kaip įdarbinti naudotą dovanų popierių

Kaip įdarbinti naudotą dovanų popierių?

Man labai patinka, kai daiktams pavyksta surasti naujas prasmingas užduotis. Štai ir po Kalėdų ar gimtadienio likusią šūsnį naudoto dovanų popieriaus galime sėkmingai įdarbinti – dovanų popieriaus atraižos naujai sušvinta kūrybiniuose vaikų darbeliuose, dekoracijose, rankų darbo papuošaluose, popieriniuose žaisluose – visur, kur reikia nedidelio gabalėlio spalvoto raštuoto popieriaus.

Gimtadienio kepurėlės – jas galime susukti ir iš skirtingų atraižų, vaikai išsirinks po labiausiai patinkančią. Tokios kepurės labai praverčia ir kai prireikia skubiai atšvęsti meškio ar lėlytės gimtadienį.

Spalvingu popieriumi apklijuotos popierinės karūnos – apklijuokime vientisai arba derinkime su kitomis aplikacijomis, spalvojimu guašu ar flomasteriais.

Balionai, apklijuoti raštuotu popieriumi virsta drambliais, viščiukais ir kitais linksmais padarėliais. O popierinių girliandų iš dovanų popieriaus atraižų galime sukurti pačių pačių įvairiausių.

Popierinės snaigės ar gėlės – langui papuošti, ar išsvajotam ledinukui įpakuoti.

Gimtadienio ar Naujųjų metų fejerverkams – konfeti iš dovanų popieriaus.

Kūrybiniai darbeliai – plonesnis dovanų popierius pravers gaminant papuošalų ar kitų smulkmenų dėžutes; paprastas, bet mergaitėms laaabai patinkančias popierines apyrankes.

Kurti atvirukus, pagyvintus popieriaus aplikacijomis labai smagu – juk personažus galime aprengti įmantriausio rašto rūbais!

Panašiu būdu kartu su vaikais galime sukurti visą drabužių kolekciją popierinėms lėlėms, arba ištapetuoti lėlių namą.

Ir, žinoma, dovanų popieriaus atraižėles galėsime panaudoti antrąsyk, suvyniodami į jas mažesnes, smulkesnes dovanas.

Nuotraukos: Alvilės Rimaitės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *