vienkartiniai puodeliai darbeliai žaidimai ir kitos idėjos ką su jais nuveikti

Vienkartiniai puodeliai – darbeliai, žaidimai ir kitos idėjos ką su jais nuveikti

Man labai smagu kūrybiškai įdarbinti daiktus, ypač tuos, kuriuos naudojame retai ar aplamai tik vieną kartą. Šiandien ir subūriau idėjas, ką nuveikti su įprastai tik vienąsyk panaudojamais popieriniais ar plastikiniais puodeliais. Juk vasara – metas, kai vienkartinės stiklinės būriais mums tarnauja įvairiausiose šventėse gryname ore. Daugumai jų, ypač jei gertas buvo tik vanduo ( o vaikų šventėse, mano galva, tai gėrimas numeris 1!), galime suteikti po antrą šansą – spalvingą ir įdomų.

Matematika pradedantiesiems – ant balto ar spalvoto popieriaus lapo pridėję vienkartinę stiklinaitę, apibrėškime 9 ratus. Į kiekvieną jų įrašykime skirtingą skaičių taškų nuo 1 iki 9. Ant 9 stiklinių dugno taip pat užrašykime skaičius nuo 1 iki 9. Mažų žmonių užduotis – surasti kiekvienai stiklinei jos ratą, ant kurio ji turi nutūpti taip, kad atitiktų skaičius. Kompaktiškai susidedantis ir mažiems smalsučiams labai patinkantis žaidimas.

Namukai – iš spalvoto popieriaus iškirpkime apskritimus, perlenkime lengvai per pusę ir įkirpkime iki centro. Apskritimą susukime ir suklijuokime permatoma juosta ar klijais, kad gautųsi stogelis. Jį priklijuokime prie vienkartinio popierinio puodelio, prieš tai pastarąjį kartu su vaikais išpiešę kaip namuką. Tokiuose namuose labai mėgsta gyventi lego žmogeliukai ir kiti smulkūs žaislai.

Lauktuvės iš gimtadienio – popierinius puodelius galime naudoti lauktuvėms iš šventės sudėti. Juk taip smagu parsinešti į namus šventės tema puoštą puoduką su šauniu turiniu!

Dėžutė staigmenai – vienkartinis puodukas gali viens du virsti dėžute: toms pačioms lauktuvėms sudėti, smulkiems žaisliukams paslėpti ar Advento kalendoriaus dalimi tapti. Tereikia nukirpti storesnį viršaus kraštelį ir viršutinę dalį sukarpyti į 5-7 dalis. Jas užlenkiame, virvele perrišame ir – turime šaunią popierinę dėžutę.

Prakalbome apie Adventą, tad laikas paminėti ir kitą žieminį puodelių panaudojimo būdą – naujametinį konfeti. Kaip jį pasigaminti, detalų aprašymą rasite čia.

Permatomos vienkartinės stiklinės gali būti įvairiausiai išpieštos ir apklijuotos medžiaga, taip nesunkiai jas priderinant prie šventės temos. Olafas, Helovino stiklinė su vynuogėmis ar tiesiog linksmi padarėliai – tik kelios idėjos, o jų gali būti begalė.

Popieriniai puodeliai taip pat gali virsti įvairiausiai gyviais, be to, dar ir naudingais – iš apversto puodelio vaikai gali pasidaryti tupinčią pelėdą – tušinukų laikiklį. Tereikia priklijuoti sparnus, pelėdos veiduką ir puodelio dugne iškirpti kelias skyles tušinukams.

Ta pačia proga primenu, kad plačią plačiausią, margą margiausią vienkartinių puodelių vaikų šventėms įvairovę rasite Party Inbox parduotuvėse – tiek tikroje, Žvėryne, Sėlių g. 32, tiek ir elektroninėje. Įraše pozavę puodeliai veik visi iš šios švenčių karalystės – man labai patinka, kad jie ne tik labai gražūs, bet ir kokybiški, tvirti ir tikrai gali būti dar daug sykių įvairiai kūrybiškai panaudojami.

vienkartiniai puodeliai

Nuotraukos: Alvilės Rimaitės, PartyInbox.lt.

Remiamas turinys

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *