greitai padaromos apyrankės, pramoga mergaitės gimtadieniui, gimtadienio mugė

Greitai padaromos apyrankės – pramoga mergaitės gimtadieniui

Greitai padaromos apyrankės – puiki pramoga mergaitės gimtadieniui: princesių, fėjų, drugelių, Alisos bei kitiems teminiams gimtadieniams ar tiesiog paprastiems pižamų vakarėliams. Tereikia keleto kartoninių tūbelių nuo popierinių rankšluosčių ir plonesnio spalvoto (labai tinka dekupažo, šilko, dovanų, laikraščių popierius, popierinės servetėlės) popieriaus, medžiagėlių atraižų, sagučių, lipdukų, karoliukų, blizgučių, juostelių ir kitokio gėrio, kurio paprastai apstu namuose, kuriuose gyvena mergaitė.

Apyrankių kūrimas įdomus įvairaus amžiaus mergaitėms, tik kuo mažesnės kūrėjos, tuo daugiau jūsų pagalbos prireiks. Jei apyrankes gamins mažylės iki 3-4 metų, patikėkite joms tik pačią puošybą: lipdukų, blizgučių klijavimą. Štai nuotraukose apyrankių lipdukus man suklijavo dar 3-jų neturinti Nidutė. O kaip jai patiko! 5-6 metų mergaitės jau gebės ir pačią apyrankę apsiklijuoti popieriumi, išsikarpyti ornamentų iš spalvoto popieriaus. Nuo 6-7 metų, jei mergaitė moka elgtis su adata, jai galite patikėti ir sagučių prisiuvimą.

greitai padaromos apyrankės

Kuriame greitai padaromas apyrankes:

1.Tūbelę nuo popierinio rankšluosčio sukarpome į 4-5 dalis.  Prakerpame vieną šoną – taip bus lengviau dekoruoti apyrankę, ji tilps ant didesnės rankutės.

2. Apklijuojame apyrankę spalvotu popieriumi – nepergyvename, jei gaunasi raukšlelės, taip dar įdomiau! Aš naudojau dekupažo popierių, jo būna rankdarbių parduotuvėse. Norint, galima apsiūti medžiagėle.

3. O dabar išlaisviname fantaziją – prie apklijuotos apyrankės klijuojame lipdukus, blizgučius, siuvame medžiagos atraižėles, sagutes ir viską, kas tik mums atrodo smagu ir gražu.

Nuotraukos: Alvilės Rimaitės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *