gimtadienis vien iš tortų

Gimtadienis vien iš tortų!

Pamenate, kaip Karlsonas klausė Mažylio? Ar negalima paprašyti mamos, kad vietoje vieno torto su aštuoniomis žvakutėmis iškeptų aštuonis tortus su viena žvakute? Balandžio pirmosios proga papokštaukime – pagaminkime visas gimtadienio vaišes, nuo užkandžių iki deserto, vien tik iš tortų.

Sumuštinių tortas su vištiena ir daržovėmis – iš švediškos virtuvės atkeliavęs labai gardus užkandis. Receptas laukia čia.

Silkės tortas, arba silkė pataluose – į atsegamą torto formą klojami šie sluoksniai: sūdytos silkės gabalėliai, tarkuoti virti burokėliai, smulkiai pjaustyti svogūnai, majonezo pertepimas, kubeliais pjaustytos virtos bulvės, kubeliais pjaustytos virtos morkos, tarkuotas obuolys, majonezo pertepimas, puošiame pjaustytu kiaušiniu. Pašaldome kelias valandas šaldyvtuve, prieš patiekiant nuimame tortinės šonus.

Lietinių blynų tortas su mėsa – vaikams šiame recepte sugroja žodžių blynai ir tortas derinys. Sotus, gardus, nesunkiai pagaminamas – receptas čia.

lietinių tortas su mėsa gimtadienio mugė

Makaronų tortas – šis receptas irgi vaikus sužavi pavadinimu. Skoniu artimas mažų žmonių dažniausiai garbinamai lazanijai – receptas čia.

kaip iškepti makaronų tortą

Dar vienas blynų tortas – šis jau saldus, desertinis. Vienas pirmųjų Gimtadienio mugės receptų – jis čia.

Lietinių tortas

Atsigaivinimui – vaisinis tortukas iš vaisių. Čia vieno recepto nėra, tiesiog žaidžiame mėgstamais vaisiais. Galime ir formą įdomesnę sudėlioti, tarkime – drugelio.

Dar vienas vaisių tortas, kitaip vadinamas vaisių pica – pagrindas iš datulių ir migdolų, kremas iš greitinėlės sūrio ir natūralaus jogurto. Burnoje tirpsta, o ir sveikiau už daugelį tradicinių saldumynų. Receptas – čia.

Jei jau žaidžiame su tortais – galime iškepti visą puokštę mažų tortukų. Vienas variantas – čia. Kitas variantas – čia.

Tortą galime pagaminti iš vaflių – greitas receptas čia.

Taip pat tortą galime sudėlioti iš sausainių, saldžių gardžių spurgų, keksiukų, makarunų.

Tortą galime pasigaminti ir iš ledų! Receptas – čia.

Ir, žinoma, viską vainikuoti galime įprastu, tradiciniu, mėgstamu tortu. Gimtadienio mugės populiariausieji: nekepti tortai, Zacherio tortas, graikiškų riešutų tortas, sveikesnis tortas su cukinija, medaus tortas.

Nuotraukos: © Alvilės Rimaitės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *