safario gimtadienis arba dziungliu svente

Safario gimtadienis, arba šventė džiunglėse

Nuotykiais, įdomiausiais gyvūnais ir nuostabia gamta kerinti Afrika žengia ir į vaikų švenčių pasaulį. Safari ir džiunglių teminiai gimtadieniai daugelyje šalių labai populiarūs – neabejoju, jog ir mūsų vaikai dar atras šias šaunias temas savo šventėms. Juk Afrika tokia įdomi, kad net kvapą gniaužia – ko verti vien gyvūnai! O vaikai dėl jų tiesiog galvas pametę – kiek pažįstu mažų žmogiukų, visi turi po mėgstamiausią Afrikos gyvūną – kam drambliukai patys mylimiausi, kam beždžionės, o kas žirafomis atsigėrėti negali…

Dekoracijos – safario gimtadieniui papuošti tiks įvairios gamtoje randamos medžiagos: įdomesni lapai, akmenukai ir net lietuviški kankorėžiai. Ir nereikia sukti galvos, kad įdomybės ne iš Afrikos – jie šiai temai tinka savo natūralumu ir tiek. Šias dekoracijas galima derinti su akyta medžiaga džiutu, zebro, žirafos, leopardo kailiukų raštą imituojančiomis medžiagomis. Žvilgtelėkite į savo rūbų spintą – jei ten pasislėpės nebenešiojamas ir pamirštas zebrinis ar leopardinis rūbelis – gal jam metas atgyti safario gimtadienio vėliavėlių girliandoje?

Savo pagamintas dekoracijas šauniai papildysite PartyInbox.lt teminėmis dekoracijomis ir indais:

Be jokių abejonių safario ir džiunglių teminiams gimtadieniams būtini vaisiai. Juos galite patiekti atskirai porcijomis ar išdėlioti ką nors iš Afrikos temos, kad ir simpatišką palmę. Daugiau idėjų kaip vaikams patiekti vaisius, rasite čia.

Kuo atsivėsinti safario gimtadienyje? Vienas du paruošiamas persikų šerbetas, ar naminis citrusinių vaisių limonadas bus kaip tik:

Safari ir džiunglių gimtadieniams puikiai tiks zebriniais ar žirafiniais raštais iškepti pyragai – zebrinio kekso receptą rasite čia. Pyragus ir kitas vaišes puoškite guminukais – tropiniais vaisiais. Didesniuose prekybos centruose rasite tokį šaunų rinkinuką – jame ir apelsinų skiltelės, ir ananasai, ir bananai, ir dar papūgų bei palmių keletas įdėta. Jei švenčia mažesni vaikai, guminukus galite ant vaišių tiesiog padėlioti, o vyresniems nebaisu ir vėrinukų ant  dantų krapštukų suvertų paduoti.

Taip pat ir žvėriukų pėdsakus vaizduojantys sausainiai į šį gimtadienį gali būti pakviesti – jų receptas čia.

 

Ką veikti per safario gimtadienį? Šauni džiunglių fotosesija su PartyInbox.lt plakatu fotografavimuisi ƒ„Safaris“ bus pats tas! Smagi pramoga gimtadieniui, o vėliau – puikus prisiminimas:

Plakatas fotografavimuisi – smagi pramoga safari gimtadieniui

Nuo afrikietiškų linksmybių atvėsti paruoškite vaikams ramesnės veiklos. Gimtadienio mugė jums dovanoja štai tokį mielą drambliuką – atsispausdinkite jo atvaizdų daugiau ir surenkite drambliuko spalvinimo konkursą! Galite ne tik spalvinti, bet ir apklijuoti medžiagėlėmis, blizgučiais ir kuo tik sugalvosite. Drambliukas tikrai nesupyks, jei jį panaudosite kaip gimtadienio kvietimą ar dekoraciją – atsispausdinkite 2 drambliukus, išsikirpkite, nuspalvokite ir suklijuokite, per vidurį įdėję medinį iešmelį. Kaip padaryti tokią dekoraciją, plačiau skaitykite indėnų gimtadienyje.

Drambliukas safari gimtadieniui

Galite vaikus iš anksto paprašyti, kad į gimtadienį atsineštų po savo mylimą žvėriuką – žirafą, krokodilą, liūtuką. Padėkite vaikams papasakoti apie kiekvieno gyvūno ypatybes.
Afrikos gyvūnų tema galima suorganizuoti žaidimą „Atspėk, kas aš?“ arba pažaisti dėlionių slėpynes, jei turite kokią afrikietiškų motyvų dėlionę.

Ir pabaigai – keli žodžiai apie safarį. Nors anksčiau žodis safaris buvo siejamas su Afrikos gyvūnų medžiokle, šiandien vietoje to bjauraus užsiėmimo safaris dažniausiai reiškia kelionę stebint, fotografuojant ir gėrintis Afrikos gamta ir gyvūnais. Išmokykim vaikus mylėti, gerbti ir vertinti mus supantį platųjį pasaulį!

safari gimtadienis

O žirafiukė iš Serengeti parko Vokietijoje siunčia pačius safariškiausius linkėjimus visiems vaikams!

 Nuotraukos, tekstas ir piešinys - © Gimtadienio mugė

2 Responses

  1. Kristina
    |

    Kaip isigyti plakata,, safaris,,?

  2. Alvilė Rimaitė
    |

    Sveiki, Kristina, susisiekite, prašau, su PartyInbox.lt – jie pasakys, ar dar turi šių plakatų. Jei ne – tikrai pasiūlys vietoje jų kitų šaunių sprendimų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *