kostiumai ir kaukės vaikų karnavalui pasidaryti patiems, nusipirkti, išsinuomoti

Kostiumai ir kaukės vaikų karnavalui – nuo vienaragio iki retro damutės!

Didžiąją dalį mamų, turinčių karnavalinio amžiaus vaikų, lapkričiui einant į pabaigą, užplūsta gauruoti, spygliuoti bei pūkuoti rūpesčiai – kaip pritvirtinti ausis, iš ko nulipdyti nosį, kur gauti ponio kaukę ar išnuomoti kostiumus visam nykštukų būriui. Klausimų daug, laiko mažai, tad ilgai negaiškime ir pažvelkime, ką galime patys pasidaryti, o ką galime ir nusipirkti ar išsinuomoti;

Vienaragio kaukė. Jei dukrytės svajonė karnavale suvaidinti nuostabiausią vienaragį – ieškokime puošnios suknutės ar pūsto sijonėlio su palaidinuke, o visą derinį stebuklingu pasakos personažu pavers pačių padarytas vienaragio lankelis. Kaip gaminti – detalus aprašymas čia.

vienaragio kaukė karnavalui kaip pasidaryti

Greitas raganos sijonas. Raganos – vieni išraiškingiausių pasakos personažų – tad jei kalėdiniame vaidinime teko toks vaidmuo, raitykimės rankoves ir viens du iš šiukšlių maišo suriškime šiugždantį raganišką apdarą – instrukcijos čia.

Raganai pravers ir Hario Poterio burtų lazdelė – kaip ją, daug nesukant galvos pasigaminti, skaitykite čia.

kaip pasidaryti hario poterio burtu lazdele karnavalui helovinui ar gimtadieniui

Pasirinkę kepurėlės formą, galime vaikui padaryti kiškio, ančiuko, karvės, paršelio, lego žmogeliuko ar monstriuko kaukes – išsamiau apie tai – čia.

šventinės kepurėlės lego pabaisiukų kiškio ir fermos gimtadieniams

Senesniuose Gimtadienio mugės įrašuose taip pat rasite kaip pasigaminti indėno, mėlynplaukės, ožiuko, lapės, princesės, bitutės, pingvino, pandos, liūto, meškio, viščiuko, fėjos ir kitus aksesuarus.

O gal kalėdiniame vakarėlyje laukia Elzos ar Anos vaidmuo? Šventiniai rūbeliai vaikams šia tema jums gali pasiūlyti didelį pasirinkimą – nuo keleto charakteringų aksesuarų, kuriuos priderinsite prie savo turimos aprangos, iki įvairiaspalvių teminių suknelių, puoštų mergaičių numylėta Ledo šalimi. Čia taip pat rasite Auksaplaukės, Balerinos, pelytės Minės, Maša ir Lokys sukneles, berniukams – šaunų pirato kostiumą. Šventiniai rūbeliai vaikams kai kuriuos kostiumus parduoda, o žvėrelių kostiumus (lapės, zuikio, katės, tigro, pelytės) ir nuomoja.

Daugybę įvairiausių karnavalo aksesuarų – kaukių, lankelių, ausyčių, kepurėlių, figūrinių kostiumų rasite Party Inbox parduotuvėse – elektroninėje arba tikroje, įsikūrusioje Sėlių gatvėje, Vilniuje. Apsilankyti tikrai verta – Party Inbox išspręs daugumą jūsų šventinių klausimų – profesionaliai padės, patars ir pranoks visus lūkesčius. Tai komanda, kurioje tikrai gyvena šventės.

karnavalo aksesuarai kur pirkti internetu

O jei norite kostiumą išsinuomoti, jei reikia ypatingos, retai surandamos kaukės, arba gal net ir patys nežinote, į ką pasiversti norite kalėdiniame ar naujametiniame vakarėlyje, – kreipkitės į Raudoną varną. Įspūdinga – virš tūkstančio kostiumų kolekcija, kurioje kostiumai tiek vaikams, tiek ir suaugusiems – natūralu, kad tokio kiekio kostiumų neįmanoma sutalpinti nuotraukomis į puslapį, tad jei nerasite ieškomo, būtinai jiems paskambinkite ar parašykite, Raudona varna tikrai jį jums suras. O jei paskubėsite užsakyti šiomis dienomis, nelaukdami didžiausio piko, kostiumą iš Šiaulių jums ir atsiųs į bet kurį kitą Lietuvos miestą. Tik pažvelkite, kokia įvairovė:

karnavalo kostiukų nuoma didelis pasirinkimas

Te rūpesčiai netemdo jūsų švenčių laukimo!

Nuotraukos: Šventiniai rūbeliai vaikams, Party Inbox, Raudona varna, Alvilės Rimaitės.

Remiamas turinys

Daugiau idėjų karnavalui rasite:

„Karnavaliniai kostiumai ir kaukės vaikams – paprastos idėjos“

„Karnavalas vaikams – paprastos idėjos“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *