išleistuvės darželyje 15 smagių idėjų

Išleistuvės darželyje – 15 smagių idėjų

Vyriausių darželinukų mamoms pavasaris pražysta vienu papildomu klaustuku: išleistuvės iš darželio – ką įdomaus nuveikti pasibaigus oficialiajai jų daliai, kokią programą sudėlioti, pramogas suorganizuoti, kad visiems būtų smagu, linksma ir geriausia prasme įsimintina?

Į vieną eilę rikiuoju vaikiškų švenčių idėjas, tinkamiausias svarbiajai darželinukų šventei:

Ypatingai papuošta grupė – ją galime padabinti užsakytomis teminėmis dekoracijomis arba sušildyti savo pačių kartu su vaikais kurtomis popierinėmis ar vėliavėlių girliandomis, drugeliais iš keksiukų popierėlių, saldainių-ledinukų puokštėmis, žaismingais balionais, pom-pom iš tiulio ar tiesiog vaikų piešiniais.

Gėlės, krūmo ar medelio sodinimas – populiarus, prasmingas ir gražus darželinukų išleistuvių akcentas.

Fotosesija – dailios nuotraukos iš tokio svarbaus vaikystės skyriaus užbaigimo – šiltam prisiminimui.

Milžiniški muilo burbulai – juos pučiantis Vėjų Gaudymas sako, kad tai ne tik linksma ir įtraukianti veikla, ne tik nuostabos šūksniai ir plačios šypsenos ar efektingos nuotraukos, bet ir gražus vaikystės simbolis atsisveikinant su darželiu ir nerūpestinga vaikyste jame. Atėję pirmą kartą į darželį pūtėme mažus muilo burbulus, o dabar užaugo ne tik vaikai, bet ir burbulai!
Smagiausia, kad Vėjų Gaudymo šou didelius muilo burbulus gali leisti visi –  vaikai, tėveliai, ir, žinoma, auklėtojos. Po neilgos parodomosios programos (jau po pirmojo burbulo vaikai nori kuo greičiau pabandyti patys!), vaikams surengiama trumpa pamokėlė, o tada jau visi kartu džiaugiasi, varžosi, pūčia ir sprogdina – išleistuvės papuošiamos visa valanda burbuliuoto džiaugsmo.

Kitos skrajojančios išleistuvių pramogos – į dangų paleidžiami helio balionai su užrašytomis vaikų svajonėmis ar dangaus žibintai – pastarieji ypač tinka jei neoficialioji šventės dalis rengiama vakare, besileidžiant sutemoms, kaip antai surengus išvyką po vakarėjantį miestą ar parką.

Jei netoliese yra nedidelis sraunus upelis su gražiomis apylinkėmis – galima suorganizuoti laivelių plukdymą juo.

Ekskursija – tai gali būti aukščiau minėtas pasivaikščiojimas po vakaro šviesomis sužibusį miestą, pasiplaukiojimas garlaiviu, važiavimas traukiniu ir kitos vaikams patrauklios išvykų formos. Be abejo, galima suorganizuoti ir smagų žygį į gamtą su laužo kūrenimu, vaišėmis gryname ore ir šauniais lauko žaidimais – jiems idėjų rasite čia.

Gamtos apsuptyje nepakartojamas šventes vaikams rengia šalia Vilniaus įsikūrusi Šiaudinė sala. Tikras kaimo gyvenimas iš arčiau – pasivažinėjimas arkliuko traukiamu vežimu, viščiukų rodeo ir triušiukų gaudynės, lobių paieškos, bėgiojimas basomis po pievą ir šauniausios šokinėjimo ant šiaudų pramogos.
Šiaudinėje saloje laukia dvi papuoštos pavėsinės, talpinančios daugiau nei 40 žmonių, mažiesiems įrengtas „namelis – palapinė“, dengtas šiaudinis batutas, lauko kepsninė ir visi reikalingi jos priedai.

Išleistuvės žaidimų kambaryje – ne tik vaikams be galo patinkanti, bet ir simbolinę atsisveikinimo su ankstyvąja vaikyste prasmę turinti šventės forma. Jei jau švęsti žaidžiant, tai kodėl neapsilankius pačioje Žaidimų akademijoje?! Juolab, kad joje laukia šaunios, išleistuvėms puikiai tinkančios programos: Laukiniai vakarai, XXI amžiaus piratai, Kambarinė olimpiada, Žinių karalienė-pokštų deivė; Vaizdo klipo kūrimas – telieka išsirinkti įdomiausią ir smagiai atšvęsti. Kori Kori žaidimų akademijoje be minėtų programų vaikų laukia ir gausybė originalių žaidimų: lavinamieji koriai, galvosūkių sienelės, konstruktorių palangė, o taip pat judriųjų žaidimų zona, sūpuoklės ir kitos pramogos.

išleistuvės iš darželio žaidimų kambarys

žaidimų kambarys darželio išleistuvms vilnius

Į darželio išleistuves galime pakviesti ir vaikų mylimą personažąTobuladiena.lt siūlo išsinuomoti vaikų mėgstamo personažo kostiumą. Kiek džiaugsmo vaikams, kai su jais kalbasi, žaidžia, fotografuojasi, įteikia dovanėles ir kitaip smagiai leidžia laiką peliukai, poniai, sniego seniai, bitės, begemotukai ar kiti mėgstami veikėjai! Toks personažas netgi gali pravesti smagią edukacinę programą – jai idėjų rasite žemiau.

Edukacinės pramogos. Galima užsakyti arba suorganizuoti patiems: pakviesti vaikus piešti kitaip – spalvoti medinius pagaliukus (tinka paprastas guašas), akmenukus (tekstiliniais flomasteriais), iš piešimo popieriaus rulono (būna pirkti Ikea) pasigaminti medžius juosiančius molbertus.

Kartu su vaikais galime pasidaryti vandenyje besiskleidžiančių gėlių ar surengti vaikams paprastai labai patinkančių mokslinių eksperimentų – jiem paprastų idėjų rasite čia ir čia.

Ir pabaigai – apie atsiminimo dovanas vaikams ir auklėtojoms. Tai gali būti filmas ar fotoknyga – iš visų darželyje praleistų metų ar tik paskutinių mėnesių akimirkų – juos pagaminti gali tiek profesionalai, tiek kūrybiški tėčiai ar mamos.

Tuo tarpu Foto dovanos siūlo visą eilę personalizuotų darželio išleistuvių dovanų idėjų: išleistuvių žurnalą, iliustruotą grupės vaikų nuotraukomis, jų prisistatymais ir mintimis; pirštukų antspaudų medį auklėtojai; ženkliukus–apdovanojimus tiek vaikams, tiek auklėtojoms; spausdintas padėkas ir kitas idėjas.

Darželio išleistuvių proga galime surengti ir loteriją – ji paprastai turi didelį pasisekimą, tik dovanėles parinkime apylyges. Kaip pasigaminti nutrinamus loterijos bilietus – aprašyta čia.

Štai tiek idėjų mažiesiems be penkių minučių mokinukams – spalvingos ir šviesios darželio išleistuvių šventės!

Nuotraukos: Vėjų Gaudymas (4); Šiaudinė sala (4), Kori Kori Žaidimų akademija (2); Tobula diena (2); Foto dovanos (5); Alvilė Rimaitė (10).

Remiamas turinys

  1. Ingrida
    |

    Laba diena, parašykite kontaktini telefoną ar el. paštą norime su jumis susisiekti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *