hario poterio tema gimtadieniui arba helovino vakarui

Hario Poterio tema – gimtadieniui, arba Helovino vakarui

Ar žinote, kurie Hario Poterio burtai stipriausi? Ogi tie, kurie priverčia į knygas nė kreiva akimi nežiūrintį paauglį su vėju lėkti į knygyną ar biblioteką, su didžiausia nekantra ieškoti naujausios dalies ir pajausti tą nunešantį jausmą, kai nesinori nieko kito – tik skaityti, skaityti, skaityti. Štai čia Haris Poteris iš tiesų nenugalimas – juk dėl jo knygų dabar galvas vaikai pametę lygiai taip, kaip jų tėvai prieš kone ketvirtį amžiaus. Jis išlieka vienu populiariausių vaikų ir paauglių veikėju, todėl tikrai tikrai yra labai geidžiamas ir daugelio vaikų švenčių svečias. Gimtadienį Hario Poterio tema galime surengti tiek pradinukui, tiek paaugliui. O taip pat Hario Poterio temą galime kviesti ir į artėjantį Helovino vakarą – puikiai tiks. Pažiūrėkime, ką galime sugalvoti.

Hario Poterio vakarėliui galime organizuoti burtų lazdelių dirbtuves. Karšti klijai ir akriliniai dažai paprastus pagaliukus kinų maistui paverčia stebuklus kuriančiomis burtų lazdelėmis. Lazdelių puošybai labai tiks gilės, kriauklės, kankorėžiai, tačiau norint, galima apsieiti ir be jų. Detalus aprašymas laukia čia.

kaip pasidaryti hario poterio burtu lazdele karnavalui helovinui ar gimtadieniui

Burtų lazdeles galima papildyti paprastai padaromais raganų sijonais iš plastikinių juodų maišų. Galime juos pagaminti iš anksto, o gali ir patys vaikai per vakarėlį užsiimti jų gamyba. Raganiški sijonai rišami šiame įraše.

Paslaptingas nematomas rašalas – jo esmė tokia, kad bet koks skaidrus ar beveik skaidrus organinės kilmės skystis, turintis anglies, kuri dega, gali virsti šilumai jautriu slaptu rašalu. Kaip viską gaminti, aprašyta – čia.

kaip padaryti slaptą rašalą
slaptas rašalas

Kiti moksliniai eksperimentai taip pat gali būti pateikti Hario Poterio vakarėlyje kaip paslaptingi kerai ar monai. Mosteli burtų lazdele ir butelis praryja kiaušinį, o spalvos piene ima šokti it pasiutusios. Tokių eksperimentų aprašymus rasite šiame ir šiame įraše.

Kerinti mokslo magija vaikų laukia ir Bricks4Kidz® Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje organizuojamuose „Hario Poterio“ teminiuose gimtadieniuose. Marijampolėje, Alytuje ir Panevėžyje ši programa gali atvykti į jūsų pasirinktą šventės vietą. Šalia mokslo eksperimentų, vaikai žais žaidimus, atliks įdomiausias užduotis ir, žinoma, konstruos su LEGO® kaladėlėmis. Ir viskas – Hario Poterio tema.
Bricks4Kidz® programa, skirta 3–12 m. vaikams. Ji sukuria nepaprastą atmosferą, kur vaikai mokosi, stato ir žaidžia su LEGO®. Edukacija pagrįsta patentuotų modelių planais, skirtais įkvėpti būsimus inžinierius ir architektus.

hario poterio teminiai gimtadieniai kur švęsti

Sendintas žemėlapis ir lobio paieškos taip pat gali sudalyvauti teminiame jaunųjų burtininkų gimtadienyje. Kaip pasigaminti sendintą lobių žemėlapį aprašyta šiame įraše, lobio paieškos – šiame.

kaip padaryti sendintą lobių žemėlapį vaikams

Pelėdos irgi gali atplasnoti – juk jos atneša paštą į Hogvartsą! Pelėdžiukus kurti labiau patiks jaunesniems, maždaug 6–8 metų Hario gerbėjams. Juos galime gaminti iš druskos tešlos, senų kamščių ar vienkartinių puodelių – visos pelėdinės idėjos šiame įraše.

Norime labai gražios ir stilingos šventės? Hario Poterio vakarėlį galime papuošti puikiomis šios temos dekoracijomis iš šventinės atributikos pardutuvės PartyInbox.lt. Šventei tiks ne tik teminė atributika, bet ir derančios vienspalvės dekoracijos, o taip pat burtų lazdelės, raganų skrybėlės, senovinės knygos ir kiti magiški dalykėliai, kurie padės nusikelti į stebuklingą Hario Poterio pasaulį. Visa tai galima patogiai įsigyti internetu, arba, gyvai apžiūrėjus, Party Inbox prekybos salonuose Vilniuje ir Klaipėdoje.

Hario Poterio vaišės – labai efektyviai atrodys šluotos iš sūrio lazdelių. Jos pagaminamos itin paprastai! Gamyba – šiame Helovino įraše.

Smagiu Hario Poterio vaišių stalo akcentu gali tapti stebuklingieji Popcorn mood spragėsiai. Popcorn mood, lyg tikri burtininkai, įprastus spragėsius paverčia į įdomiausių skonių gardėsius. Hariui Poteriui galime rinktis neįprasčiausius: baravykų, BBQ, Kajeno pipirų aštriuosius ir kitus. Ir, be abejo, kaip čia buvę tiks juodos spalvos spragėsiai arba puikūs jų rinkiniai, skirti Helovinui.

Šokoladinės burtininkų skrybėlės, viduje kupinos saldainių. Aprašymas kaip jas gaminti laukia čia.

hario poterio gimtadienis idėjos

Guminukų gyvatės, sušaldytos į ledukus – šiurpu, bet Hario Poterio temai tinka. Aprašymas – čia.

www.gimtadieniomuge.lt ledukai su guminukais Helovinui

Šalia ar vietoje guminukų gyvačių, į Hario Poterio vakarėlį galime pakviesti ir iš Oreo sausainių pagamintus voriukus. Receptas – čia.

helovino vaišės oreo voriukai

Taip pat Hario Poterio gimtadienyje puikiai gali pasirodyti įvairiausi moliūginiai skanėstai: keksiukai, tortas, pyragas, sausainiai, spurgos. Lygiai kaip ir virtos kukurūzų burbuolės ar karamelizuoti obuoliai šokolade ant pagaliuko. Magiškai skanu!

Pabaigai dar kelios idėjos žaidimams – Hario Poterio vakarėlyje lyg burtininkai galime gaminti sniegą, žiūrėti Hario Poterio filmus, dėlioti Hario Poterio dėlionę ar statytį teminį Lego, žaisti Kahoot protmūšio žaidimus Hario Poterio tema. Taip pat galime ir patys jų pasiruošti – pasidaryti knygų mįslių iš įvairių knygos dalių (vaikai turės atspėti, kuri dalis, arba – ar tai ištrauka iš Hario Poterio, ar iš kitos knygos), įvarius žodinius žaidimus irgi galime prisitaikyti šiai temai.

Smagaus ir gera nuotaika užburiančio Hario Poterio gimtadienio!

Nuotraukos: Bricks4Kidz®, Party Inbox, Popcorn mood, Alvilės Rimaitės.

Remiamas turinys

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *