mano mažasis ponis gimtadienis mergaitei my little pony

Mano mažasis ponis – mielas ir spalvingas gimtadienis mergaitei

Mano mažasis ponis (My Little Pony) – tikras fenomenas, kaip reikiant apsukęs galvas mažoms damutėms: žaislai, filmukai, knygelės, lipdukai ir daugybė kitų poniukiškų reikalų. Mano Nida čia toli gražu ne išimtis: jau daugiau nei metai, mažieji poniai jai yra žaislas numeris vienas. Todėl ir ketvirtojo gimtadienio temos toli ieškoti nereikėjo, buvo aišku kaip dukart du – rengiam ƒMažojo ponio gimtadienį!

Visų pirma apsirūpinome šventine atributika – kepurėlės, puodeliai bei lėkštelės, šiaudeliai ir servetėlės – viską patogiai į krepšelį susidėjome sventesvaikams.lt elektroninėje parduotuvėje. Čia radome ir tinkamų spalvų balionus, ir vienspalvius indus suaugusiai gimtadienio publikos daliai. Kiek džiaugsmo Nidai suteikė vien tik dekoracijų išsirinkimas, o kai ji jas pamatė gyvai!..

Teminė atributika vaikų šventei ir šiaip yra puiku, o Mažojo ponio temai, mano galva, ji tiesiog būtina – patiems sukurti poniukų atvaizdus sudėtinga, o čia, prašom, – visi mylimi veikėjai jau ir pakviesti į šventę.

Poniukai papuošė ir mūsų keksiukus – „Keksiukų pasaulio“ dėžutė tapo tikru šventės magnetu. Pažvelkite patys, turbūt nieko keisto, kad kai kurios mažos mergytės nuo jų akių atplėšti negalėjo? O atėjus ilgai lauktai akimirkai, kai pagaliau buvo leista gražuolius valgyti – kiek čiauškėjimo, klegėjimo buvo besirenkant! Skonis? Jis nė per kruopą nenusileidžia išvaizdai!

Mažojo ponio torto vaidmeniui sulipdžiau didelį medaus tortą – vaikai  (ir ne tik) jį visuomet mielai valgo, o trupiniuotam paviršiui papuošti pakanka kelių detalių. Šįsyk rinkausi vaisinius Jelly Bean saldainius – specializuotose saldainių parduotuvėse jų galima pasisverti norimų spalvų. „N – tai Balionėlė, I – Drugelė, D – Žvaigždutė, A – Obuoliukė“ – krykštavo Nida, ant torto atpažinusi mažųjų ponių spalvas. Iš vaivorykštinės guminukų juostelės tėtis išpjaustė karūną – My Little Pony tortas gatavas!

Tortui į kompaniją iškepiau trapių sausainių: drugelių, žvaigždžių, gėlių ir širdelių. Tai kas, kad ne arkliukai – užtat tai pagrindiniai ponių motyvai. Tikrai neverta kiekviena proga bėgti pirkti teminių kepimo formelių, geriau kūrybingai pažiūrėti į jau turimas. Saujelė spalvotų saldainių apibarstymui ir turime puikius mažųjų ponių sausainius, beje jie ir labai skanūs – receptas iš velykinių sausainių.

Pastelinių spalvų zefyriukai (paieškojus jų galima nusipirkti visai neblogos sudėties) – jie nuo stalo išgaravo bene greičiausiai.

Vaivorykštės spalvos – jos neatskiriama Mažųjų ponių dalis ir puiku, nes tuo galime pasinaudoti kurdami temines vaišes. Aš štai suvėriau vynuogių bei guminukų vėrinukus, vaisių-uogų sezonui įsibėgėjant, guminukus galima drąsiai keisti oranžiniu melionu, arbūzu, braškėmis.

Vaivorykštės spalvos ir daržovių lazdelėse – beje, poniukų gimtadienio stalą galime puošti ir mažomis žaislų figūrėlėmis – juk tai vaikų šventė!

Dar viena vaivorykštė – kalakutienos vėrinukuose. Tiesa, aš, taupydama laiką, šį kartą gaminau paprastesnį jų variantą: pagal receptą marinuotą mėsą išsikepėme ant grotelių didesniais kepsniais, juos vyniojome į lavašą, dėjomės salotų bei spalvingų daržovių pagal pageidavimą.

Ir štai priėjome prie pramogų – iš karto pasakysiu, kiek buvau suplanavusi kitų žaidimų, jų neprireikė, nes visi kaip reikiant panirome į didžiulių burbulų pūtimą! Pas nuostabųjį Burbulų dėdę buvau užsakiusi burbulų koncentrato, iš jo viens du pasigaminome skysčio ir visi, tiek maži, tiek dideli – kelias valandas burbuliavome viską aplinkui pamiršę.

Man labai patiko, kad milžiniškus burbulus sėkmingai gali leisti ir mažyliai (štai Nidai burbuliuoti sekėsi net geriau nei, tarkime, man). Burbulų koncentrato, mūsų – 14 žmonių kompanijai per akis užteko 2 litrų, jei švęsite su kiek mažiau svečių, gali pakakti ir 1 litro (juk iš jo išeina 6 litrai skysčio!), verčiau išsinuomoti daugiau ir įvairesnių lazdelių, kad visi galėtų išmėginti šią fantastišką pramogą.

Kitos paprastai suorganizuojamos ponių gimtadienio pramogos:

Ponių slėpynės – buvau sumaniusi sode išslapstyti apie 10 Nidos turimų didelių ir mažų poniukų. Į 2 komandas padalinti vaikai būtų turėję juos visus surasti – laimi komanda, surinkusi kuo daugiau ponių. Švenčiant namuose šį žaidimą irgi galima pritaikyti, arba, žaisti jo variaciją – ponių dėlionės slėpynes.

Spalvinimas – tereikia google suvesti My Little Pony coloring ir galėsite atsispausdinti devynias galybes šio gėrio. Pramoga tinkamiausia, kai visa vaikiška publika yra 3-5 metų.

Ponių loterija pačių pasidarytus bilietus galime puošti ponių lipdukais, o prizai taip pat gali būti teminiai: ponių spalvų saldainių apyrankės, mini žaisliukai, knygelės, pieštukai, juk šio gėrio parduotuvėse – nors vežimu vežk.

Apibendrinant – rengiant Mano mažojo ponio gimtadienį siūlau žaisti spalvomis (vaivorykštė!) ir atskirais motyvais, tinka kaspinėliai, karūnos, balionėliai, drugeliai, širdelės, gėlės ir žvaigždės. Daug ką galime pasiskolinti ir iš princesių, ir iš fėjų ar drugelių gimtadienio idėjų. Iš Gimtadienio mugės aruodų tikrai tiks ir pom poms iš tiulio, ir tiulio sijonėlis (tokiu principu galime surišti ir dekoratyvią juostą staltiesei papuošti), švelnūs pastelinių spalvų morengai, baltu glajumi aplieti cake pop.

Nuotraukos: Alvilės Rimaitės

Taip pat skaitykite:

„Kaip pasidaryti vienaragio kaukę?“

„Kviečiame į fėjų gimtadienį“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *