Mažylio gimtadienis su meškiuku

Mažylių ištikimas draugas, emociškai šiltos ir jaukios vaikystės simbolis – meškiukas tiesiog puikiai tinka pirmiesiems gimtadieniams papuošti, ypač jei norisi juos apsiausti miela nuotaika. Į mažylių gimtadienius galime pakviesti vieną kitą meškį, o galime ir visą teminį meškiukų gimtadienį surengti.

Meškiuko tortas – vienas paprasčiausių būdų, neturint išskirtinių įgūdžių, tortui suteikti vaikų mėgstamo veikėjo pavidalą. Meškio tortas patinka tiek mažiems, tiek ir paaugusiems bambliukams – labai meškiškas morkų ir žemės riešutų torto receptas bei gaminimo eiga jūsų laukia čia.
tortas vaikams meškiukas gimtadienio mugė
Išskirtinio dailumo „Keksiukų pasaulio“ meškinų tema, paįvairinta detalėmis iš mielos mažylių kasdienybės. Patikėkite, vaikus tokių keksiukų dėžutė tiesiog užburia – ji gali tapti pagrindiniu mažylio šventės saldaus stalo akcentu. Ir svarbiausia – keksiukai ne tik gražūs, bet ir labai gardūs – išbandyta.

Meškio formos sausainiai iš žemės riešutų sviesto – vieni jaukiausių sausainių, namus pripildantys pasakiško riešutų kvapo, jų receptas – čia. Meškiški ir cukriniai žvėrelių pėdučių sausainiai, kaip juos išsikepti rasite čia.

Kartu su vyresniaisiais vaikais mažojo brolio ar sesės šventei papuošti galime pagaminti meškio balioną. Arba smagias ir greitai padaromas meškiuko kaukes.

Jei draugaujate su virbalais, viena jaukiausių dovanų – megztas meškiukas. Rankų darbo žaisliukai mažylius veikia tiesiog magiškai – jie tikrai ypatingi. Meškio mezgimo aprašymas – čia.

Megztas meškiukas

Meškiškoms vaišėms puikiai tiks skanumynai su medumi, pavyzdžiui, avižų batonėliai iš 3-jų ingredientų: greitai paruošiami, sveiki ir labai skanūs, chalvą kiek primenantys gardėsiai.

Medaus tortas taip pat meškių temoje gali drąsiai pasirodyti, ypač dekoruotas grybukais bei riešutais.

Meškio gimtadienio dekoracijoms galime naudoti pintinėles, žaislinius meškiukus, mažus medaus indelius, riešutus, uogas. Paprastus ledinukus ant pagaliuko taip pat galime paversti meškiukais ir susmeigti į riešutų indelį – mano nuotraukoje toks lokiukas briedžių kompanijoje įsitaisęs. Puikiai tinka ir valgoma dekoracija šokoladiniai šaukštai – juk meškiai tikri smaližiai!

Teminiai žaidimai meškiuko gimtadieniui – jei turime nesudėtingą dėlionę su lokiukais, mažylius pakvieskime pažaisti su ja dėlionių slėpynes. Arba smagųjį „Išsitrauk raidę“ meškių tema – iš išsirinktos raidės vaikams pasiūlykime vardinti viską, kas susiję su meškinais, čia tinka ir pasakos su meškomis, tarkime, Auksaplaukė ir trys lokiai, medus, bitės, patys garsiausi pasaulio meškiai: Mikė Pūkuotukas, Pedingtonas, Rudnosiukas, filmai bei knygos apie meškius.

Nuotraukos: „Keksiukų pasaulis“ (4), Alvilės Rimaitės (10).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *