Gimtadienio lauktuvės – idėjos mažų svečių dovanėlėms

Ar įdedate lauktuvių vaikų gimtadienių svečiams? Aš prisipažinsiu, kad specialiai suplanuotų, paruoštų ir kiekvienam supakuotų gimtadienio lauktuvių dar nesu ruošusi – nebent ekspromtu kokį balioną, saldainį ar torto gabalėlį išlydint įdėdavau. Tačiau kai pradėjau ruošti gimtadienio lauktuvių temą ir pamačiau kiek šaunių dalykų galima sugalvoti, o svarbiausia, kai pabandžiau lauktuves įvertinti vaiko akimis – kaip vis tik be galo smagu gauti kad ir visai mažutę dovanėlę! – dabar lauktuves vaikų šventėms tikrai planuosiu ir ruošiu. Pasižadu viešai. Taigi, kokios idėjos:

Vienas paprasčiausių gimtadienio lauktuvių variantas – valgomos dovanėlės. Tai gali būti paprastas maišelis gimtadieniui keptų sausainių ar saldainių, o gali būti ypatingesnis  – tie patys sausainiai, vafliai, pūstų ryžių skanumynai lauktuvėms paruošti ant pagaliukų, dailiai įpakuoti į celofaną ir perrišti kaspinėliu. Nedidelė, bet šauni lauktuvytė, kurią taip smagu ant to pagaliuko į namus išdidžiai parsinešti.
Įprastus ledinukus ant pagaliuko irgi galima įdomiau dekoruoti, o žiemos gimtadieniui mažų šokoladukų rogės bus tiesiog iš koto verčianti lauktuvė.

Pirmiesiems gimtadieniams, į kuriuos pasidžiaugti augančiu mažyliu susirenka nemažai tetų ir dėdžių, tobula dovanėlė svečiams – maži medaus stiklainėliai. O jei jie dar žaviai papuošti, aprengti, apmegzti, kaip „Medaus dovanėlių“ medutis! Koks įvairus ir įdomus jis gali būti – sukomplektuotas su cinamonu, arbata, meduoliais ar sausainiais, puodeliu, šaukšteliu. Subtilu, jauku, gardu, sveika ir labai gražu. „Medaus dovanėlių“ medučiu galima šauniai papuošti gimtadienio erdvę, o vėliau, išlydint svečius, kiekvienam įteikti po dailią saldžią lauktuvę. Net ir vyresni vaikai, manau, neprieštaraus, jei tokį medutį pakviesite į jų gimtadienio šventę.

Šaunių gimtadienio lauktuvių gausu Party Inbox internetinėje parduotuvėje. Visų pirma, balionai – tereikia išsirinkti: vienspalviai, taškuoti, ar su žaviais paveikslėliais – puokštė balionų šauniai dekoruos šventę, o po jos draugiškai išsiskirstys po mažųjų svečių namus. Norint, prie balionėlio galima pririšti ir po saldainį ar kitą mažą dovanėlę.
Kitas variantas – stilingos minkštos nosinaitės su piešinukais. Piešinukai ne tik ant pakelių – jie įspausti ant kiekvienos nosinaitės. Šauni, praktiška dovanėlė, ypač šaltuoju metų laiku!
Na, ir lipdukai, lipdukai, lipdukai – vaikams jų niekada nebus per daug. Padalinkite vaikams po vieną ar kelis, kad parsinešę į albumėlius įsiklijuotų. Mažesnius lipdukus galite panaudoti valgomų lauktuvių maišeliams užklijuoti. Ypač smagu, kad lipdukus PartyInbox.lt galite priderinti prie gimtadienio temos – sau tinkamus ras ir balerinos, ir gaisrininkai, ir daugelis kitų.

Teminio gimtadienio lauktuvėmis galite paversti ir jiems ruoštas detales. Į namus plazdenančioms fėjoms įteikite po burtų lazdelę, princesėms tiks siūtų širdelių ant pagaliuko variantas.
Namuose pagamintos gimtadienio kepurėlės ar karūnos taip pat pradžiugins vaikus.
O jei su vaikais švęsdami pasinėrėte į kūrybos džiaugsmus, gimtadienio lauktuvės įgaus ir šiokį tokį pasididžiavimo atspalvį – juk taip smagu, parsinešti daiktelį, kurį sukūrei tu pats! Greitai padaromos apyrankės, naminio plastilino lipdinys ar pirštais pieštas paveiksliukas – tik keli iš daugybės smagių dalykų, kuriuos galima sukurti kartu su vaikais.

Įteikti gimtadienio lauktuves irgi galima įvairiai – jos gali virsti naminės loterijos ar kitų žaidimų prizais, o gali būti ir tiesiog padalinamos išlydint svečius – juk taip smagu parsinešti dalelę tos ypatingos šventinės nuotaikos, tada ir gimtadienį palikti ne taip gaila!

 

Nuotraukos: R. Grigaičio bitynas „Medaus dovanėlės“ (5); Party Inbox (3), Alvilės Rimaitės (8).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *