iš sveikų ledų serijos mini braškiniai ledukai

Iš sveikų ledų serijos: mini braškiniai ledukai

Kaip ir žadėjau, šiemet aktyviai pažindinuosi su sveikesnėmis ledų alternatyvomis – pasirodo, naminius ledus galima gaminti net ledukų šaldymo formelėse! Pamačiusi šią braškinių-jogurtinių ledų idėją puikių minčių kupiname www.superhealthykids.com, netrukau išbandyti – veikia puikiai! Tinka tiek ledukų, tiek saldainiams gaminti skirtos plonesnės silikoninės formos. Net paprasti kvadratėliai atrodo dailiai.

Dėl recepto – iš tiesų, tai ne ledai, o šaldytas jogurtas, tačiau vaikams tokių subtilybių geriau neaiškinti, nebent jūsų atžalos mąsto ne pagal amžių ir pirmenybę teikia jogurtui, o ne ledams: ledų??? Oi, ne ne, man geriau jogurtėlio… Aš tokių vaikiškų egzempliorių dar nesutikau. Net sapne. Keliaujame gaminti sveikų naminių miniatiūrinių ledukų.

Mini ledai ledukų formose

Užpildyti apie 18 didesnių ledukų formelių reikės:

  • 1 stiklinės braškių
  • 1 stiklinės natūralaus jogurto be priedų
  • 1 šaukšto cukraus (nebūtinai)

Gaminame ledus ledukų formelėse:

Dedame visus produktus į virtuvės kombainą ar blenderį ir išsukame iki vientisos masės. Mažu šaukšteliu supilstome į ledukų šaldymo formeles ir paliekame užšalti bent 2-3 valandoms.

Tokie mini ledai yra puiki atgaiva karštą vasaros dieną, vaikai juos gali valgyti iš dubenėlių ar, į kiek atitirpusius, įsismeigti medinį iešmelį. Net panardinti į granolą galima. O vaikų šventei tokie mini ledai puikūs dėl to, kad neapsunkina mažų pilvelių, palikdami vietos tortui ir kitoms vaišėms, jais galima šauniai papuošti plombyro ar panašių ledų indelį. Ir, žinoma, vietoje braškių drąsiai naudokite ir kitus vaisius bei uogas – čia turėtų puikiai tikti persikai, mėlynės, juodieji serbentai, žemuogės, avietės.

Nuotraukos: Alvilės Rimaitės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *