7 idėjos paskutinės minutės valgomoms kalėdinėms dovanoms

7 idėjos paskutinės minutės valgomoms kalėdinėms dovanoms

Iki Kalėdų vos kelios dienos, o labai norisi patiems pagaminti bent dalį dovanų? Rikiuojame į vieną eilę receptus, su kuriais sugaišime labai nedaug, o rezultatą turėsime puikų – savo ruoštą, gardžią ir išvaizdžią valgomą kalėdinę dovaną. Ja galime papildyti kitą dovanojamą daiktą, arba dovanoti vieną, kaip nedidelį, tačiau labai nuoširdų ir tikrą dėmesio ženklą. Beje, čia esantys receptai puikiai tiks ir vyresniems vaikams, norintiems mamą, tėtį ar kitą artimą žmogų nustebinti savo gaminta dovanėle.

Sveikesni šokoladiniai triufeliai su graikišku jogurtu – sulipdomi vos per kelias minutes, ypatingai gardūs, tiesiog šilkinio skonio. Jiems pagaminti rinkitės kuo kokybiškesnius produktus, iki dovanojant, laikykite šaldytuve. Receptas – čia.

sveikesni šokoladiniai triufeliai su graikišku jogurtu

Traškučiai iš obuolių – labai traškūs, apgaubti cinamono debesėliu, pačios gamtos papuošti dailia sėklalizdžio žvaigždele – puikiai tinka Kalėdoms. Mums reikia tik labai plonai supaustyti, kitą darbą nuveiks orkaitė ar džiovyklė. Išdžiūvusius sudėkime į celofano maišelius, juose skanėstas ilgiausiai išliks traškus. Receptas – čia.

obuolių čipsai

Kalėdinis pyragas butelyje – į dailų stiklinį indą susluoksniuojame miltus, kakavą, rudą cukrų, viršų puošiame graikiškais riešutais. Gavęs pyragą dovanų, galės jį išsikepti net ir kitais metais – apie viską plačiau skaitykite čia. Čia rasite ir kaip pagaminti kitą panašią dovaną – avižinių sausainių kepimo mišinį.

2 receptai greitoms kalėdinėms dovanoms pyragas ir sausainiai stiklainyje

Naminė granola – dar viena praktiška dovana stiklainyje, kuri labai praverčia ruošiant gardžius ir sveikus pusryčius, ar tiesiog norint skaniai paužkandžiaut. Receptas – čia.

granola-receptas-kaip-pagaminti

Žemės riešutų sviestas – jį pagaminti taip paprasta, tereikia virtuvės kombainu sumalti kepintus riešutus, pridėti šaukštelį aliejaus ir žiupsnį druskos. Detaliau viskas surašyta čia. Naminis žemės riešutų sviestas sveikesnis ir šimtą kartų skanesnis už pirktinius savo pusbrolius, o savo riešutine tema puikiai tinka Kalėdoms. Laikyti jį reikia kambario temperatūroje, o valgyti drąsiai galime 2 mėnesius ir ilgiau.

naminis žemės riešuų sviestas

Kalėdiniai dvispalviai sausainiai – atrodo labai sudėtingai ir tikrai ne paskutinei minutei, tačiau iš tiesų, šiuos gražuolius pagaminti nesunku, tereikia į dalį tešlos įberti kakavos. Net vienas ar du tokie sausainiai, dailiai supakuoti, gali tapti šaunia valgoma dovanėle. Taigi, iškepę kelias skardas, apdovanoti galėsime visą giminę. Sausainių receptas – čia.

Valgomas dovanas jau turime, kaip jas dailiai supakuoti? Čia tiesiog nepamainomi patarėjai ir įkvėpėjai – Party Inbox. Apsilankykite jų išskirtinių šventinių dekoracijų parduotuvėse internete ar Sėlių g. 39, Vilniuje ir apsidairykite: maišeliai, dėžutės, indeliai, vokeliai – įvairovė didžiausia, o šiuo metu ten dar ir puikios prieššventinės nuolaidos!

Taip pat skaitykite:

„25 idėjos valgomoms kalėdinėms dovanoms“

„Kaip supakuoti valgomas dovanas?“

Nuotraukos: Alvilės Rimaitės, Vytenio Bagušausko, Party Inbox.

Remiamas turinys

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *