kaziuko mugė mokykloje ar darželyje darbelių idėjos

Kaziuko mugė mokykloje ar darželyje – darbelių idėjos

Kaziuko mugė šurmuliuoja ne tik Vilniaus centre – jau kuris laikas ji rengiama ir dažnoje mokykloje, ar darželyje. Gimtadienio mugėje, artėjant kovui, kasmet stebiu ūgtelėjusį susidomėjimą Kaziukui tinkamomis idėjomis. Todėl, kad būtų patogiau, vėl viename įraše rikiuoju darbelius, tinkamus mokyklos ar darželio mugės prekystaliui.

Paprastesnius iš jų, dauguma pradinukų įveiks patys, sudėtingesnius kviečiu kurti kartu su vaikais. Labai džiaugiuosi gaudama jūsų komentarus, atsiliepimus, kuriuose rašote, kaip Gimtadienio mugės idėjos paskatina jūsų pačių mintis ir kūrybiškumą. To visa širdimi ir linkiu: kad mano įrašai tebūtų siūlas, už kurio užsikabinę – jūs ar vaikai – leisitės į smagiausius kūrybinius nuotykius. Pasidžiaukite kūryba – ji teikia tiek laimės!

3D viščiukai iš popieriaus

Juos galime kurti pakabinamus ant siūlo, ar tvirtinti prie medinio iešmelio – bus įsmeigiama dekoracija į svogūninių gėlių vazoną ar vazą. Plačiau – šiame įraše.

vaikų kūrybiniai darbeliai viščiukas

Magnetukai iš kriauklių, akmenėlių ir kitų gamtos gėrybių

Rankdarbių parduotuvėje įsigykite mažų magnetų. Patikimais karštais klijais priklijuokite prie jų atostogų lobius: kriaukles, vandenų nuglūdintus pagaliukus ar dailius akmenėlius. Plačiau – šiame įraše.

kriauklės akmenukai idėjos vaikų vasaros darbeliai

Megztas telefono dėkliukas

Jei vaikui labai norisi pradėti megzti virbalais, o namie yra siūlų likučių. Plačiau – šiame įraše.

megztas telefono dėkliukas smagus ir paprastas mezginys

Pakabukai iš gilių

Jei rudenį pasirinkome gilių, su vaikais galime sukurti žavius pakabukus. Geliniu rašikliu nupieškime veidelius ir karštais klijais pritvirtinkime virvelę. Plačiau – šiame įraše.

rankdarbiai iš gilių

Maišelis, kurio nereikia siūti

Kaziuko mugėje labai pravers – juk į jį galima susidėti ir kitus smulkius pirkinius! Iš dirbtinio veltinio vos per 5 minutes pagaminamas. O smagiausia, kad jį galima papuošti – karoliukais ar kitomis mielomis detalėmis. Plačiau – šiame įraše.

maišelis kurio nereikia siūti pagaminsim vos per 5 minutes

Nerta pynute apjuostas vazonas

Vąšeliu nunerti pynutę gali daugelis vyresnių pradinukų. Iš storesnių siūlų ar net virvelių numegzta pynute galime apjuosti plastikinį indelį, kibirėlį nuo maisto produktų. Gausime vazonėlį ar indelį, sudėti smulkiems daiktams. Draugiška aplinkai idėja, plačiau apie ją – čia.

kūrybiniai darbeliai mamos dienai nerta pynute apjuostas vazonas

Nertas krepšelis

Pažengusiems draugystėje su vąšeliu, gali būti smagu nerti nedidelius krepšelius. Puikiai tiks smulkiems daikteliams, o taip pat ir margučiams į svečius neštis. Detalus nėrimo aprašymas – čia.

nerti krepšeliai detalus aprašymas kaip nunerti

Rištos ir popierinės širdelės

Kurkite pakabinamas arba įsmeigiamas, pritvirtinę prie medinių iešmelių. Ir viena širdelė praskaidrina nuotaiką, tačiau jų galime sukurti ir visą puokštę. Širdelės gaminamos šiame įraše.

popierinės ir siūlų širdelės kūrybiniai darbeliai vaikams valentino dienai

Megzta galvajuostė

Atrodo sudėtingiau, bet tai paprastas mezginys! Tereikia numegzti stačiakampį ir jį tinkamai susiūti. Plačiau – šiame įraše.

megzta galvajuostė tinka ir pirmai pažinčiai su virbalais

Megzti tapukai

Idėja vyresniems vaikams. Numegzti paprasta, tačiau susiuvant reikia atidumo. Mezgimo aprašymas – šiame įraše.

megzti tapukai arba kaip greitai numegzti šlepetes

Vabzdžių viešbutis

Sausesnę dieną pasirinkite gamtoje pernykščių žolių stagarų, kankorėžių, pagaliukų. Jais užpildyti galite ne tik namelio formą (ją sukurti sudėtingiau ir būtina suaugusių pagalba), bet ir didesnes skardines. Vabalėliai tokiose irgi mielai gyvena. Plačiau – šiame įraše.

Sode su vaikais statome vabzdžių viešbutį

Velykų vainikas iš šieno

Jis puoš namus visą pavasario laikotarpį, o ir tarnaus tikrai ne vieną sezoną. Pagrindą galite naudoti jau įsigytą prekybos centre ar rankdarbių parduotuvėje, o galite ir patys nesunkiai susirišti iš parduotuvėse, gyvūnų prekių skyriuose nusipirkto šieno. Mokyklinei ar darželio Kaziuko mugei galima kurti mažus pavasariškus vainikėlius. Puošybai – įvairios detalės iš gamtos ir ne tik. Plačiau – šiame įraše.

velykų vainikas kaip pasidaryti

Velykų vainikui, rištoms širdelėms, nesiuvamiems maišeliams visas medžiagas galite įsigyti ir Gimtadienio mugės krautuvėlėje. Čia rasite ir įvairių kitų kūrybinių rinkinių.

mergaitės gimtadienis idėjos
Kūrybinis rinkinys – linksmų spalvų širdelės, rištos iš siūlų (24 vnt.)

Kūrybinės dirbtuvės, įtraukiančios ir vaikus, ir suaugusius. Namus sušildys tiek viena širdelė, pakabinta ant baldo, šviestuvo ar medžio šakelės, tiek didesnis jų skaičius. Todėl kūrybinė dėžutė tinkama tiek didelei draugijai, tiek vienam, kurti mėgstančiam žmogui.

Rinkinys tinka:

 • vaikų gimtadienio kūrybinėms dirbtuvėms
 • Kaziuko mugei mokykloje ar darželyje
 • klasės/darželio grupės dirbtuvėms, kuriant Mamos dienos dovaną
 • dienos stovyklos dirbtuvėms
 • norintiems kurti savo rankų darbo dovanas
 • Valentino dienai
 • tapti dovana kurti mėgstančiam vaikui
 • namams jaukiai papuošti

Patirk kūrybos džiaugsmą!

 • paprasto pieštuko
 • žirklių
 • adatos didesne akimi, arba vąšelio (nebūtinai)

Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, el. parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti realių prekių spalvų ir formų.

 

 

22,50  Į krepšelį
kūrybinis rinkinys maišeliai kurių nereikia siūti
Kūrybinis rinkinys – maišeliai, kurių nereikia siūti (12 vnt.)

Iš dirbtinio veltinio ir atlaso virvelių kuriami linksmų spalvų maišeliai, dekoruojami mediniais karoliukais ir ornamentais iš veltinio atraižėlių. Pačių sukurti maišeliai – papuošalams, kosmetikos reikmenims, smulkiems žaislams, o taip pat kriauklėms, sagoms ir kitiems mažiems daikteliams laikyti. Arba Velykų margučiams į svečius neštis.

Rinkinys tinka:

 • vaikų gimtadienio kūrybinėms dirbtuvėms
 • pižamų vakarėlio kūrybinėms dirbtuvėms
 • Kaziuko mugei mokykloje ar darželyje
 • klasės/darželio grupės dirbtuvėms, kuriant Mamos dienos dovaną
 • dienos stovyklos dirbtuvėms
 • tapti dovana kurti mėgstančiam vaikui
 • bet kuriai dienai pagyvinti

Patirk kūrybos džiaugsmą!

 •     žirklių
 •     manikiūrinių žirklučių
 •     siuvėjo kreidos

Veltinio lakštų, atlaso virvelių, medinių karoliukų spalvos ir raštai parenkami atsitiktinai ir gali skirtis nuo matomų nuotraukoje. Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, el. parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti realių prekių spalvų ir formų. 

 

26,00  Į krepšelį

Tekstas ir nuotraukos © Alvilės Rimaitės

Daugiau idėjų Kaziuko mugei – „Smagios idėjos Kaziuko mugei“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *