Žaislų nuoma kūrybiškam laisvalaikiui ar šventei

Organizuojate šventę savo vaikui ir atrodo, kad visos pramogos jau išbandytos? Turime Jums pasiūlymą!

Mes kuriame ir gaminame lavinamuosius žaislus ir priemones, kurios įkvepia mažuosius kurti ir mokytis vienu metu. Skamba neįtikėtinai?

Reiškia dar nesate išbandę magiškojo edu2 šviesos staliuko, sensorinės žaidimų širmelės ar žaismingojo Tetrikubo! Paverskite vaikų šventę, savaitgalį nepaprastu su mūsų minimalistinio dizaino žaislais, žadinančiais vaizduotę.

Šie žaislai patiks ir didesniems, ir mažesniems vaikams. Norėdami įkurti kūrybinę dirbtuvėlę, rinkitės mūsų šviečiantį staliuką. Pakvieskite vaikus piešti guašu, žaisti su smėliu ar tyrinėti įvairius gamtos objektus. Šviesa pritrauks dėmėsį bei leis pažvelgti į kasdieninius dalykus šiek tiek kitaip.

Širmelė vilioja mažylius savo skylutėmis, į kurias galima įverti virveles, įstumti veltinius kamuoliukus ar kamštukus. Jei neapsižiūrėsite, Jūsų batų raišteliai greitai gali atsidurti ant sensorinės širmelė. Taip pat širmelė puikiai tinka visų laikų mėgstamiausiam vaikų žaidimui „namai”.

Jei gimtadienio svečiai nenustygsta vietoje, Tetrikubas neleis nuobodžiauti. Ryškūs, spalvingi ir lengvi Tetrikubo blokai traukia vaikus ne tik konstruoti, bet ir dūkti. O pavargę galės minkštai atsisėsti ir dalintis įspūdžiais.

Daugiau kūrybiško žaidimo idėjų pamatykite mūsų Instagram paskyroje @edu2toys!

Mūsų žaislų nuoma yra paprasta. Užsisakykite internetu arba telefonu. Vilniuje galėsite paimti žaislus adresu Paupio 28. Skambinkite, rašykite ir rasime Jums tinkamą sprendimą.

  • edu2 – kūrybiškam laisvalaikiui
  • Telefonas ir el. paštas: +370 699 96092; labas@edu2.lt
  • Pinterest: www.pinterest.com/edu2play
  • FB paskyra: www.facebook.com/edu2play
  • Interneto svetainė: http://www.edu2.lt