vaiko gimtadienis cirko tema

Smagiai dryžuotas gimtadienis cirko tema

Linksmu šurmuliu, ryškiomis spalvomis ir smagia dryžuota nuotaika žongliruojanti cirko tema prašyte prašosi būti pakviesta į vaikų šventę. Gimtadieniui cirko tema nuobodulys tikrai negresia –  vien išgirdus žodį cirkas, galvoje ima skambėti linksmoji cirko muzikėlė rata tararara rata tara ir suktis begalės visokiausių minčių, ką galima nuveikti per cirko gimtadienį:

Pradėkime nuo dekoracijų: gimtadieniui cirko tema nepamainomas raudonai baltų dryžių, imituojančių cirko palapinę, derinys – staltiesė, stalo kortelės, indai, balionai ir net vaikų drabužiai gali būti smagiai dryžuoti.
Vėliavėlių girliandos – jomis galima puošti vaišių stalą, kambarį, mažytėmis popierinėmis girliandomis padabinti tortą ar kitas vaišes. Kaip pasidaryti vėliavėlių girliandą – rasite čia.
Koks cirko gimtadienis be žvėrelių? Čia į areną gali sušokti net ir žaislų stalčių gyventojai: mažos liūtų, dramblių, tigrų figūrėlės tiks stalo dekoravimui, didelis minkštas žaislas gali tapti pagrindine gimtadienio kambario puošmena. Specialiai cirko gimtadieniui galite pasidaryti balionų žvėrelių.

Kaip dekoraciją atsispausdinkite ir nusispalvinkite Gimtadienio mugės drambliuką. 2 iškirpti ir suklijuoti drambliai, tarp jų įklijuojant medinį pagaliuką, taps įsmeigiama dekoracija. Vaikams, kaip gimtadienio žaidimą, galite surengti drambliuko spalvojimo konkursą, o iškirptas dramblys, ant jo surašius tekstą, gali tapti kvietimu į cirko gimtadienį – spauskite ant paveikslėlio ir susiraskite spausdinimo parinktį.
Drambliukas - dekoracijai, spalvojimui, kvietimui
Jei prakalbome apie kvietimus, tai juos cirko temai labai paprastai pagamins ir patys vaikai. Nuotraukoje žemiau – keletas pavyzdžių, ką galima sugalvoti naudojant dekupažo ar paprastą spalvotą popierių. Panašiai pasigaminsite ir stalo kortelių.

Kai svečiai su kvietimais susirinks, padalinkite kiekvienam po raudoną klouno nosį arba po pačių padarytą gimtadienio kepurėlę – kaip jas padaryti rasite čia. Jei norite, kad kepurės labiau primintų klouno – prie jų apačios priklijuokite plaukus iš balto ar dažyto sintepono (rasite audinių parduotuvėse arba praardę nebrangią sintetinę pagalvę).

O jei svajojate apie gražų, stilingą vaiko gimtadienį cirko tema, kuriam nieko karpyti, klijuoti ar kitaip dekoruoti nereikėtų, kuris, tarsi burtų lazdele mostelėjus, staiga išdygtų prieš akis visas dryžuotas, spalvingas ir dailus it saldainis – kreipkitės į žaidimų kambarį „Ledinukas“. Išskirtiniai vienkartiniai teminiai indai, stalo kortelės, specialios dekoracijos, kvietimai į gimtadienį – bus paruošta visa, ko reikia. Jei pageidausite, net ir tikras klounas su linksma programa bus.

Patys matote, koks žavus „Ledinuko“ paruoštas Cirko arenos gimtadienis – jums tereikės atsinešti vaišes!

Cirko gimtadienio vaišėms labai tinka maistas, kurį rasime tikrame cirke ar šurmuliuojančioje mugėje: cukraus vata, spraginti kukurūzai, traškūs vištienos gabaliukai, įvairūs traškučiai – pasiruoškite jų naminių, iš bulvių, lavašo ar pastarnokų.

Ir būtinai pakvieskite ką nors iš serijos ant pagaliuko: bananus šokolade, pūstų ryžių skanumynus, cake pops, sausainius ant pagaliuko ar šaldyto arbūzo ledinukus

Smagiai sudėlioti vaisiai taip pat papuoš cirko gimtadienį: vėrinukai, ledų rageliai su vaisiais, ar net nedidelis spalvingas iš vaisių išpjaustytas tortukas.

Stalo dekoravimui puikiai tiks raudonai baltai dryžuoti arba ryškių spalvų margi ledinukai, guminukai bei kiti saldainiai.

Cirko gimtadienio pramogoms susiorganizuokite muilo burbulų putimą, balionų-žvėrelių klijavimą, drambliuko spalvojimą, žaidimą „Kvaili klausimai“ ar dėlionių slėpynes su cirko temai tinkančia dėlione.

Nuotraukos: žaidimų kambario „Ledinukas“ (5); A. Rimaitės (10), piešinys – Gimtadienio mugė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *