gimtadienis berniukui kur švęsti kaip papuošti kokias pramogas sugalvoti

Gimtadienis berniukui – kur švęsti, kaip papuošti, kokias pramogas sugalvoti

Gimtadienis berniukui – įrašas šeimoms, kuriose auga bent vienas vaikinukas. Kviečiu iš arčiau susipažinti su smagiomis idėjomis berniuko gimtadieniui – kokias šaunias veiklas suorganizuoti, kaip dekoruoti, kur atšvęsti. Pažadu, bus visko: mašinų, dronų, sporto bei azarto, tikros ir virtualios realybės, ir daug kitų, jauniems vyrukams labai patinkančių reikalų!

Kopiam! Laipiojimo gimtadienis – tai, ko reikia amžinai vietoje nenustygstantiems berniukams! „Scala Dream“ – laipiojimo uolomis klubas Klaipėdoje, vaikiškus gimtadienius organizuoja daug metų, tad puikiai žino, kas patinka įvairaus amžiaus vaikams. Čia aktyvius gimtadienius skirtingomis programomis gali švęsti vaikai nuo 6 iki 16 metų. Jokio specialaus pasiruošimo tam nereikia – lipti aukšta siena gali visi. Vaikai supažindinami su saugumo taisyklėmis, jį taip pat užtikrina sienos apačioje įrengti čiužiniai. Laipiojimo pramogos apipinamos žaidimais, estafetėmis bei teminėmis užduotimis, o gimtadienininkas gauna diplomą bei pakilnojamas su virve tiek kartų, kiek jam sueina metų! Viena iš tų šaunių vietų, kur vaikai nori grįžti dar ir dar.

 

Lekiam! Kuris berniukas atsisakys sudalyvauti kartingų varžybose? Vilniuje ir Kaune veikiantys Kartlando kartodromai laukia jaunųjų lenktynininkų – čia pramogų nesustabdys jokios oro sąlygos, nes kartodromai įsikūrę vidaus patalpose ir veikia visus metus. Švenčiant Kartlande kiekvienas vaikas ne tik gaus pirmąjį savo „Piloto pažymėjimą“, bet ir įgaus bazines žinias, reikalingas valdyti kartingui. Tai vienintelės vietos Lietuvoje, kur standartiniais ir specialiai pritaikytais vaikams kartingais savarankiškai važiuoti gali net ir mažyliai nuo 4 metų. Dėmesingi instruktoriai, puikiai prižiūrėtos trasos, erdvios ir jaukios patalpos gimtadienio vaišėms pertraukose tarp varžybų, galimybė stebėti rezultatus realiu laiku per TV ekranus ir iš kartodromo priimamojo. Draugiškos varžybos ir apdovanojimai po jų padės sukurti tiesiog nepakartojamą šventę.

 

Skrendam! Prieš gerus metus vaikų švenčių pasaulį papildę gimtadieniai su dronais – vienas azartiškiausių šventės variantų. Atitraukite vaikus nuo ekranų! – toks yra DRONAUTO siekis ir šūkis. Organizatoriai džiaugiasi, kad jiems pavyko – jų rengiamose šventėse nepamatysi į mobiliuosius įlindusio jaunimo – visas 2 valandas vaikai yra aktyviame veiksme! Dronų valdymo pamoka; radijo bangomis valdomų automobiliukų lenktynės ir drift’as; oro stalo žaidimas, ypač mėgstamas tėvelių; „Angry birds“ gyvai – iš laidynių į krepšius ir taikinius; ir net autofutbolas, kai oro srautu iškeltą švytintį kamuolį radijo bangomis valdomais automobiliais reikia įvaryti į vartus. Vaikus čia džiugina viskas, net ir neįprastai šviečiantys rūbai. Tačiau smagiausia, kad tokiame gimtadienyje, dar stipriau nei neįprasta šviesa, švyti pačių vaikų akys!

 

Sveiko azarto kupini ir „Miesto pramogų“ organizuojami lazerių mūšiai gamtoje. Berniuko gimtadienį su šiuo puikiu komandiniu žaidimu galima surengti savo pasirinktoje lauko erdvėje arba organizatorių įrengtoje aikštelėje Sapieginės miškuose, Vilniuje. Tai, be abejonės, didžiausia ir šauniausia lazerių arena – neribotos erdvės, apkasai, miškas, grynas oras. Žaidžiama lazeriniais ginklais, žaidėjui nesukeliančiais jokio skausmo ar kito neigiamo poveikio, žaisti gali vaikai nuo 6-7 metų. Iš patirties galiu pasakyti, kad lazerių mūšiai vienodai įtraukia – tiesiog įsiurbia visus šventės dalyvius: berniukus ir mergaites; tėčius ir mamas. O netinkamo oro šiam žaidimui tiesiog nėra – tikros emocijos bei puiki nuotaika garantuoti ir saulei šviečiant, ir lyjant ar sningant.

 

Lankai! Jiems neabejinga visa vyriška giminė – tiek tėčiai, kurių vaikystę kadaise spalvino laukinių vakarų dvasia filmuose bei knygose, tiek sūnūs, kuriems ShadowSong organizuojama Lankininkų kova tampa vienu šauniausiu įspūdžių. Aktyvus ir linksmas komandinis žaidimas, kuriame naudojamos saugios ir skausmo nesukeliančios strėlės minkštais, bukais antgaliais, o aprangai nekeliami jokie specialūs reikalavimai, svarbu, kad ji būtų nevaržanti judesių ir papildyta organizatorių duodamu šalmu. Žaidžiama dviem komandomis, kurias apjungia bendras tikslas eliminuoti priešininkus, pelnyti kuo daugiau taškų ir laimėti priešo vėliavą. Sportas, poilsis ir puiki berniukiško gimtadienio pramoga gryname ore.

 

Neriame į virtualią realybę! Pasivaikščiojimas kosmose, įstabus povandeninio pasaulio grožis, pažintis su dinozaurais ar pašėlęs pasivažinėjimas amerikietiškais kalneliais. Pramogų kambarys Vilniuje „Virtualiosios realybės vaizdai“ vaikams gimtadienio metu siūlo pramogauti net trijose skirtingose erdvėse su puikia nauja įranga – čia ir 2017 metų 9 D virtualiosios realybės simuliatoriai, kėdės bei kinas su plačia filmoteka, naujausios žaidimų konsolės, 3 D vaizdo bei HTC Vive akiniai, kurie leidžia ne tik pamatyti tikrovėje neegzistuojančią aplinką, bet ir paliesti, pakelti ir naudoti joje esančius daiktus. Sukaktuvininko laukia staigmena, o visos gimtadienio kompanijos – didžiulė nepamirštamų įspūdžių puokštė.

 

Pasportuojam! Komandiniai žaidimai, estafetės, rungtys – „Vaikų sportas“ kiekvienam vaiko gimtadieniui, atsižvelgdamas į dalyvių skaičių, amžių bei pomėgius parengia individualią programą – ar gali būti kas šauniau aktyviems ir judriems berniukams? Penktus metus dirbanti pozityvių trenerių komanda dega energija įkvėpti vaikus pamilti sportą. Jie įsitikinę, kad patraukti jaunimą sporto pusėn galima tik tada, kai tai suteikia gerų emocijų. Todėl renkasi žaidimą – patraukliausią ir linksmiausią sporto formą, neįpareigojančią ir suteikiančią galimybę atsipalaiduoti. Aktyvių žaidimų, įvairių sporto šakų bei judėjimo džiaugsmo pripildyta šventė, o sukaktuvininkui visuomet įteikiama sportiška dovana!

 

Dažasvydis – vienas iš klasikinių berniuko gimtadienio variantų. „Dažasvydis Kaune“ ir „Dažasvydis Klaipėdoje“ siūlo ne tik visiems žinomą dažasvydį, bet ir jo alternatyvą, pritaikytą mažiesiems – dažasvydį vaikams. Šiam žaidimui naudojami lengvesni ir silpnesni dažasvydžio markeriai, kurie šaudo mažesniais kamuoliukais su dažų užpildu. Naudojant šią įrangą, mėgautis pramoga galima nejaučiant jokio skausmo, todėl žaisti gali vaikai jau nuo 6-7 metų. „Dažasvydis Kaune“ ir „Dažasvydis Klaipėdoje“ žaidimus organizuoja savo uždarose arba atvirose aikštelėse, arba gali atvykti į jūsų pasirinktą šventės vietą su mobilia pripučiama sportine dažasvydžio aikštele. Žaidimus prižiūri patyrę kvalifikuoti instruktoriai, kurių patirtis užtikrina gerai praleistą laiką ir saugų žaidimą.

Ir pabaigai – apie berniuko gimtadienio dekoracijas – kas šiuo metu populiaru, dalinasi Gimtadienio mugės ištikimi bičiuliai, šventinių dekoracijų parduotuvė Party Inbox. Viena iš jos įkūrėjų, Renata sako, kad jau daugybę metų berniukų tarpe nepraranda populiarumo tiek Žmogus Voras, tiek Betmenas. Paskutiniais metais labai išpopuliarėjo Minecraft žaidimo tematika ir, pasirodžius naujajam filmui, Žvaigždžių karai. Itin populiarus Lego, bei su juo susiję Lego Batman ir Lego Ninjago. Party Inbox itin rūpi įvairovė, tad jie nuolat pristato pirkėjams ką nors naujo, tarkime, Hario Poterio kolekciją vyresniesiems, arba Traukinuką ir Lėktuvėlį mažesniems. Šias neutralias tematikas, kaip ir Traktorius ar Policininkus, renkasi tie, kurie neturi savo mėgstamiausių išskirtinių herojų.

Ką dar smagaus galime sugalvoti berniuko gimtadieniui? Galime surengti lobio paieškas patys pagaminę sendintą lobių žemėlapį, jei švenčiame prie vandens telkinio – galime suorganizuoti laivelių plukdymo varžybas; smagius ir namuose paprastai paruošiamus mokslo eksperimentus, jų idėjų rasite čia ir čia; žaisti krepšinio, lego, statybininko, piratų ar indėnų temomis.

Nuotraukos ir video: „Scala Dream“, „Kartlandas“, „Dronautas“, „Miesto pramogos“, „ShadowSong“, „Virtualios realybės vaizdai“, „Vaikų sportas“, „Dažasvydis Kaune“, „Party Inbox“, Alvilės Rimaitės.

Remiamas turinys

2 Responses

  1. Jurkė
    |

    O ką dovanoti berniukui? Esame pakvieti į gimtadienį, kurio tema bus lego, nes vaikas didelis lego gerbėjas. Galvoju padovanoti lego rinkinį, bet gali būti, kad jis jau turi kažką panašaus, o didesni konstruktoriai dar brangesni. Gal turit idėjų, kas dar patiktų konstruoti mėgstančiam vaikui?

  2. Alvilė Rimaitė
    |

    Sveiki, aš bandyčiau paklausti tėvelių, kokius rinkinius vaikas jau turi, o kurių dar ne 😉 Šalia Lego dar yra puikūs Playmobil, LaQ japoniški konstruktoriai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *