smagios velykinės idėjos vaikų darbeliai

Smagios idėjos Velykoms

Pastelinėmis spalvomis ištapytos, svogūninėmis gėlėmis apkaišytos, ryškiais margučiais riedančios atkeliauja Velykos. Pats metas ir į namus įnešti bundančios gamtos dvasios – ant nosies savaitgalis, tad, nutaikę valandėlę, su vaikais galėsime leistis į smagius velykinius darbelius.

Antspaudai su viščiukais – įkandami ir mažiausiems. Panardiname pirštą į geltoną guašą ir antspauduojame pilną lapą kleckų. Leidžiame išdžiūti ir pripiešiame akis, kojytes bei snapus – ar girdite, jau cypsi visas būrys linksmų vištukų! Nidai baisiai patiko antspauduoti – tiek klegėjo, kad net Marsas – mūsų naujas šeimos narys atskubėjo pažiūrėti.

Greitos apyrankės iš Jelly Bean – spalvoti želė saldainiai, didesne adata suverti ant karoliams skirtos gumutės arba medvilninio siūlo. Marga, linksma ir saldu!

Popieriniai kiaušiniai – iš spalvoto popieriaus super paprastai pagaminami 3D kiaušiniai. Kabinami ant Velykų medelio, naudojami girliandoms, stalui ar kambariui puošti. Trafaretas ir kaip pasidaryti laukia čia.

Siūtas maišelis – į jį margučius galima sudėti einant velykauti, o ir Velykų Bobutei žandai nekais iš gėdos dovanėles į tokį maišelį sukrovus. Siuvimo schemą ir aprašymą rasite čia.

Siūta širdelė ant pagaliuko – Velykų stalui ar medeliui sušildyti. Arba Saldainių sodeliui papuošti – apie viską plačiau čia.

Linksmos stiklinės – jei per Velykas rinksis didesnė vaikų kompanija, jų gėrimams stiklines galime išpiešti linksmais kiškių ir paukštukų motyvais.

Ir pabaigai – visa eilė idėjų su plastikiniais Kinder kiaušiniais. Su jais galime surengti smagių žaidimų ar apipiešdami paversti mėgstamais vaikų veikėjais.

Papildyta: daugiau smagių idėjų Velykoms rasite įraše apie velykinius kiškius bei įraše, kaip pasigaminti Velykų vainiką.

 Nuotraukos: Alvilės Rimaitės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *