kalėdų eglutė kitaip 15 idėjų kūrybai su vaikais

Kalėdų eglutė kitaip – 15 idėjų kūrybai su vaikais

Gruodyje eglutė namuose, mokykloje ar darželyje gali pasirodyti ne vien tradiciniu, įprastu miško žaliaskarės pavidalu – šį Kalėdų simbolį galime atkartoti kabinamuose žaisliukuose, pastatomose dekoracijose, Advento kalendoriuje, šventiniuose kepiniuose – rikiuoju į vieną būrį Gimtadienio mugės kalėdinių eglučių idėjas – pasitelkime vaikus ir kartu su jais nerkime į prieššventinę kūrybą.

Eglutės – Advento kalendoriai. Maniškes smagu gaminti kartu su vaikais – spalvingų keksiukų sijonėlių lankstymas patinka mažiems pirščiukams. Mamai ar tėtei teliks surašyti užduotėles ant kamienų iš plokščių medinių pagaliukų. Plačiau – čia.

Tokios pačios eglutės gali virsti ir kabinamais žaisliukais:

keksiukų sijonėliai kaip panaudoti

Su vyresniais vaikais eglutes galime pasiūti iš kalėdiniais motyvais puošto audinio. Plačiau – čia.

žaisliukai kalėdoms kaip padaryti eglutę

Arba iš veltinio, ir papuošti karoliukais, paprastais siūlų dygsniais (aprašymas čia):

kaip papuošti namus kalėdoms

Iš kartono iškirpę eglės formą, galime ją apsukti šienu – tokia dekoracija gali būti statoma ir lauke. Plačiau – čia.

Kitas eglutės iš šieno variantas – popierinę gimtadienio kepurę ar panašią kūgio formą apsukame šienu, apvyniojame siūlu ir, klijuodami karštais klijais, puošiame kankorėžiais, džiovintų vaisių skiltelėmis, ornamentais iš natų popieriaus ir kitais, mums patinkančiais dalykais:

kalėdų eglutė pasidaryk pats

Gana paprasta eglutę surišti iš plaušo, plačiau – čia.

eglutė iš šieno diy

Taip pat galime ją susukti iš dekoratyvios virvelės, apklijuodami, o po to išimdami kūgio formą – aprašymas čia.

kalėdinė eglutė diy

Su ikimokykliniais mažyliais eglutes galime iškirpti iš spalvoto kartono, apklijuoti konfeti ar apraizgyti blizgiais siūlais. Kamienas – skalbinių smeigtukas. Plačiau – čia.

paprastos kalėdų eglutės darbeliai darželinukams

Kitas variantas, kurio gali imtis mažieji – eglutės iš druskos tešlos. Vanduo, miltai, druska – receptas čia, – ir smagiausias žaislas jau paruoštas. Eglutes patogu pjaustyti sausainio formele. Jei tešlos nenudažėme maistiniais dažais, iškeptus gaminukus vaikai galės nuspalvinti guašu ar kreidelėmis.

žiemos darbeliai iš druskos tešlos

Meduolinės eglutės – iš meduolinės tešlos susukę kūgį, galime išsikepti tiek meduolinių namelių, tiek eglaičių – nuotraukos gilumoje viena apsnigta stovi. Puošiame glajumi, pabarstukais, saldainukais. Receptas – čia.

greiti meduoliniai namukai

Net ir sveikas užkandis vaikams gali būti kalėdine eglute – trikampis sūrio gabalėlis, barstytas brokoliais, puoštas paprika ir sūrios lazdelės kamienu. Receptas – čia.

kalėdiniai užkandžiai vaikams

Šventinį pyragą taip pat galime paversti eglute – ypač tiks čia surašytas mano lengvai pjaustomo šokoladainio receptas.

valgomos eglutės kalėdoms idėjos vaikų gimtadieniui žiemą

Ant šventinio pyrago ar torto pakylos taip pat galime pasikviesti eglutes – labai paprasta jas padaryti iš tirpinto šokolado. Plačiau – čia.

kalėdinis tortas kaip papuošti

Ir, žinoma, eglutės forma puikiai tinkama kalėdiniams sausainiams. Receptas – čia.

Pabaigai – kalėdinių eglučių įvairovė iš šventinės atributikos parduotuvės Party Inbox. Tik pažvelkite, koks platus pasirinkimas – Kalėdų eglutės čia gyvena nuostabiose stilingose girliandose, įvairiose stalo dekoracijose, mediniuose ar blizgaus popieriaus konfeti, dekoratyvinėse dovanų etiketėse, žavioje kreidinėje dekoracijoje, kurioje galime pasižymėti svarbiausius prieššventinius dalykus. Party Inbox parduotuvės laukia Jūsų internete, o taip pat Sėlių gatvėje, Žvėryne.

Nuotraukos: Alvilės Rimaitės, Party Inbox.

Remiamas turinys

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *