karnavalo kostiumai ir kaukės vaikams paprastos idėjos

Karnavalo kostiumai ir kaukės vaikams – paprastos idėjos

Vaikų gyvenimas gruodžio mėnesį toks margas – vaidinimai darželyje, mokykloje, būrelyje, – kad mamos, tik laikykitės! Jau rašiau ne kartą ir dar pasikartosiu, mano sprendimas šiuo klausimu – paprastai ir greitai pagaminami karnavalo kostiumai ir kaukės. Ir šiandien į vieną būrį renkasi tokios paprastos karnavalinės idėjos, dar įvairesnių rasite senoje karnavalinėje temoje.

Ožiuko kaukė iš veltinio – veltinis tiesiog sukurtas vaikų karnavalo kostiumams. Iš jo paprastai ir greitai pasiuvami šaunūs dalykai. Ožiuko kaukės aprašymas – čia, o tokiu principu, galime pasiūti ir zuikio, meškos, vilko, lapės bei kitų žvėriukų kaukes.

Lapės kostiumas – pernykštė Nidos kaukė. To paties veltinio stačiakampė atraiža, iškarpius jos kraštus, taip pat iškirpus skyles rankoms, virto lapės liemene. Nereikia nieko nei siūti, nei kitaip vargti – surišam blizgia girlianda arba virvele.

Lapės kaukė iš pernkyščių gyvūnų kaukių idėjų – kaip jas paprastai ir greitai pagaminti iš popierinių lėkščių, rasite čia. Pingvino, pandos, liūto ir kitų žvėrelių kaukės.

Paprastai ir greitai iš naujo ar naudoto dovanų popieriaus galima išsikirpti karūną. Karūnos šablonus atsispausdinsite princesių temoje.

Iš pačių gamintų gimtadienio kepurių taip pat galime pasidaryti kaukę – nupiešę jai veidelį, arba priklijavę plaukus iš sintepono ar storų siūlų.

Dar kelios pačių pagamintų karūnų idėjos – iš blizgių šenilo vielučių viens du pagaminama karūna, kuri net ir Elzai iš Ledo šalies gėdos nepadarytų. Jos aprašymas – čia. Neriančioms mamoms – nertos karūnos aprašymas, laukiantis čia.

ir pabaigai – perukas karnavalui. Tokį peruką iš siūlų galime sukurti daugeliui mergaitiškų personažų, tik spalvas parinkime jiems tinkamas. Pepė Ilgakojinė, Ana ir Elza iš Ledos šalies, Kaubojė iš Žaislų istorijos, Piemenaitė, Raudonkepuraitė – visos šios veikėjos gali drąsiai puoštis karnavalui linksmu peruku iš siūlų.

Daugiau idėjų karnavalui rasite čia:

„Karnavaliniai kostiumai ir kaukės vaikams – nuo vienaragio iki retro damutės!“

„Karnavaliniai kostiumai vaikams – paprastos idėjos“.

Nuotraukos: Alvilės Rimaitės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *