Šventė paplūdimyje arba gimtadienis jūros šventės tema

Šventė paplūdimyje, arba gimtadienis jūros šventės tema

Šiltomis vasaros dienomis saulei žeme ritinėjantis, galime imti ir pakviesti vaikų šventę į paplūdimį – jūra, ežeras, upė, varlių kūdra ar vaikiškas baseinas namų kieme – svarbiausia tinkama nuotaika ir vakarėlis paplūdimio tema bus nepakartojamas!

Pačiame paplūdimyje ypatingų dekoracijų neprireiks, o jei paplūdimį kuriate namų kieme, tiks pripučiami bei smėlio žaislai, skėčiai nuo saulės, laiveliai, kriauklės, žuvytės, inkarai, mėlynos ir baltos spalvų deriniai ir kiti jūriniai motyvai. Vietoje staltiesės galima naudoti mėlyno ir baltą krepinį popierių, stalą apjuosti linksma girlianda iš spalvoto popieriaus maudymosi kelnaičių – tokią dekoraciją nesunkiai pagamins ir patys vaikai.

O jei gimtadienį paplūdimio tema norite papuošti ypatingai, užsukite į PartyInbox.lt – „Jūros šventės“ teminiai indai ir dekoracijos tiks daugiau nei puikiai. Laiveliai, linksmi banginiukai ir dar linksmesnis krabas – sužavėti bus ne tik vaikai.

Jei švenčiate tikrame paplūdimyje, apgalvokite kaip vaišes apsaugosite nuo smėlio – vaišes patiekite ant sulankstomų staliukų, skanėstus galima užverti ant pagaliukų, vaisius – sudėtus vaflių rageliuose ar taip pat suvertus ant iešmelio, vaikų gėrimus galima uždengti keksiukų popierėliais. Būtinai pasirūpinkite pakankamomis vandens ar kitų gaivių gėrimų atsargomis!

Vaišėse drąsiai naudokite jūrinius motyvus – keksiukai, puošti naminiais ar pirktiniais jūros žvaigždės formos guminukais bei skėtukais; žuvyčių ar žvaigždžių sausainiai, dažyti natūraliais dažais; o namuose rengiant paplūdimio vakarėlį, svečius galite nustebinti jūros žvaigždžių formos miniatiūriniais ledais! Medaus tortas, puoštas tropikų vaisiais apsimetančiais guminukais, atrodys tarsi iš smėlio pastatytas. Guminukai šventėje paplūdimio tema gali pasirodyti ir vaizduodami spalvingus kamuolius ir plaukimo makaronus – patiekite juos kibirėliuose – tokioms valgomoms dekoracijoms neliks abejingų.

Užkandžiams puikiai tiks laiveliai iš avokado ar sluoksniuotos tešlos:

Ką žaisti gimtadienyje paplūdimio tema? Jei švenčiate tikrame paplūdimyje, toks klausimas nekils – juk ši vieta tuo ir šauni, kad vaikai čia visuomet ras kuo užsiimti: smėlio pilių statybos, paveikslėliai iš akmenėlių, laivelių plukdymas, smėlio piešinių konkursai, gaudynės, maudynės ir kiti vasariški vaikystės džiaugsmai. Kurdami paplūdimio šventę namų kieme, vaikams taip pat galime suorganizuoti vandens pramogų – vaikišką baseiną, vandens šautuvų mūšį, ar paprastą, bet labai pralinksminantį pasilaistymą vandens žarna.

Švęskime vasarą smagiai, tik būtinai atminkime, kad kaitrią vasaros dieną paplūdimyje galima būti tik ryte, arba pavakare, kai saulė pernelyg nespigina; papuoškime vaikus kepurėmis nuo saulės ir nepamirškime akylai saugoti besimaudančių.

 

Nuotraukos: Alvilės Rimaitės (15), Party Inbox (3)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *