idėjos vaikų šventėms žiemą

Idėjos vaikų šventėms žiemą

Nuo kalniuko skriejančios rogutės, seniai besmegeniai bei sniego angelai, balta spalva apsisiautęs pasaulis, laukiantis Kalėdų – vaikai labai myli žiemą ir jos teikiamus džiaugsmus. Ir čia – tuose džiaugsmuose, slypi neišsemiamos galimybės rengiant vaikų šventes – tiek žieminukų gimtadienius, tiek eglutes darbuotojų vaikams ar kitus kalėdinius vaikiškus susibūrimus, kurių nestokojame iki pat Trijų Karalių šventės.

Pradėkime nuo rogučių – jos gali tapti tikra žiemos šventės vinimi. Tereikia pasirūpinti tinkama šventės dalyvių apranga ir reikiamu skaičiumi rogučių. Po smagaus pasivažinėjimo pakviečiame visus sušilti prie šventiško vaišių stalo. Tiesa, mūsų žiemos pastaraisiais metais mėgsta krėsti pokštus, todėl tokiam atvejui būtų gerai turėti atsarginį pramogų variantą.

Jei norime rogutėmis pasivažinėti netradiciškai ir pašėlusiai įdomiai –  mūsų laukia Nuotykių Akademija! Neries ir pušyno apglėbtame Žalgirio kaimelyje, kur trobos iki šiol kūrenamos krosnimis, o vanduo semiamas iš šulinių, gyvena žavieji haskiai. Jie bet kurią vaikų šventę nuspalvins pačiais puikiausiais įspūdžiais, tarp kurių, žinoma, bus ir pasivažinėjimas šunų kinkiniu. Besniegių dienų baimintis nereikia – šaunieji žydraakiai su tokiu pačiu džiaugsmu traukia ir ratukų kinkinius. Gruodžio mėnesį vaikams čia galima užsakyti šaunią kalėdinę programą, kurioje be haskių dalyvauja ir pats Kalėdų Senelis.

Ne mažiau smagus pasivažinėjimas ir Grybų dvaro arklidėse. Vaizdingos apylinkės, įspūdingi žirgai bei poniai, nuostabiai gražios rogės, į kurias kalėdiniu laikotarpiu kartu su jumis gali įsėsti net ir pats Kalėdų Senelis. Vėlgi, jei sniegas staiga šventės dieną pradingtų, nuobodžiauti neteks – jodinėjimas žirgais; pažintis su kitais arklidžių gyventojais: lama, ožiukais, avytėmis, žąsiukais – arklidžių šeimininkai teigia, kad čia laukia daugybė mažų džiaugsmų, iš kurių ir susideda didelė, nepakartojama ir ilgai prisiminimais šildanti šventė.

Nepamirštamus įspūdžius vaikams žada ir ekskursija po mišką „Pasimatuok eigulio kepurę“. Patyrusio gamtininko vedami vaikai susipažins su pėdsekystės menu; keliaus nepastebimais miško takais; aplankys nepaprastas laukinės gamtos vietas, ieškodami laukinių paukščių bei žvėrių; susipažins su miško augalija ir išgirs įdomių istorijų apie mišką ir jo gyventojus. Ekskursijos organizatorius eigulys Raimundas Ereminas įsitikinęs, kad gamtos tyrinėjimas ugdo vaikų savarankiškumą, atidumą, atsakingumą. Taigi, miškas kviečia iššūkiui – pasimatuok eigulio kepurę!

Vaikų šventes šaltuoju metų laiku galime papuošti ir žiemiškomis temomis: sniego karalienė, snaigių vakarėlis, seniai besmegeniai ir, žinoma, populiarioji „Ledo šalis“. Jei ją organizuojame patys, idėjų rasime čia, tačiau nepamirškime, kad puikias ir vaikams be galo patinkančias „Ledo šalies“ šventes rengia Elfų slėnis. Žaidimai su tikro ledo kamuoliukais, besmegenių Olafų gaminimas, ledinės Elzos širdies atšildymas ir daugybė kitų įdomių veiklų, kurias veda vaikų labai mylima animatorė Elza. Elfų slėnyje vaikams galime surengti ir kalėdinę šventę – jau nuo gruodžio pradžios čia vaikų laukia šaunus Kalėdų Senelis su žavia Sniego fėja.

 

Rengdami žiemiškas vaikų šventes, galime paruošti tinkančių vaišių: šokoladainio gabalėliai, pavirtę į elniukus ar eglutes, tas pačias eglutes vaidinantis sūris (ir picos gabalėlius galime taip patiekti!), pingvinai iš oreo, rogutės iš saldainių – žiemiškam vaikų vaišių stalui.

Kai kurias vaišes galime pakviesti vaikus pačius pasigaminti – jauki ir šilta žiemos kepyklėlė gali tapti puikia šventės tema. Vaikams tikrai patiks gaminti keksiukus iš ledų – darbo nedaug, o kaip atraktyvu: mėgstami ledai, virsta pyragu!

Ne mažiau smagi pramoga – meduolių dekoravimas. Kaip jiems pasigaminti natūralių dažų – rasite čia, o paprastai surenčiamų meduolinių namukų idėjos – čia ir čia.

Smagiai kepyklėlės temai puikiai tinka kepinių dekoravimo trafaretai bei medinių sausainėlių girlianda iš Party Inbox.

Šioje, išskirtinių dekoracijų parduotuvėje rasite didžiulį ir platų žiemiškų vaikų švenčių atributikos pasirinkimą. Rengiantys vaikų Kalėdas įmonių darbuotojų mažiesiems, Party Inbox ras įvairių sprendimų valgomų ir nevalgomų dovanėlių pakavimui, o taip pat gaus patarimų ir idėjų, kuo pripildyti tas gražias pakuotes. Tokios dėžutės ir maišeliai gali būti vaikų gimtadienio lauktuvėmis visu žiemos periodu.

Lygiai taip, visas žiemos šventes galime pagyvinti karnavalo aksesuarais ir atraktyviomis dekoracijomis – spalvinimo ir užduočių staltiese, padėkliukais su užduotimis ir lipdukais bei papuošti žavias teminiais indais –  kad vaikų Kalėdos ir žiemiški gimtadieniai būtų šaunūs, įdomūs ir gražūs!

Nuotraukos: Nuotykių akademija (4), Grybų dvaro arklidės (4), Pasimatuok eigulio kepurę (6); Elfų slėnis (5), Party Inbox (9), Alvilės Rimaitės (6).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *