naujos vaikų gimtadienių programos vilniuje taip švęsti įdomiau

Naujos vaikų gimtadienių programos Vilniuje – taip švęsti įdomiau!

Puikiomis vaikų gimtadienių programomis jau ketvirtus metus džiuginantis mokslinis šou „Atradėjas“, skuba pasidalinti geromis naujienomis – įkurtuvėmis naujuose namuose, jaukiame Antakalnio rajone, šalia Sapiegų parko. Švenčių organizatorių komanda džiaugiasi, kad naujosios patalpos – šviesios, erdvios ir stilingos. Jos sukurtos, siekiant vaikų ir jaunimo šventes paversti dar jaukesnėmis. Atvykę čia švęsti pasijus tarsi namuose!

Švenčiantiems naujosiose patalpose, „Atradėjas“ sukūrė keletą originalių programų:

Robotų mūšis – šiame gimtadienyje vyksta tikros radijo bangomis valdomų robotų kovos! Tai galimybė ne tik sukonstruoti, bet ir valdyti savo susikurtą robotą iš Lego kaladėlių ir magnetų bei dalyvauti su juo mūšiuose su kitais vaikais.

Frozen šou – ypatinga snieguota ir speiguota šventės atmosfera ir neįprasta žaidybiškai-interaktyvi programa mėgstamo filmuko „Ledo šalis“ stiliumi. Iš įvairių skanėstų vaikai patys kurs animacinio filmuko herojus, pasigamins tikro (!) sniego ir dalyvaus sniego gniūžčių mūšyje. Ir susipažins su skystojo azoto stebuklais! Šventę vainikuos pačios jubiljatės svečiams pagaminti nepakartojamai skanūs ledai.

Teslos šou – elektrinis Teslos šou – tai fantastiškas pasirodymas, kuriame mokomasi valdyti elektrą ir tramdyti žaibus . Pasitelkę įspūdingąjį mokslą, vaikai privers lemputes veikti neįjungiant į tinklą ir išmokys žaibą šokti ir dainuoti.

Juostų šou – kilometrai spalvotų juostų, spalvoti žaidimai ir konkursai, ryškios nuotraukos. Tai puiki alternatyva, ieškant kur švęsti pačių mažiausiųjų šventes – panirus į nepakartojamą juostų ir spalvų vandenyną, laukia galybė atrakcijų!

O taip pat, Lietuvoje analogų neturinti programa – Ūsuotas vakarėlis!
Ūsuotas vakarėlis – pramoginis žaidimas, kuris suteiks jums ir jūsų svečiams visą spektrą emocijų. Tai naujas stilizuotos šventės formatas, komandinis žaidimas, naudojant unikalią mygtukinę valdymo sistemą. Programa sukurta turnyro principu – rungiasi dvi komandos, kuriose nuo 2 iki 15 žmonių. Turai žaidime sudaryti TV šou motyvais.
Ši „Atradėjo“ programa tinka tiek paaugliams, tiek vaikams nuo 8 metų. Taip pat švenčių organizatoriai yra parengę atskirą medžiagą suaugusiųjų vakarėliams nuo 18 metų. Dalyvių laukia loginiai ir pamąstyti verčiantys žaidimai bei užduotys, muzikiniai konkursai, viktorinos, užšifruoti žodžiai, aranžuotos dainos, užmaskuoti animaciniai filmukai ir filmai, įvairūs žaidimo „Activity“ variantai ir daug kitų įdomių dalykų.

Mokslinis šou „Atradėjas“ kviečia švęsti kartu ir dovanoja šaunias nuolaidas Gimtadienio mugės skaitytojams – užsakant šventę per šią nuorodą, Jūsų laukia 20 eurų nuolaida visoms gimtadienių programoms! Užsakant tereikia suvesti kodą gmtadieniomuge. Ir tai dar ne viskas! „Atradėjas“ jūsų vaikų šventei dovanoja stilingą, uždegančią diskoteką – absoliučiai nemokamai! Šventę su šiomis puikiomis dovanomis taip pat galite užsisakyti ir telefonu, nuolaidos kodas – „Gimtadienio mugė“.

Nuotraukos: Atradėjas.

Remiamas turinys

2 Responses

  1. Gražina
    |

    Sveiki, norėjau paklausti, kokia kaina būtų ūsuoto vakarėlio 11 gimtadienio proga. Veiksmas numatomas rugsėjo 5 arba 7 d. Ar laikas laisvas būtų tuo metu? Laukiu jūsų atsakymo.

  2. Alvilė Rimaitė
    |

    Sveiki, Gražina, mes esame informacinis tinklalapis, todėl dėl kainos ir laiko susisiekite, prašau, tiesiai su organizatoriais, su moksliniu šou „Atradėjas“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *