šiuo atveju siūlo pramogų organizatoriai.

Mažiausiems pramogautojams, švenčiantiems namuose, šeimos pramogų parkas ADVENTICA siūlo išsinuomoti puikiąsias Mammutico kaladėles. Didelės, minkštos ir lengvos – jos saugios ir įdomios vaikams jau nuo vienerių metų. Mažieji konstruotojai su jomis galės tiesti kelius, tverti tvoras, pasigaminti milžinišką plaktuką, įspūdingą atleto štangą, ar net susiręsti namą. O jei fantazija ims ir išsisems – prie kaladėlių pridedama profesionaliai paruošta galimų žaidimų scenarijų medžiaga. Mammutico priklauso tiems šauniesiems lavinantiems žaislams, su kuriais vaikams žaisti be proto įdomu, o žaidžiant vyksta nuostabūs dalykai – lavėja koncentracija, loginis mąstymas, erdvės suvokimas, balanso pojūtis.

Batutai – namuose rengiamų vaikų gimtadienių klasika. Pramoga smagi ir kaip reikiant vaikus įsiurbianti, apie tai daug pasakoti nereikia. Telieka pasirūpinti, kad ji būtų ir saugi. Iš tvirtos vokiškos medžiagos ir siūlų Europos Sąjungos gamyklose pasiūtus batutus nuomoja Atrakcionai.lt. Papildomą saugumą užtikrina gamintojo garantija ir profesionalus, didžiulę batutų priežiūros patirtį turintis aptarnavimas. Man labai patinka, kad visi Atrakcionai.lt batutai yra autentiško, pačių sukurto dizaino. Jų tarpe ir teminiai lietuviškų personažų, kaip Kakės Makės, Netvarkos Nykštuko batutai, kurie, kaip ir visi kiti batutai kurti įsigijus licencijas ir legaliai palaikant kitus Lietuvos verslus.

Dar viena lauko pramoga, puikiai tinkanti tapti namų gimtadienio programos ašimi – lazerių mūšis. Sveikas azartas, komandinis žaidimas ir pačios geriausios emocijos – aštuonerius metus mūšius organizuojančios miestopramogos.lt paprastai kviečia žaisti savo lauko aikštelėse. Tačiau nuo lapkričio iki kovo vidurio gali atvykti ir į jūsų namus bei surengti įtraukiančią pramogą čia pat – jūsų kieme. Lazerių mūšiai – dažasvydžio ir kompiuterinių žaidimų variantas, tik čia žaidžiama be dažų ir skausmo, ir, žinoma, be pavojaus sveikatai. Atvirkščiai – sveikatai aktyvus judėjimas gryname ore teikia tik naudą. Blogo oro šiam žaidimui nebūna – nedidelis lietus ar sniegas tik suteikia daugiau spalvų šiai, tiek vaikus, tiek paauglius ir suaugusiuosius uždegančiai pramogai.

Jei švenčiame namuose, čia galime surengti ir kūrybines dirbtuves! Atsisiųskite jas tiesiai į paštomatą iš Gimtadienio mugės krautuvėlės. Tereikia išsirinkti, ką kursite – maišelius kosmetikai ar papuošalams, spalvingus drugelius, rišamas širdeles, ar kitus smagius darbelius.

Kiekvienoje dėžutėje rasite instrukciją ir jau pagamintą pavyzdį, todėl kurti bus paprasta, smagu ir aišku. Ir, žinoma, dėžutėje lauks viskas, ko reikia – kokybiškos medžiagos ir puošybos detalės, sukomplektuotos grupei kūrėjų. Jokio laiko gaišimo ieškant tinkamų medžiagų. Jokio didelių sumų išleidimo, norint kurti iš medžiagų, spalvų bei raštų įvairovės. Ir jokių medžiagų likučių. Viskas tokiais kiekiais, kurių reikia sukurti vienam ar kitam rankdarbiui. Tiesiai į jūsų paštomatą. Tereikia užsukti, išsirinkti ir užsisakyti.

Išskirtinis pižamų vakarėlis savoje namų aplinkoje tik su artimiausiais draugais ir fantastiškai žaviomis Liuli fiesta miego palapinėmis. Tikra svajonė ne tik vaikams, bet ir tėvams – juk nereikia rūpintis jokiais mažųjų nakvynės klausimais. Su palapinėmis Liuli fiesta atveža viską, ko reikia patogiam miegui ir jaukiai šventės aplinkai sukurti: dekoratyvines pagalvėles, jaukumui sukurti skirtus kilimėlius, minkštus žaisliukus, žibintuvėlius ir net pusryčių staliukus. Magišką vakarėlio nuotaiką užtikrins kartu atkeliaujančios lempučių girliandos, vėliavėlės, plunksnos, sapnų gaudyklės ir kitos puošmenos. Rinktis galima iš 7 skirtingų temų – vaikai gali smagiai vakaroti tarp Paryžiaus bokštelių ar samanų, ant vanilinių debesėlių, arba šviečiant tropikų saulei, kartu su vienaragiais, po pajūrio stogeliais, ar skriedami iki mėnulio ir atgal. Jaukiam vakarojimui teliks parūpinti stalo žaidimų, mėgstamą filmą ir paspraginti kukurūzų.

Jei prisiminėm spragėsius – tiesiog būtina pakalbėti apie Popcorn mood! Tai daugiau nei paprasti spragėsiai, tai ir smagus betarpiškas bendravimas, ir dalijimosi džiaugsmas, ir nuotaika. Gal norėtumėt braškinio vakarėlio, o gal miško uogų, sūrstelėjusios karamelės ar saulėje džiovintų pomidorų? Skonio, spalvų ir nuotaikų įvairovė plačiausia, daugumai vaikų akys tikrai užsižiebs vien išgirdus apie picos ar kramtosios gumos skonio spragėsius. Ir šalia viso to – Lietuvoje gaminami Popcorn mood spragėsiai dar ir labai gražūs bei stilingi. Taigi jie ne tik dovanos puikius skonius bei gerą nuotaiką, bet ir puikiai papuoš vaikų šventę namuose. Išsirinksite ir patogiai užsisakysite – popcornmood.lt.

Virtuali realybė – dar viena pramogų idėja vaiko ar paauglio šventei namuose. Vieną minutę esi savo kambaryje, o kitą – dairaisi po raudonas Marso dykumas, kartu su delfinais nardai vandenyno gelmėse arba visai nejuokingu greičiu leki lenktyniniame bolide. Virtualios realybės akiniai sukuria įspūdį, tarsi būtum kitoje vietoje ar laike, mat kur bepasuktum galvą ir bepažvelgtum, visur matai virtualų vaizdą. Patikėkit, net ir droviausi vaikai į šią pramogą neria su didžiausiu entuziazmu.
VR kambarys nuomoja profesionalią virtualios realybės įrangą – vakarėliui čia galima išsinuomoti tiek vienus VR akinius, tiek pilną įrangos komplektą su žaidimų kompiuteriu ir pačiais žaidimais ir net vairavimo simuliatoriumi. VR kambario komanda gali žaidimus priderinti prie jūsų vakarėlio temos, o taip pat ir pristatyti įrangą į šventės vietą ir skirti prižiūrintį asmenį, kuris rūpinsis pramogautojais, rekomenduos žaidimus ir užtikrins sklandų įrangos veikimą. Visa įranga yra dezinfekuojama, žaidėjai gauna vienkartinius higieniškus akinių įdėklus.

O gal vaikų vakarėlio vinimi gali tapti mėgstamiausios muzikos garsais įtraukianti diskoteka? Muzika, šokiai, namuose??? Kad santykiai su kaimynais atšaltų žemiau nulio? Taip tikrai nenutiks – dabar muzikinius vakarėlius vaikai gali rengti net jums už sienos rašant metines ataskaitas – tereikia išsinuomoti silentparty.lt belaides ausines. Tai radijo bangų principu veikiantys prietaisai – tą patį signalą gali girdėti visi vakarėlio dalyviai. Norint, vienu metu gali groti net trys kanalai – tereikia išsinuomoti tris siųstuvus. Į siųstuvą galima jungtis tiesiai iš telefono arba kompiuterio, arba linijiniu išėjimu iš rimtesnio prietaiso, pvz., CD grotuvo. Kiekvienos ausinės valdomos individualiai – klausytojas gali pats pasirinkti kanalą, reguliuoti garso stiprumą arba išjungti ausines. Tad susikalbėti, net ir smarkiausio vakarėlio įkarštyje – jokių problemų. Fone girdisi tik smagūs šūkčiojimai ir niūniavimas!

Vaiko gimtadienis namuose gali būti nuspalvintas ir intelektualiomis vaikų pramogomis. Sveiko laisvalaikio studija „Sveiki sveiki“ siūlo švęsti žaidžiant komandinį žaidimą „Ridikėlis lauke“, kuris į jūsų namus atvyksta su be galo įdomiais užduočių stalais. Programa remiasi populiarios pabėgimo kambario pramogos principais ir yra sukurta taip, kad suteiktų ne tik smagaus azarto gliaudantiems galvosūkius, bet ir naujų žinių apie mus supantį pasaulį. Vaikai suskirstomi į komandas, kurių kiekviena gauna tam tikros spalvos galvosūkių rinkinį. Norint išspręsti užduotis bei įminti mįsles, vaikams reikia dirbti komandoje ir panaudoti visus savo kūno pojūčius bei loginį mąstymą. Įveikus galvosūkius, žaidžiami bendri, visus gimtadienio dalyvius įtraukiantys žaidimai, atliekamas mokslo eksperimentas ar kita pasirinkta veikla. „Ridikėlis lauke“ įdomiausias 7–11 metų vaikams, o jį žaisti galima tiek lauke, tiek vidaus patalpose.

Ir pabaigai – vaiko gimtadienis namuose gali būti ne tik labai smagus, bet ir stilingas bei dailus kaip tikra pasaka. Šventinių dekoracijų parduotuvėje PartyInbox.lt akys raibsta nuo pasirinkimo įvairovės. Daugiau nei 60 skirtingų temų vien tik vaikų gimtadieniams, su visomis detalėmis – nuo smeigtukų užkandėlėms iki staltiesių ir foninių užuolaidų. Jei išsirinkti sunku – Party Inbox komanda visada pasiruošusi padėti ir patarti, o pačias dekoracijas galite pirkti ne tik internetu, bet ir gyvai apžiūrėti trijuose Party Inbox salonuose, kurių vienas jau veikia ir Klaipėdoje. Visą informaciją rasite www.partyinbox.lt.

Nuotraukos: ADVENTICA, Atrakcionai.lt, Miesto pramogos, Liuli fiesta, Popcorn mood, VR kambarys, Sveiki sveiki, Party Inbox.

Remiamas turinys

 

2 Responses

  1. Kotryna
    |

    Sveiki kokiame mieste randates?

  2. Alvilė Rimaitė
    |

    Sveiki, Kotryna, spauskite Jus dominančio pramogų organizatoriaus aktyvią nuorodą – ten rasite visą platesnę informaciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *